Форум - Хоби и Развлечения

  • 6 477
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 080
Аз идея си нямам дали има възможност за такова нещо, но ако има все пак смятам, че е смислено да се организира един такъв. Мисля, че ще е по-удобно и практично да се съберат всички теми на едно място. Фотошопската тема не е за клюкарника според мен, но предполагам,че се подвизава там, защото някой просто я е подхванал. Губим време в търсене на любими и интересни теми, които са разпръснати из различните форуми........Нека се включат и модераторите моля! Peace

# 1
  • Мнения: 2 013
Струва ми се, че има смисъл. Фън шуй, цветарки, шивачки, плетачки.... Макар че гореизброените са си ОК и в Дом и семейство, може би.

# 2
  • Мнения: 353
твърдо ЗА
така ще си споделяме кой какво прави, как го постига и т.н.
може и снимки да си пускаме - кой какво е подобрил сам вкъщи
приветствам идеята  Hug

# 3
  • Мнения: 1 080
Струва ми се, че има смисъл. Фън шуй, цветарки, шивачки, плетачки.... Макар че гореизброените са си ОК и в Дом и семейство, може би.

Затова съм съгласна,че могат да се включат като подфорум на Дом и Семейство........много са темите, затова мисля,че е удачно да се поотделят по някакъв начин.......... Party

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ммммдаааа съгласна съм.Макар,че не взимам участие в шивачките,плетачките и други,то мисля,е няма да е лошо да се отделят по някакъв начин.Подфорум е добре.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм за.......

# 6
  • Мнения: 270
Аз съм твърдо ЗА

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
ЗА  Peace

Мисля, че теми, като фотошопа, шивашките, тези за обзавеждането на дома /кухни, детски стаи, хол, спални, трапезарии, тапети, бани, тоалетни, щори, завеси и т.н/, ремонти, Фън шуй, цветарските теми и т.н, трябва да си имат специален подфорум.

А в Дом и семейство да остане за обсъждане на семейното положение, отношенията, изневерите, свекървите  Mr. Green и т.н

А като име бих предложила: Хоби, развлечения, обзавеждане и ремонт на дома

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 12:30 от doniboni

# 8
  • Мнения: 2 407
Да ще бъде интересно.

# 9
# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 150
И на мен идеята ми харесва

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз подкрепям идеята да има такъв подфорум, защото това е част от живота ни, защо да не обменяме идеи и в тази област?

Освен това клюкарникът може така малко да се поизчисти- част от темите в него ще се прехвърлят във въпросния подфорум.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт