Работят ли детските градини във вашия град?

  • 514
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Може на някои да им прозвучи странен въпроса ми,но мен ме вълнува,защото при нас всички са в ремонт!До една! ShockedИ така - очаква се  до края на октомври  да започнат работа/а може и по- късно/Е,това ако е работа..... #2gunfireСетиха се отново септември да ремонтират-а децата ни къде трябва да са през това време?
Има ли градове с неработещи градини като нас или...???

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами моите госпожици бяха като катунарки тази седмица - всеки ден спяха в различна група, защото боядисват помещенията едно по едно.
Голямата е в предучилищна, а малката от понеделник тръгна в градинска група, беше в ясли.
Сутрин ги оставям на едно място, вечер ги прибирам от друго ooooh! Но приключиха вече. Не са виновни, поне в нашия случай. До последно чакаха кредит "Енергийна ефективност", за да направят основен ремонт и смяна и на дограмата, но уви...
Сега гледаха да напръскат поне, да се освежи малко...

# 2
  • Мнения: 3 042
Работят си да. Повечето ремонти ги правят през Август и тогава почти всички градини не работят. Но от 1 септември винаги започват да работят нормално.

# 3
  • Мнения: 603
работят да,даже нашата градина не почива и август,имат си сборни групи,което е в голям плюс за нас родителите

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Може на някои да им прозвучи странен въпроса ми,но мен ме вълнува,защото при нас всички са в ремонт!До една! ShockedИ така - очаква се  до края на октомври  да започнат работа/а може и по- късно/Е,това ако е работа..... #2gunfireСетиха се отново септември да ремонтират-а децата ни къде трябва да са през това време?
Има ли градове с неработещи градини като нас или...???
Айде стига бе, къде е това?
работят, разбира се...ремонтите се правят задължително през лятото - юли или август, когато почиват...ужас, на тоя студ сега,ако боядисват тази миризма...направо не ми се мисли...
Лично аз веднага бих подала жалба в общината - това е гавра със здравето на децата #Cussing out!

# 5
  • Мнения: 3 360
Мариета,много родители са подали жалба!Лошото е,че проблема явно е точно в "добре"организираната работа на общината...Незнам?!Забравих да поясня-става дума за град Карлово и това ,че градините ВЪОБЩЕ не работят...Едната без покрив,всички без дограма,боя,парно.....абе ,думи нямам!Дъщеря ми сега е в предучилищна група и ни задължиха да я запишем втрора смяна в едно уч-ще.Никой не те пита удобно ли ти е,има ли кой да я води и взема...да не говорим,че става дума за деца на 5-6 годинки,които имат нужда от следобеден сън,закуска и мнооооого повече игра!Да не говоря повече,че както съм бясна,ще взема да кажа някоя глупост за ....... #2gunfireЕ,наоплаках се Cry-добре,че сте вие!

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ееее, тогава и аз нямам думи... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 7
  • Мнения: 3 360
Малеееее Shocked,това май само при нас го има............А аз се надявах тайно и други да имат същия проблем Embarassed Rolling EyesИ добре,че го нямате ,де Praynig!

# 8
  • Мнения: 1 232
Малеееее Shocked,това май само при нас го има............А аз се надявах тайно и други да имат същия проблем Embarassed Rolling EyesИ добре,че го нямате ,де Praynig!
тутка,последното което видях с очите си разлепени бележки с парафа на кмета да им влезем в положението,а на нас кой да ни влезе в положението и защо стигам до извода,че за всички градината е място за пазенен на децата,а не за социални контакти и развиване на умения у децата.Абсурд е това познавам поне 5 майки,които се принудиха да напуснат работа ,за да си гледат децата.ще се оплачем ама на арменския поп, #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт