Ало,мъжа ви има любовница.....

  • 7 310
  • 63
  •   1
Отговори
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?

--------------------------------
Моя приятелка,до преди малко беше в нас,не мога да я успокоя......вчера и звъни домашния телефон,тя вдига и отсреща и казват/мъж/,че съпруга и си има любовница от дълго време,че и се подиграва по този начин,защото явно го правил и да се оглежда повече!!!!Тя ,милата толкова се е шашнала,че попитала:Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Естествено,отговор не получила,само пак едно:Отвори си очите!!
Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Тя ме пита какво да прави,детективи ли да хваща,да се самоубива ли,да му казва ли....само ме пита и реве,аз незнам какво да и кажа.Опитах се да и кажа,че може да е шега,тя НЕ,аз се съмнявах,сега се потвърди.Мъжа и в момента липсва от София,тя искаше да му звъни да му вдига скандали,спрях я,поне докато беше в нас,казах и да изчака,ще измислим нещо.Изпи 1 Лексотан и се прибра.

Писах тук тази тема,за да си кажете вие мнението,как бихте постъпили в такава ситуация/дано не се налага/ или ако сте били какво сте направили?
Не съм семейна,но като я гледах как страда,сигурно много боли.
Дайте съвети

# 1
  • Мнения: 198
това наистина е стряскащо обаждане  #Crazy
съвсем не и завиждам на милото моми4е Cry дано вси4ко си дойде на мястото-ли4но аз мисля 4е това е подла 6ега!разбирам да и се обади жена, Thinking но мъж!?
само като си помисля колко гадно е усещането на несигурност ,направо свят ми се завива!
но пък в крайна сметка-ако той и е изневерил,негов проблем-ще осъзнае какво е имал до него,но ще е късно , когато го оцени!

# 2
Аз да ти кажа,не бих се вързала така изведнъж.
Верно ,то жената си знае дали има повод да се съмнява,ама аз не бих повярвала на телефонно обаждане.
Всякви хора има ...

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Защо си пуснала жената да излезе като е изпила един лексотан и е разстроена? За другото - незнам

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
От какъв телефон и е звъняно ?

# 5
  • Мнения: 695
Честно да ти кажа,ако имам вече някакви съмнения и получа подобно телефоннообаждане наистина много бих се замислила.Без да ми става фикс идея бих погледнала с други очи на положението.При всички положения аз си мисля,че една жена винаги усеща когато я мамят.Дано това да е просто някаква грозна и недодялана шега

# 6
  • Мнения: 7 474
Ако имам съмнения и получа подобно обаждане , определено ще ми стане много криво. Ще проверя истина ли е и тогава ще мисля какво да правя  Thinking На съпруга няма да кажа нищо докато не се убедя какво става.

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съпругата на мой колега също беше получила обаждане за него и   МЕН. А с нея сме приятелки и явно на някой не му беше ясно какви са ни отношенията и бяха решили да и се обадят с лъжа /хората не могат да живеят без такива работи/.  Не си спомнян нейната реакция към тях, но ми се обади и ми каза, ако не знам да знам това и падна един смях. Слава богу, че тя просто вярваше на истината и до ден днешен винаги продължаваме да си подържаме връзка с тях.

Дано жената /ако това не е истина/ не си развали отношението със съпругът си заради неоправдана ревност.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 8 917
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

"Котвичка" /никът на мацката/ дали е равносилно на "кукичка" Joy newsm78 Mr. Green Peace

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes
Peace

Ало, пускането на теми за сеир не ми харесва!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Никак не е лесно,но дано успее да не се поддава на провокацията и да се успокои преди да го напада,а междувременно да си "отвори очите" и да се огледа .

Надявам се това да е било "шега" Peace

# 12
  • Мнения: 2 013
И защо решихте, че е пързалка? Ей, много сте подозрителни.

А по темата - аз бих се опитала да запазя тотално хладнокръвие и по никакъв начин да не дам на мъжа да разбере, че го подозирам. След това бих се опитала да проверя как стоят нещата. И ако го хвана - да си дам отговор на въпроса какво е той за мен, мога ли без него и пр.... Ако не мога - да се опитам да го върна в семейното ложе някак.
При силов подход от самото начало нерядко се стига до раздели.

# 13
  • Мнения: 6 992
Ми сигурно бих казала "Е, и ?И аз си имам  Mr. Green "
Не бих се вързала на телефонно обаждане. Като се прибире, ще му кажа, ще вида как ще реагира Laughing Но общо - взето - ще се радвам, че е намерил някоя, която да ме отменя малко от малко, че трудничко му издържам на темпото... Rolling Eyes Laughing

# 14
  • Мнения: 2 407
Да говори с мъжа си и да го пита направо.

# 15
  • Мнения: 2 673
  Гадно! Ама чак пък да реве и да се тръшка..Доброжелателите са много..Да му е теглила една цветна....

# 16
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ако ми се случи това,ще го питам направо.Мъж на място ли е,ще си признае.

# 17
  • Мнения: 239
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?

--------------------------------
Моя приятелка,до преди малко беше в нас,не мога да я успокоя......вчера и звъни домашния телефон,тя вдига и отсреща и казват/мъж/,че съпруга и си има любовница от дълго време,че и се подиграва по този начин,защото явно го правил и да се оглежда повече!!!!Тя ,милата толкова се е шашнала,че попитала:Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Естествено,отговор не получила,само пак едно:Отвори си очите!!
Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Тя ме пита какво да прави,детективи ли да хваща,да се самоубива ли,да му казва ли....само ме пита и реве,аз незнам какво да и кажа.Опитах се да и кажа,че може да е шега,тя НЕ,аз се съмнявах,сега се потвърди.Мъжа и в момента липсва от София,тя искаше да му звъни да му вдига скандали,спрях я,поне докато беше в нас,казах и да изчака,ще измислим нещо.Изпи 1 Лексотан и се прибра.

Писах тук тази тема,за да си кажете вие мнението,как бихте постъпили в такава ситуация/дано не се налага/ или ако сте били какво сте направили?
Не съм семейна,но като я гледах как страда,сигурно много боли.
Дайте съвети

Обаждането е супер тъпо, аз се чудя как може да има толкова завистливи хора. Хванал си е човека здраво пиче и някой му завижда, че си живее живота.

Приятелката ти да не се тръшка много защото това са нормални неща.

# 18
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И защо решихте, че е пързалка? Ей, много сте подозрителни.


И аз това се чудя, не мисля, че като ситуация е невъзможно. Както и да е, по темата: аз, каквато съм си подозрителна, 100% ще си помисля, че е истина. Дори, като се замисля, самата аз не знам как ще реагирам.

# 19
  • Мнения: 431
В такава ситуация всеки ще реагира на момента, развиването на теории е излишно. Rolling Eyes Съжалявам за стреса, който е изживяла приятелката ти.

# 20
  • Мнения: 127
Нямало е нужда да и се обаждат--та тя го е знаела отдавна.Пише че от месеци е усетила хладина в неговото държание.Само дето си е зарявала главата и не е искала да е вярно.Отдавна е трябвало да го пита къде е проблема.
Да дадеш съвет в такава ситуация не е лесно--зависи от много работи newsm78   от кога  са заедно--децата--дом имат ли............
Аз лично след толкова год брак (  21)  не бих му разрешила да си разиграва коня---майната и вече на любовта --става въпрос за материалната страна на живота--която хич не е за пренебрегване.
Чакаш го да се прибере и от врата го гепиш и искаш отговори на всички въпроси дето ще зададеш.Как ли не седна да рева( да ми се появят бръчки) че той се е шашнал по друга жена---действай--нападението помага.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ignore2


Преди да се тръшка да провери истина ли е.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не мисля, че трябва да се стряска предварително, при условие, че е съмнителен източникът на информацията
 Naughty. Може просто някой да плете интриги.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е като една друга тема......."дали да кажа на мъжа........" нещо такова

Може наистна любовницата да е омъжена, мъжа и да е разбрал и да се обажда да каже на жената, но понеже е неловко е поискал да остане анонимен........Аз щях да кажа на мъжа си всичко както е станало .....да видя как ще реагира........

# 24
  • Мнения: 215
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

Те май се изпързаляха вече  Grinning
Да не е мъжът на любовницата на мъжа на жената от предишна тема??? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 488
Това е като една друга тема......."дали да кажа на мъжа........" нещо такова

Може наистна любовницата да е омъжена, мъжа и да е разбрал и да се обажда да каже на жената, но понеже е неловко е поискал да остане анонимен........Аз щях да кажа на мъжа си всичко както е станало .....да видя как ще реагира........

аз бих направила същото

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

Те май се изпързаляха вече  Grinning
Да не е мъжът на любовницата на мъжа на жената от предишна тема??? newsm78
Искаш да кажеш да не би да е любовника(въображаемия) на жената на Жоро01 или...

# 27
  • Мнения: 1 612
Малко ми е съмнително това обаждане, но пък казваш, че и тя се е съмнявала.
Най-добре е тя да си поговори със съпруга си като се върне.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Преди 2 години аз бях в същата ситуация,също имах съмнения за съпруга ми,по държанието му месеци наред,докато един ден имах 2 съобщения на телефонния секретар:Хаха,мъжа ти.../името/прави много хубав секс ,хаха!Второто съобщение беше същото.Направо ми причерня ,като ги прослушах.Запазих ги и ги пуснах на мъжа ми,естествено започна да казва че това е бъзик някакъв,аз се разкрещях,после каза,че може да е имало грешка,казах му и името ли е случайно съвпадение/пак с викове/.Такава "диета" на никой не препоръчвам за 20 дни 10 кг.,по 3 кутий цигари на ден,безсъние,всчка вечер му правих скандали.......не можех да се примиря с това,което чух,вярвах на тези думи,моя мъж да спи с други жени.......е,и след 2 месеца го напуснах,после от "доброжелатели" разбрах,че той наистина доста е кръшкал,та подозренията ми се оказаха верни,също и обаждането.
Останах без нерви,развалих семейството си  и най вече загубих вяра във всички мъже.
Разбирам тази жена напълно как се чувства сега,но ще я посъветвам да не прави скандали и да изпада в истерий,защото така ще го загуби завинаги/освен,ако тя не го иска де/

# 29
  • Мнения: 215
Преди 2 години аз бях в същата ситуация,също имах съмнения за съпруга ми,по държанието му месеци наред,докато един ден имах 2 съобщения на телефонния секретар:Хаха,мъжа ти.../името/прави много хубав секс ,хаха!Второто съобщение беше същото.Направо ми причерня ,като ги прослушах.Запазих ги и ги пуснах на мъжа ми,естествено започна да казва че това е бъзик някакъв,аз се разкрещях,после каза,че може да е имало грешка,казах му и името ли е случайно съвпадение/пак с викове/.Такава "диета" на никой не препоръчвам за 20 дни 10 кг.,по 3 кутий цигари на ден,безсъние,всчка вечер му правих скандали.......не можех да се примиря с това,което чух,вярвах на тези думи,моя мъж да спи с други жени.......е,и след 2 месеца го напуснах,после от "доброжелатели" разбрах,че той наистина доста е кръшкал,та подозренията ми се оказаха верни,също и обаждането.
Останах без нерви,развалих семейството си  и най вече загубих вяра във всички мъже.
Разбирам тази жена напълно как се чувства сега,но ще я посъветвам да не прави скандали и да изпада в истерий,защото така ще го загуби завинаги/освен,ако тя не го иска де/

Не забравяй, че тази жена не е потърсила съвет от нас, а приятелката й. Дори може да се ядоса, че някой й разправя личния живот.

# 30
  • Мнения: 215
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

Те май се изпързаляха вече  Grinning
Да не е мъжът на любовницата на мъжа на жената от предишна тема??? newsm78
Искаш да кажеш да не би да е любовника(въображаемия) на жената на Жоро01 или...

СКоро имаше тема "Дали да кажа на мъжа на любовницата?" Като се пуснат две сходни теми една след друга и нас започва да ни гложди мисълта, че е пързалка  Joy

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Преди 2 години аз бях в същата ситуация,също имах съмнения за съпруга ми,по държанието му месеци наред,докато един ден имах 2 съобщения на телефонния секретар:Хаха,мъжа ти.../името/прави много хубав секс ,хаха!Второто съобщение беше същото.Направо ми причерня ,като ги прослушах.Запазих ги и ги пуснах на мъжа ми,естествено започна да казва че това е бъзик някакъв,аз се разкрещях,после каза,че може да е имало грешка,казах му и името ли е случайно съвпадение/пак с викове/.Такава "диета" на никой не препоръчвам за 20 дни 10 кг.,по 3 кутий цигари на ден,безсъние,всчка вечер му правих скандали.......не можех да се примиря с това,което чух,вярвах на тези думи,моя мъж да спи с други жени.......е,и след 2 месеца го напуснах,после от "доброжелатели" разбрах,че той наистина доста е кръшкал,та подозренията ми се оказаха верни,също и обаждането.
Останах без нерви,развалих семейството си  и най вече загубих вяра във всички мъже.
Разбирам тази жена напълно как се чувства сега,но ще я посъветвам да не прави скандали и да изпада в истерий,защото така ще го загуби завинаги/освен,ако тя не го иска де/

Не забравяй, че тази жена не е потърсила съвет от нас, а приятелката й. Дори може да се ядоса, че някой й разправя личния живот.

Може би не знае какво да я посъветва,как да постъпи и затова пита тук.

# 32
  • Мнения: 5 606
А може и проблема да е реален. Аз бях пуснала една тема анонимно при една жестока криза в семейството ми /защото мои познати четат тук/ и веднага я свързаха с някаква друга тема и почнаха бъзиците как били измислица и двете теми били свързани. Направо съжалих, че съм писала, защото наистина бях се отчаяла и се позасегнах от реакциите. Както и да е-кризата отмина, нещата се оправиха, но си извадих извод да не почвам веднага да се съмнявам, защото живота е шарен и всичко се случва.

# 33
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?

--------------------------------
Моя приятелка,до преди малко беше в нас,не мога да я успокоя......вчера и звъни домашния телефон,тя вдига и отсреща и казват/мъж/,че съпруга и си има любовница от дълго време,че и се подиграва по този начин,защото явно го правил и да се оглежда повече!!!!Тя ,милата толкова се е шашнала,че попитала:Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Естествено,отговор не получила,само пак едно:Отвори си очите!!
Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Тя ме пита какво да прави,детективи ли да хваща,да се самоубива ли,да му казва ли....само ме пита и реве,аз незнам какво да и кажа.Опитах се да и кажа,че може да е шега,тя НЕ,аз се съмнявах,сега се потвърди.Мъжа и в момента липсва от София,тя искаше да му звъни да му вдига скандали,спрях я,поне докато беше в нас,казах и да изчака,ще измислим нещо.Изпи 1 Лексотан и се прибра.

Писах тук тази тема,за да си кажете вие мнението,как бихте постъпили в такава ситуация/дано не се налага/ или ако сте били какво сте направили?
Не съм семейна,но като я гледах как страда,сигурно много боли.
Дайте съвети

Tova е много гадна постъпка от страна на този,който се е обадил.как може да има такива хора,какво целят с това?!Всеки има тайни от половинката си ,има и жени които изневеряват и винаги ще има.
Но защо по този начин,нека жената/мъжа сами да ги "хванат".........ееее,човешката злоба край няма,ейййй

# 34
  • Мнения: 1 418
Мисля,че нападението е най-добрата защита.Като се прибере,направо още от вратата да го пита за какво става въпрос дали е сериозно и всичко,което я интересува.Така ще бъде изненадан и няма да има време да измисля лъжи.

# 35
  • Мнения: 239
на такива обаждания не се хващам.не вида ли с очите си не вярвам.

# 36
  • Мнения: 1 753
Ако ми се обидя някакъв непознат глас и ми каже подобно нещо ще му кажа да си гледа работата!  Crossing Arms Даже може да му отговоря, че знам, че мъжа ми си има любовница!!!  Crossing Arms

И след това разбира се ще бъда нащрек и ако наистина излезне нещо наяве... тогава вече ще мисля по въпроса... Thinking

# 37
  • Мнения: 1 455
Ако получа подобно обаждане, няма да го пренебрегна, но няма и да се тръшкам. Ще го имам в предвид и ще говоря с мъжа ми. Определено, обаче, ще имам едно на ум и ще се опитам да разбера, дали наистина има друга жена! Ако е така, не мисля, че ще правя грандиозен скандал, просто очичките няма да ми види повече!

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Ако ми се обидя някакъв непознат глас и ми каже подобно нещо ще му кажа да си гледа работата!  Crossing Arms Даже може да му отговоря, че знам, че мъжа ми си има любовница!!!  Crossing Arms

И след това разбира се ще бъда нащрек и ако наистина излезне нещо наяве... тогава вече ще мисля по въпроса... Thinking

И аз така бих постъпила.

# 39
  • Мнения: 932
Да,но ако тя се развика,тои ще започне да се защитава.За мен наи-добрата проверка истина/лъжа е ситуация от рода на:скъпи,здравеи/тих говор/.Виж,знам всичко.Не,не се мъчи да се оправдаваш и да лъжеш,няма смисъл.Обичам те,но не искам вече да живея с теб.И не искам да го обсъждам.
Ако е вярно,ще замълчи и ще започне да я обвинява за "ситуацията".Ако не  е,ще каже:ти луда ли си?Откъде тея глупости.А ако е вярно,но иска да остане с нея,ще намери начин да се извини,нали?Аз имах подобна ситуация преди 2 години и така постъпих.Оказа се,че всичко е една голяма грешка/чул-недочул/и няма нищо такова.Спестих скандал и нерви за нищо.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако е вярно,ще замълчи и ще започне да я обвинява за "ситуацията".Ако не  е,ще каже:ти луда ли си?Откъде тея глупости.А ако е вярно,но иска да остане с нея,ще намери начин да се извини,нали?Аз имах подобна ситуация преди 2 години и така постъпих.Оказа се,че всичко е една голяма грешка/чул-недочул/и няма нищо такова.Спестих скандал и нерви за нищо.
Ако е имал наглостта да поддържа връзка с любовница, вероятно ще има наглостта и да отрича, дори да е вярно. Нали знаеш основния принцип при изневерите: и на калъп да те хванат- пак отричай. Малко наивно ми се струва да се очаква незабавно признание.

# 41
  • Мнения: 2 040
Ако ми се обади непознат глас, че кажа, че знам за 3 едновременно, та ако е 1 - то капка в морето ...  Laughing
После ще чакам (вече с едно на ум  Thinking) да ми падне в ръчичките, да се издъни или пък в просто да излезе, че това е блъф ...

# 42
  • Мнения: 215
Хайде да спрем до тук със съветите и да видим развръзката ако авторката пожелае да я сподели с нас   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 040
Хайде да спрем до тук със съветите и да видим развръзката ако авторката пожелае да я сподели с нас   bouquet

Що ... в съветите няма нищо лошо, а развитие на историята едва ли ще има още днес, след като мъжа й не си е в къщи ...

# 44
  • Мнения: 6 167
Ми сигурно бих казала "Е, и ?И аз си имам  Mr. Green "
Не бих се вързала на телефонно обаждане. Като се прибире, ще му кажа, ще вида как ще реагира Laughing Но общо - взето - ще се радвам, че е намерил някоя, която да ме отменя малко от малко, че трудничко му издържам на темпото... Rolling Eyes Laughing

е това е и моя отговор Peace Peace Peace

# 45
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Хайде да спрем до тук със съветите и да видим развръзката ако авторката пожелае да я сподели с нас   bouquet

аха...дано излезе фалшива тревога-стискам палци,и дано да научим Mr. Green

# 46
  • Мнения: 625
  Абе гадно си е,ако ми се случи на мен ,ще се побъркам  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 214
Цитат
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?
Нямаше да говоря с този човек.
Това е моето мнение относително моето семейство, но не мога да съветвам какво да направи момичето, не бих и съветвала нищо, в такива въпроси мисля че никой няма право да дава съвети защото въпроса е с голяма отговорност.
Можеш само да си до нея и да я подкрепяш в нейните решения.

# 48
  • Мнения: 4 076
Не знам дали авторката описва действителна история или ни пързаля,но такива неща се случват.Всеки реагира според характера си и както винаги,непукистите печелят.Преди години на моя роднина се обади пак мъж(абе ще все мъже? newsm78) по тел.и и каза същото.Тя отговори:"Мда,Р.обича хубавите жени,обаче и тебе като те хване така ще те..."Пичът веднага затвори.Тя реши изобщо да не рови и да си разваля спокойствието,при това харесваше брака си,който съществува и до днес.За мене това е най-здравословният начин,но не е за всяка психика.Ако този човек действително желае "да ти отвори очите",той ще и даде факти-имена,хотели,дати,които да провери. Или ако е съпругът на любовницата,той няма да прави хлапашки истории,а  ще се свърже с "измамената",за да си помагат да разпаднат връзката или каквото там целят.Кой знае на какво хлапе са платили някоя стотинка да и скрои номер по телефона и хич не им идва на акъла,че инфаркт могат да докарат на жената Twisted Evil

# 49
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не знам какво ще направя, защото като ми падне пердето - действам на момента Embarassed

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Не знам дали авторката описва действителна история или ни пързаля,но такива неща се случват.Всеки реагира според характера си и както винаги,непукистите печелят.Преди години на моя роднина се обади пак мъж(абе ще все мъже? newsm78) по тел.и и каза същото.Тя отговори:"Мда,Р.обича хубавите жени,обаче и тебе като те хване така ще те..."Пичът веднага затвори.Тя реши изобщо да не рови и да си разваля спокойствието,при това харесваше брака си,който съществува и до днес.За мене това е най-здравословният начин,но не е за всяка психика.Ако този човек действително желае "да ти отвори очите",той ще и даде факти-имена,хотели,дати,които да провери. Или ако е съпругът на любовницата,той няма да прави хлапашки истории,а  ще се свърже с "измамената",за да си помагат да разпаднат връзката или каквото там целят.Кой знае на какво хлапе са платили някоя стотинка да и скрои номер по телефона и хич не им идва на акъла,че инфаркт могат да докарат на жената Twisted Evil

Според мен lilac е права,точно така трябва да действа жената/аз само в истерии изпадах и сгреших може би,защото после като разбрах,не му е била единствената,той си е бил "женкар" и още си е.Ако има възможност да наеме детектив,да,за да разбере дали връзката е по сериозна например/ако има такава/ и тогава да му "трие сол на главата" с доказателства.
И аз знам за такъв случай,любовницата се обажда на съпругата да каже кога,в кой хотел ще бъде мъжа и,тя отива,спипва ги,но все още са си семейство.
Но само жената да помисли първо преди да действа!
Иначе много боли,много е гадно наистина,сега като се сетя,настръхвам,въпреки че толкова време е минало.....чувстваш се предаден,унижен,нищожество направо Cry
Не пожелавам на никой да преживее това

# 51
  • Мнения: 2 254
  Гадно! Ама чак пък да реве и да се тръшка..Доброжелателите са много..Да му е теглила една цветна....
и не само това,ами и опция за самоубиване видях-въййй

# 52
  • Мнения: 2 784
На анонимки не вярвам. Виж, ако дойде някой и ми каже направо в очите, и по-този начин застане зад думите си, може и да повярвам. Особено, ако имам подозрения от по-рано. Да каже на мъжа си направо за разговора. Ама не от вратата под кръстосания огън, а уж между другото. По реакцията му най-точно ще разбере

# 53
  • Мнения: 1 403
Ще го имам напредвид и наемам детектив веднага   Whistling И ако го хвана майка му жална #2gunfire

# 54
  • Мнения: 357
Аз съм получавала такова обаждане в 2 часа посред нощ от момиче, приятелка на мой познат. С нея се бях виждала 2-3 пъти, но дори не бях говорила. Тя ми се обади, представи се и ми разказа какви ги е вършил същата вечер "милия ми съпруг" докато аз си седя вкъщи с бебе на 1 месец! #2gunfire
Първото, което направих, беше да се замисля дали тя не ме пързаля, но реших, че няма какво да спечели, ако ме излъже и й повярвах!
Второто беше да вдигна скандал на мъжа си, да го засипя с хиляди въпроси и други подобни истерии.  Naughty Голяма грешка! Той отричаше много убедително и се възползва от истерията ми, успокоява ме, убеждава ме колко много ме обича и понеже аз нямах никакво друго доказателство, просто спрях да говоря по въпроса, но не спрях да действам. След не повече от месец се оказа, че въпросната вечер, той наистина ми е изневерил, не ставаше въпрос за връзка, а за някаква бройка. Но това беше една от капките, която преля чашата на търпението ми.
Моят съвет е да не подминавате обаждането, още повече щом тя и без друго е имала съмнения. Но нека преди да започне разговор с мъжа си да има и нещо друго освен това обаждане, защото така излиза, че тя предпочита да вярва на някакъв непознат вместо на собствения си съпруг, той го раздава обиден от този факт и резултата е нулев. Просто нека на първо време наистина да си отваря очите! Shocked
И помогни й да погледне по спокойно на нещата, защото през призмата на чувствата и емоциите нещата се виждат изкривено!   bouquet

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох напълно разбирам приятелката ти. На мен преди години ми се случи същото. Но както е казала Силвия-Алексис на мен ми се обади жена.  Та лежа си аз една неделя по бански на терасата на един шезлонг, чета си книжка и пия кола. Любимия нещо го извикали в неделя да работи, детето на село и аз - пей сърце. Звъни ми телефона и аз вдигам
- Ало?
- Мария ли е?
- Да. Кой е на телефона?
- Мъжа ти сега чука друга а ти си тъпа крава! Тряс слушалката.
#Crazy #Crazy #Crazy
След като се посъвзех звъннах на любимия в офиса и той разбира се отговори че бачка и че е сам. Засилих се да скокна до там с едно такси, но ме досрамя да си падам в очите и се изпънах пак на терасата.
В крайна сметка реших че каквото и да прави нали ще си донесе при мен и любовта, и пениса, и заплатата. За какво да си хабя нервите. Така и не разбрах коя е "доброжелателката" След време  заподозрях съпругата на мой колега, която беше адски ревнива и идваше всяка вечер да го прибира от работа. Та може нещо да е заподозряла че има между мен и него и нарочно да е искала да ме ядоса.

# 56
Здравейте отново!
Виждам,че има доста мнения за 2 дни тук,благодаря на всички,които са повярвали и които Не са на тази история,но тя е истина....не "пързалям" никой/няма за какво/
Значи,приятелката ми от онази вечер не ми е звъняла,само преди 1 час ми се обади да ми разкаже,аз и звънях вчера,не ми вдигаше,писах и смс,отговори,че е добре ,да не се тревожа/колко добре само тя си знае/само и писах да запази спокойствие.Днес по някое време се е върнал съпругът и,казал,че е гладен,тя му сложила да яде и по време когато се е хранил,го попитала/уж спокойно/:ИМА ли друга жена?....поглед с недоумение,тя пак повторила,той и казал:Ти луда ли си?,тя отвърнала:Не" и му казала че са и звъняли по телефонаи са и казали всичко.каза,че следила реакциите му,той спрял да яде и запалил цигара.Попитал какво ВСИЧКО,тя му казала че знае за третата жена......пак и казал,че е луда,кой и е казал това,кой се е обадил....тя се разплакала и излезнала.Като се прибрала не му е говорила,нито той я е заговарял.Като ми се обади,я питах какво мисли,тя каза че е убедена че има друга,но ще "рови" още/така се изрази/
Това е засега,като науча друго,ще пиша

# 57
Но определено и е много гадно,аз я познавам от много години и е голяма шегаджийка по начало,сега се опитах да я развеселя,но не ,не поддава на нищо.Само казва,че е много наранена,не спала,не яла.Имат 10 години брак,2 деца и като че ли беше свикнала със сивото ежедневие на семейния живот,даже мислила съм понякога че не чак толкова обича мъжа си,но.....

# 58
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аз съм имала такова обаждане, още повече че беше точно за жена, за която се съмнявах. В момента на обаждането запазих самообладание, но после ми се подкосиха краката. Въпреки шока обаче повече ме тормозеше мисълта кой и защо го прави, с какви намерения. Оказа се служебна интрига.

# 59
  • Мнения: 4 076
В крайна сметка реших че каквото и да прави нали ще си донесе при мен и любовта, и пениса, и заплатата. За какво да си хабя нервите.
В края на краищата нещата опират точно до това.А после се търси и лек за нараненото его,което,според мен, също е важно.Не е много приятно да се живее с чувството ,че си непривлекателна и нежелана.
Котвичка,много жалко ,че твоята приятелка си е изтървала нервите.Разбирам я,милата,но така или тормози и двамата,ако няма нищо,или го е предупредила да се"покрива"по-добре.Ако съм решила,че не мога да живея без да знам и имам пари,бих се обърнала към детектив,ако не-към приятели,общи познати,на които мога да имам доверие.И като събере факти,добре да си помисли какво точно иска.Ти казваш за трета жена?и че не обича мъжа си толкова?Ако е така,може би отговорът е раздяла.Или да започнат да говорят и да спасяват брака,преди да е дошла "четвърта".

# 60
  • Мнения: 1 462
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?
Не зная, мога само да предполагам.  Бих искал да приема обаждащата се със снизхождение.  Но ако съм изнервен е възможно да се развикам, докато не е затворила.


Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Стандартни демони в женска глава.  Жалко, че е била толкова психически слаба.  Ами ако някой викне "небето пада!" ?  Няма значение дали е вярно.


Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Защо не е говорила тогава още с мъжа ʧи?  Небрежност е да ходиш на зъболекар чак когато болката стане нетърпима.


аз се съмнявах,сега се потвърди.
Всяка жена се съмнява, малко или много.  Емоционално безотговорно е с подобни заявления да си оправдае пасивното поведение.


Какво значине има пък това?


Get a job.

# 61
  • Мнения: 463
на моя много близка се случи нещо подобно. тя получи смс, нещо от рода на: "съпругът ти вече две години върти любов с ...../две имена/, ако искаш да научиш нещо повече - телефон хххххххх". беше за любовница, за която тя вече така и така знаеше, но беше решила да преглътне.
Смс-ът си беше чистата истина в случая, друг е въпросът защо е пратен - на хората им доставя някакво гнусно удоволствие, когато попаднат на нечии чужди тайни, да ги разгласяват, без да мислят кого ще наранят.

# 62
  • София
  • Мнения: 35 919
Понякога стават и грешки...може да са сбъркали номера  Wink

# 63
На мен ми се случи почти същото преди 5г. "Обади" се мацката ама мълчеше. После взе да пуска парчета от сорта "call me ..." Не му казах веднага, но свързах едно с друго, той първо отричаше и накрая всичко това излезе истина. Аз си знам колко усилия ми струваше, какъв шок беше и как го преживях. Много ми помогна свекърва ми обаче. Ей това ми каза - щом тя е стигнала дотам да се обажда, значи иска да ускори нещата и да ни развали семейството. Ходих по психоложки, приятелки, какво ли не и накрая си дадох сметка, че не искам да си развалям семейството - имахме едно дете. Ако не беше то - чупка и толкоз, мъже дал господ. Ама първо, че детето нямаше да има баща си и второ че тоя дето толкова добре познавах ме измами, та какво ли остава за друг! Освен това реших че не мога да живея с факта че бащата на детето ми ще е при тая никаквица. И всичко това ми даде огромни сили. Е, имахме криза, продължаваше известно време да се обажда, ама поне обеща че няма да я вижда и така замря цялата история. Съжалявам само, че и писах един емаил. Пълен ignore на такива, само мъжа се обработва и то спокойно. Аз бях наистина извън себе си тогава, но сега не съжалявам за решението си. Малко след това изперквах и инсценирах срещи с други и наистина имах такава, ама не съм изневерявала.

Общи условия

Активация на акаунт