Има ли комплимент....

  • 1 049
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Има ли  комплимент,фраза,или нещо което някой мъж ви е
казал и ви е впечатлил?
Или пък е направил нещо с което ви е спечелил сърцето?  bouquet

# 1
Има ,има. :Kissing Heart
Винаги ще помня как ми предложи да се оженим моето мъжле.
целуна ме ,и в устата ми попадна пръстена,беше го лапнал.
Невероятно беше.
Така и не ми каза в кой филм го е гледал.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Преди доста години един мъж сравни кожата ми с S класата на MERCEDES.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
"Носът ти е като комина на ТЕЦ-а!" - каза той и ме огледна влюбено, почуквайки по островръхият ми нос.  ooooh!
Това бе един от многото шегоубийствени комплименти от страна на сеньор Ананасов. Запомнил съм последният му бисер и  носът ми го напомня тоже.  Blush

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз го казах и в една друга тема. Преди ... години бяхме в Охрид. Отидохме на св. Наум, на Билянините извори и Той ми каза, че точно така си е представял Биляна.  Flutter
Като знам колко е скъп на комплименти, това сигурно ще го помня цял живот  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 176
Не. Няма. Стига с тая любов, комплименти и тн. Искам Мерцедес. Може и нещо друго. Аман от думи. Laughing

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 rotfImao

# 7
  • Мнения: 2 550
Не. Няма. Стига с тая любов, комплименти и тн. Искам Мерцедес. Може и нещо друго. Аман от думи. Laughing

Най-накрая eдно разумно изказване  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 052
То е бисер след бисер, но сега не мога да се сетя точно.
Но, ставането рано, за да пие кафе с мен, нищо че той излизаше към обяд, а аз към 8.30. Кулинарните му вдъхновения, ужасно вкусни, инспирирани от мен. И още милион.
Имаше едно време едно момче, което ми каза "очите ти са като на крава, толкова големи и тъжни". Да плачеш ли, да се смееш ли.

# 9
  • Мнения: 2 407
Много пъти, но най ме впечатли, когато раждах стоеше от долу под прозореца и викаше:: Камелия, Обичам те"

# 10
  • Мнения: 1 418
Много е приятно,когато тръгваме някъде и той казва:"Много си красива!"

# 11
  • Мнения: 4 176
Много е приятно,когато тръгваме някъде и той казва:"Много си красива!"
А колко по-приятно, щеше да е ако ми каже " грозна си, ама ето ти 500лв. за утре да си харчиш "

# 12
  • Мнения: 941
На времето едно момче ми беше казало: Косата ти прилича на горящо злато! ... Heart Eyes
Е сега съм с друг цвят на косата , но този комплимент ще го запомня винаги Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 606
Не. Няма. Стига с тая любов, комплименти и тн. Искам Мерцедес. Може и нещо друго. Аман от думи. Laughing
Правилно. Любовта са я измислили руснаците, за да не плащат.   Laughing

# 14
  • Мнения: 677
Ммм..Кучки  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт