Я му "покажете" и кътните зъби

  • 3 844
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 633
Хич не обичам да се обръщам назад ама пуст мазохизъм ooooh! Ама миналото си е минало,хубаво...лошо все си седи в живота на човек.
Задачката Mr. Green Да опишете максимум с пет изречения първия мъж в живота си Mr. Green

1. Пламен.
2. Точно толкова пламенен, колкото и името, което носеше ( и още носи предполагам Mr. Green).
3. Обичаше да ми слага рога ( най-вече с " приятелките ми " ) .
4. Доста лъжлив, но нали знаем приказката за баницата и за лудия, който му дава да я яде Whistling .
5. Повече ме караше да плача, отколкото да се смея.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Васил. Пловдив. Водолей. Интелигентен. Кръшкач.

# 2
  • Мнения: 3 611
(И моя) Пламен
Наряzа ми пицата в едно zаведение и с това окончателно ме плени  Crazy
Беше несериоzен и слушкаше мама  ooooh!
Нямаше кола и винаги ,когато майка му не му дадеше нейната, вървяхме 5 км до моя град, в пек, дъжд, сняг... сега си мисля, че имаше особен чар в цялата ни връzка... обичахме се по детски чисто  Heart Eyes
Затова пък с него си пасвахме идеално там (сещайте се самички къде  Wink) и обичахме да раzнообраzяваме ту на някоя скала, дето ай си мръднал крачка наzад, ай ти се е наложило zа секунди да се научиш да летиш, ту в горичка на полянка, ту на други интересни и не чак толкова интересни местенца... но да не zадълбавам  Whistling


П.С. Сега, след 10 години, той пак си е същия - несериоzен, беz кола и... май е престанал да слуша мама, ма zнам ли...  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 633
То туй Пламе да не е общто бре  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 611

Деа zнам. Твоя от къде е?  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 537
 Laughing
1 Атанас
2 Загазихме я яко.
3 Свадба
4 Три месеца след свадбата-бебе
4 Добър баща и съпруг
5 Все още добър баща и съпруг
 Joy

# 6
  • Мнения: 1 264
 1. Стоян
 2. София
 3 . Дева
 4. Имаше красиви зелени очи
 5 . Рисуваше страхотно
 6 . Не можеше да реши кой обича повече мен или мама  /а тя не понасяше провинциалистите / в крайна сметка аз взех решението и изчезнах от живота му

# 7
  • Мнения: 361
Данката ,първа любов,първо разочарование,първият мъж когото зарязах  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 447
С пет думи може ли?
Разбиваше. Ми. Сърцето. Пет. Години.

# 9
  • Мнения: 4 633
Далеко от Павликенииииииииии Simple Smile То голям смях щеше да падне да се окажем как му викаха мъжете в такива случаи?....Баджана-Чки Wink

# 10
  • Мнения: 2 070
Охоо, пикантна темичка... Моят първи не може да се нарече мъж, тъй че отпада някакси Mr. Green Но иначе почти съвпада с твоя първи, единствено името е различно - Александър... водолей..Спортистче  ooooh!

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 269
1. Илия
2. висок
3. чаровен
4. обсебващ
5. НАРКОМАН

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Николай.
Числеше се към "лошите момчета".
Страхотен първи път.
12 дни.
зарязах го.

# 13
  • Мнения: 337
Думитър
Нежен и романтичен и малко флегматичен Joy
6 месеца любов на 120км разстояние,идваше при мен почти всяка събота и неделя
На седмия месец на майка ми й писна от телефонните сметки(щото през останалото време на седмицата висях постоянно на телефона)
На осмия месец си намерих нова изгора,този път от моя град Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 371
Ужасен Боби.
Ужасно обсебващ.
Ужасен секс.
Ужасен.
Ужасен.

Общи условия

Активация на акаунт