Моето бебе се изпотява

  • 4 231
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 596
Моето бебе се поти много на главичката. Бихте ли ми казали как е при вашите бебета. Той е на 6 месеца.

# 1
  • Мнения: 2 596
Хей няма ли кой да ми отговори

# 2
  • Мнения: 2 596
Какво като съм нова, моля ви отговорете ми

# 3
И моето се поти, казаха ми е е признак за рахит, но не е това (и слава богу). Просто си се поти - ние сме и на топличко та може и затова да е.

# 4
  • Мнения: 2 596
Благодаря ти Маря, и моята педиатърка ми каза да увелича Вигантола на 6 капки. И ние сме доста на топличко, с парно сме и той е много подвижен. Дано не е признак на рахит, както казваш.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: Bisi
Какво като съм нова, моля ви отговорете ми


Не ти отговарят не защото си нова, а по простата причина, че няма хора във форума, всички празнуват...много ясно!  Wink

# 6
  • Мнения: 2 596
Добре Киса, дано да е така, иначе съм отчаяна, че няма отзивчиви хора.

# 7
  • Мнения: 3 154
Биси, напротив - тук мамите са много отзивчиви, просто такова време улучи да зададеш въпроса си... Ще видиш утре-вдругиден като се завърнат как ще ти отговорят набързо Grinning

# 8
  • Мнения: 444
Здравей и моята бонбона се поти много, особено на главичката когато спи! В последно време все по рядко, защото е студено , но лятото... Аз не давам вигантол, а сироп на д-р Тайс, съдържа витамини, повишава имунната система, лекарката ми каза и апетита , но не виждам особена разлика! Не се притеснявай, ако бебето ти е подвижно и изглежда добре едва ли има рахит! На мен ми бяха казали, че потенето се предава по наследство, нашия татко е от потящите се и бебка също, може би и при вас е така!?
Успех и весели празници! Close-mas:

# 9
  • Мнения: 356
Мисля, че всяко дете си е индивидуално. Любо също му се поти главичката особено докато го кърмя, но и мен да ме гушнат и заврат под цицето, сигурно и аз ще се изпотя. Лякарят го гледа редовно и за сега няма рахит. Аз бих се притеснила ако до даден момент детето не се е потило, а после е започнало обилно да се поти. По принцип е притеснително всяко нетипично състояние за даденото дете.

# 10
  • Мнения: 3 042
За констатиране на рахит трябва да има и други признаци, а не само потене. Но щом са ти увеличили капките Вигантол на 6..... явно педиатърката ви се застрахова. Да не би бебето да наддава много?

# 11
  • Мнения: 2 596
Ще продължа да му давам по повечко Вигантол.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 827
да взима се венозно кръв за да се провери за рахит

инак и моя син е "проверяван" за рахит и вечи си знам от какво и колко се поти  Wink

# 13
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На моя приятелка бебето много се поти и когато е топло и когато е студено. Тя много се притеснява като теб, то няма рахит нищо му няма просто си е такова поти се пове4е. Мисля, 4е бебетата са като големите хора някои се потат пове4е други не. За моето бебе нищо не мога да кажа засега не съм забелязала да се поти много, а ма то само на три месеца.

# 14
spored men trqbva da se vnimava i s kapkite tova 4e mu dava6 pove4e moje da se okaje i negativni varho bebo.Moq bebo e po4ti na godinka i o6te si se poti kogato qde ili mu e toplo, no se poti samo po glavi4kata taka 4e spoko tova si e normalno

Общи условия

Активация на акаунт