С какво ви изненадват любимите мъже за рожденият ден?

  • 1 399
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 161
Вчера бях рожденничка,а настроението ми беше дори под нулата! CryОще предната вечер  след 12ч получих букети ,подаръци и много целувки и прегръдки от тати и Йоанка.Беше много мило и весело/малката пак издъни татко си,а той милият все се старае всичко да е скрито,защото аз държа на изненадата/ Joy JoyСледобед водихме малката да я черпим с торта навън/свещите ги духнах още на обяд/. А на мен ми беше зле-пълна дупка/не съм от тези дето изпадат в депресии,ама на....случи ми се/.Е ,тати се справи перфектно.Изюрка ме да заведа  слънцето при баба му и като се върна щяхме да решаваме къде да отидем да ядем навън.Връщам се,а той:"Бързо,обличай се-излизаме!"Ангажирал хотел,ресторант на Албена-глезотиики разни.После забихме в една дискотека PartyЕ как да не му се оправи настроението на човек Heart Eyes Joy
  Отдавна не се беше случвало-мъжът ми не е спонтанен,домошар е.Така че изненадата ми беше пълна и страшно приятна Laughing

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 17:30 от Dentsmile

# 1
  • Мнения: 5 577
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy




 Joy

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, аз пък си спомних ...найсетте теми за 8ми март Joy

# 4
  • Мнения: 3 447
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy


И аз така, и тъкмо щях да се разбуча какви мъже има Joy

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy



И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
ах,мушмурока, виж го ти Laughing
аз пък си мечтая моя да си вземе шапката, ама се е заковал тука и не ще никъде да ходи Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 5 577
моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy

Ашкулсъм. (Не се научих как се пише тая дума и това е).

# 8
  • София
  • Мнения: 819
Обикновено за празник НЕ ме изненадва с пари в брой да си купя каквото искам, което е по-добрия вариант, отколкото да купи някакъв боклук, дето ще се чудя какво е всъщност това? Joy Така и двамата сме доволни, предпочитам да не ме изненадва, а в 00.55 (в толкова часа съм родена) да ме нападне в кревата или ако не съм заспала да е първия, който ми честити подобаващо Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 5 577
аз пък си мечтая моя да си вземе шапката, ама се е заковал тука и не ще никъде да ходи Crossing Arms

 Laughing Ще му се невиди и държавната работа. После и теми по върпоса ще се пускат.  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ашколсун  Grinning

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Ашкулсъм. (Не се научих как се пише тая дума и това е).

Ашколсун

# 12
  • Мнения: 5 622
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy



И аз това се зачудих  Joy

Моят мъж скоро не ми е правил някакви кой знае какви изненади.....

# 13
  • Мнения: 5 577

 Crazy Crazy Crazy Абе да, пишете ме в БисИри бързо.

# 14
  • Мнения: 135
ние не празнуваме този празник с моя  Rolling Eyesно ми е обещал вечеря в ресторант пък да видим Joy

# 15
  • Мнения: 910

И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy


а моят отиде да вари ракия Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 622

И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy


а моят отиде да вари ракия Mr. Green

Чак сега ли бре? Ние я сварихме отдааавнааа  Crazy

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми не си почерпила, Бубе. Ние как да разберем? Joy

# 18
  • Мнения: 899
С каквото ме изненадва винаги в почивните дни - спа като пън до 12 часа  Crazy

Но пък утре има РД, та аз ще го изненадам подобаващо   4uu

# 19
  • Мнения: 910

И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy


а моят отиде да вари ракия Mr. Green

Чак сега ли бре? Ние я сварихме отдааавнааа  Crazy

то и ние варихме(не помня точно кога),ама като свърши, сега пак

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy



И на мен това ми беше първата мисъл  Mr. Green Щото, ако е за днешния празник, моят ме изненада с това, че си взе шапката и замина за Търново при един приятел  Crazy

А  нашия тати отиде при моторите си - нещо да ги човърка ...  motor

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За кой празник иде реч? Днешния- с нищо. Ама и аз не съм му длъжна, дори не го поздравих Crossing Arms
Ако е за РД- подари ми парфюм и красив букет.

# 22
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
с красива блуза и с това , че е на работа (не го пуснаха отпуск) #Cussing out #2gunfire #Cussing out а днес имаме годишнина от сватбата- при това пета......
 ще я прекарам сама с детето пред телевизора и компа ( тъй че ще ме траете  Mr. Green )

# 23
  • Мнения: 161
Тъкмо се чудя за кой празник, за днескашния ли.  Crazy


JoyМоже и за днешният JoyВсе пак е празник. Не,за личните ви празници-рождени дни,годишнини,8-ми март  bouquet

# 24
  • Мнения: 161
ах,мушмурока, виж го ти Laughing
аз пък си мечтая моя да си вземе шапката, ама се е заковал тука и не ще никъде да ходи Crossing Arms
Joy JoyМоят също е принципно закован за стола пред компютъра или пред домашното кино Joy JoyЗа първи път пое инициативата за излизане- за това изненадата ми беше пълна.Обикновено аз планирам,съобщавам по-рано поне няколко дни,за да се настрои психически и често мърка постоянно как моят пъп и този на детето били хвърлени на жън hahahaАми с малката обичаме да си похойкваме Laughing

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
за първия ми празник предииии 10г. ми цъфна с голяма сокоизтисквачка!След като разбра,че е направил грешката на живота си и за малко му се размина спането вън,не прави никакви напъни за изненади-дава ми пари толкоз. Money

# 26
  • Мнения: 442
най му е лесно някакво бижу да купи (ама все хубави ги намира), а напоследък се престраши и парфюми да ми избира.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Всъщност за рожденият си ден /преди 2 седмици/ получих следният подарък:

http://snimka.bg/album.php?album_id=32057&photo=4

# 28
  • Мнения: 384
Ааааааааа,мен хубаво ме изненада-забравил! #Cussing out .Или поне се направи на такъв,щото аз не отидох на неговия. Какви цветя,какви 5 лева #CrazyАбе-детска му работа... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт