Помощ, измества си режима!

  • 1 160
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 316
Благодаря   bouquet

Ще пробвам и така Simple Smile
Само дано не си изгоним татито, защото той най-много страда от тази работа.  Rolling Eyes
Аз мога да си спя с нея когато си поискам, но той ходи на работа все пак Tired

# 16
  • Мнения: 46 510
Като се събуди, давай да яде, не гледай часовник Peace


... Аз мога да си спя с нея когато си поискам, но той ходи на работа все пак Tired

Не го жали мъжа ти, твоята работа е по-тежка, все пак си 24 часа на повикване  Laughing

# 17
  • София, център
  • Мнения: 686
Ама момичета, бебето не е май гладно а само завърта часовете...
Тя и мойта се опитваше, но аз все си догонвах старите...за мен винаги е било по - удобно да знам с какво време разполагам, а нощта е табу!!! Тя е за сън!!! НО НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА С КРАЙНИ МЕРКИ И РЕВ НЕ!
Само ако бебенцето е податливо на малки отстъпки от негова страна... Laughing и лека полека става ...newsm10

А и защо да не се опита? Та нали така не губим нищо , а ще да запазим стария му режим и нощта ще е за сън!

А и ако плаченето сутринта рано е от колики, това е много далеч от глад и няма да се оправи с хапване!

# 18
  • Мнения: 6 390
Бебето ти още поне сто пъти ще си смени режима  Wink Grinning напълно нормално с възрастта и нуждите му режима непрекъснато ще се променя  Peace

Не го буди за ядене, води се по него, не му давай вода вместо АМ и всичко ще си дойде на мястото - рано или по късно  Wink Grinning

# 19
  • Мнения: 742
Моят съвет е - не буди детето за хранене, давай да яде на поискване. С татето ще спите, когато и бебето спи. Това ще е само няколко месеца, няма да е вечно.

Мама и тате да са спали преди това Mr. Green Мисля, че всички бебоци минават през такъв период и той постепенно ще си отмине. Peace

# 20
Бебето само си знае кога иска да яде щом спи зна4и не е гладно

Общи условия

Активация на акаунт