Разплаках се на новините.

  • 2 997
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 216
В деня,когато Бьлгария чества своята независимост новините са ужасни.
Катастрофи,катастрофи,катастрофи,колко ли бьлгари умряха по пьтищата ни.

Пепа Николова си замина. Бьлгария загуби невероятен чове,личност,бьлгарка.

Две момичета на моите години починаха по нелеп начин,а наказан за това няма и надали ще има.

Защо? Какво става с този свят? Гледам новините и се опитвам да вечерям,а зальците ми засядат в устата. ПОглеждам шестмесечния си син,които си играе и се питам какьв ли ще е света ни утре? Какво ще предложа аз на това дете? Какво ще сьхраним от себе си?


Извинявайте,дано не ви развалям настроението,но мисля,че ще ме разберете.
Нека всички малко повече се замислим за радостта на днешния ден,за мьничките неща и нека си казваме ,че се обичаме.

# 1
  • София
  • Мнения: 625
И аз се почувствах като теб, за това избягвам в последно време да гледам новините!

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
http://www.dnes.bg/article.php?id=27740,
Много, много жалко Cry

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много жалко.....Как само си отиват хората свързани с нашия живот и израстването ни като личности. Тя играеше напоследък много често в театъра на мой братовчед, но той не ми е споменал, че е била болна....Бог да я прости!

# 4
  • Мнения: 583
И аз се почувствах като теб, за това избягвам в последно време да гледам новините!
  Cry

# 5
  • Мнения: 293
специално избягвам да следя новините.. когато не мога да помогна, само се  Cry
но няма къде да избягам.... какво, какво да направя??

Честит ви ден на Независимостта. Но не сме независим народ. Виж хората по улиците. Още ни е робско съзнанието, още само се правим на големи... Отклоних се, извини, само си мисля...

Неясен ми е постингът, но да не обидя някой, който гледа ББ...

# 6
  • Мнения: 56
Реагирах по абсолютно същия начин. За съжаление напоследък често ми се случва, но тази вечер наистина имам чувството, че се събра повечко...

# 7
  • Мнения: 91
И аз тъкмо гледах анонса на новините и ми се сви сърцето! Тъжно е!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Много често се случва напоследък, да се натъжавам от новините, много е потискащо, но това е част от живота за съжаление Sad

# 9
  • Мнения: 2 407
Днес не е хубав ден, много катострофи, трагедий.... Sad

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Рядко ми се отдава възможност да гледам новини, но като тази вечер .... Просто нямам думи ... newsm45


Нека всички малко повече се замислим за радостта на днешния ден,за мьничките неща и нека си казваме ,че се обичаме.
newsm51

# 11
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Натирих дъщеря ми .. втората де, че при мен дъщери бол... да си ходи в стаята.. че то не е за гледане ...катастрофи, Пепа Николова си отишла... погребението на двете млади жени... че едната и детенце оставила.. . , сълзите ми преливат-.... а моята, милата, нали ме усеща,  идва след малко и плаче, "Ти,  мамо, не искаш да ме гушкаш, плачеш на  новините и не ме гушкаш..." Cry

Прекръстих се три пъти... Бог да пази децата ни!!! Praynig

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Прекръстих се три пъти... Бог да пази децата ни!!! Praynig

Идват ми наум веднага думите на Моканина: "Боже, колко мъка има на тоя свят..."

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
В момента гледам по канал България любимия ми филм с Пепа Николова. Решили са да почетът паметта й с един от най-хубавите български филми - "Покрив". Не зная за какво пее героинята на Пепа в прекрасната циганска песен, но звучи толкова тъжно.
И аз гледах новините, много тъжно. В дни като днешния казвам само "Нека Господ да пази децата ни"!
Кремена, страхотна тема. Целувки на Марти  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 520
И аз се разплаках...тъжно е когато си отиват млади хора...тъжно е когато си отиват добри, хубави и невинни хора. Бог да пази децата ни и да бди над душите на тези , които не са между нас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт