Златна есен на вратата чука, през АПРИЛ бебоци ще ни гукат!

  • 12 206
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Страчи има няколко училища за бременни. Това на 9 месеца първо има лекция на различна тема, които са обявени в предния брой на списанието за целия месец. После може да ес задавт въпроси, следва рисуване на коремите и снимки. Мисля, че вече се плаща куверт и трябва предварително записване.
Другото училище е на Св. София - представлява първо лекция кога трябва ад се отиде в болницата, какви изследвания трябва да се направят допълнително, какво да съдържа сака на болницата и т.н. после следва обиколка из родилното отделение. Влизасе дори в родилна зала и по стаите на родилките. Като бонус имаш право на едно безплатно посещение на 3D УЗИ в болницата.
Има училище и към Шейново. Представлява 3-4 лекции /поне така беше 2004/. Водеше го психоложката на Шейново, но тя роди 2 месеца след мен и сега незнам дали се прави. Обяснява надълго и нашироко това което ни говориха и в Св. София.
Има и още няколко училища, но за тях съм чела само по списанията. Доколкото помня при тях също можеш да си избереш определени лекции или цялото училище - всичко е платено. При тях се правят и упражнения за дишане и против болка.

# 301
  • Разград-София
  • Мнения: 273
 Добър ден мили мами!  bouquet
Как сте днес? Hug

# 302
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Имаме нова тема

Общи условия

Активация на акаунт