мед на едномесе4но бебе

  • 2 502
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не,макар че познавам мами които дават/но от незнание/.

# 31
# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Категорично не Peace!

# 33
  • Мнения: 6 390
мойе ли да се дава мед на едномесе4но бебе.по малко разбирасе.по 1 кафена лайи4ка на ден?
#Crazy #Crazy #Crazy
това майтап ли е  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 526
Надявам се, че НЕтата са достатъчно! В никакъв случай НЕДЕЙ да даваш мед преди годинката, че и до втората!

# 35
  • Мнения: 122
Аз също знам,че меда е силен алерген,но познавам и много майки,които са го давали от началото на бебчетата и на тях нищо им няма  Peace

Сега нищо им няма , но не се знае в по късна възраст дали няма да излезе някоя алергия.

# 36
  • Мнения: 161
НЕ!  Naughty
Мед не се дава преди навършване на поне 2 години на детето.
Peace Peace Peace

# 37
  • Мнения: 4 181
Аз не разбрах само защо искаш да даваш нещо различно от кърма? newsm78
иначе мамите са ти отговорили много изчерпателно Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 252
Ако обичаш детето си не си право експерименти със здравето му. До 6-я месец само кърма или АМ, няма нужда от нищо друго.

# 39
  • Мнения: 995
Предполагам, че искаш да даваш мед по съвет на някой близък роднина (майка, баба). Те така са свикнали- залъгалката се топва в меда и бебето се успокоява. Тоя номер е прилаган на повечето от нас, но те съветвам да се довериш на мамите и да не даваш мед на детето си до годинката.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 117
Не PeaceНа времето на нас са ни давали и бабешкото поколение си обожават теорията за меда, но децата ни все пак не са за експерименти.  Wink

# 42
  • Мнения: 959
И за какво му е мед на едномесечно бебе newsm78

# 43
  • Мнения: 27 524
Ох, понякога се чудя как може да сме толкова изостанали  ooooh!

Не може, разбира се, чак след 3 годинки - тогава може.

# 44
  • Мнения: 193
Толкова много НЕ-та са изписани, дано наистина си се убедила, че не трябва да даваш мед на бебето си!
Само така и не се разбра защо изобщо ти е хрумнало да му даваш?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт