Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 дек. 2004, 15:45 ч.

Коледните вкуснотии - снимки

• 7 879
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
Хайде, мами,

снимайте вашите произведения и пуснете и ние да пооблажим око.

Баницата я изтървах, но курабиите ги щракнах овреме. Порадвайте им се тук:

Коледни курабии

# 1
  • out of space
Браво! Чак ми се ми се доядоха вкусни курабийки.

# 2
Мойте курабии и кифлички бяха скоропостижно ометени... ето баклавичките Grinning

# 3
Ееееееееее, що чак сега каза... Моите хора снощи омахаха всичко, какво да снимам Imp А такава хубава питка стана. Ама от готвене не ми остана време за форуми вчера, и ето сега няма да пога да се похваля.

# 4
  • София
Ще взема да променя темата на Новогодишни вкусотии или само на вкусотии.

Какво ще кажете?

tedi_b,

като ти видях баклавичките и се замислих - защо, аджеба, не ям баклави? Явно допускам генерална грешка ...

# 5
Цитат на: tedi_b
Мойте курабии и кифлички бяха скоропостижно ометени... ето баклавичките Grinning

Страхотно изглеждат, направо ми потекоха лигите!!!!
Я давай рецептата, че аз ще правя за Нова Година.
С обикновени кори ли са правени? Аз замислям да правя с бутер тесто, във формата на триъгълничета.

# 6
Raya,
все едно гледам моите курабийки Simple Smile Ама съвсем същите формички са! Аз съм залепила обаче сребърни топчета за очички на рибите и мечоците, а на другите както ми падне. Обаче у дома удържахме фронта (бях ги скрила) и след като престояха около 2 седмици станаха още по-вкусни, иначе в началото са доста твърди.....И понеже почти изчезнаха тия дни, забърках втора доза за Нова година Simple Smile

# 7
  • София
Трапезата тази година я направи свеки Simple Smile
Особенно ме впечатли нейният снежен човек, ако се направи и в по-хубав съд, просто нямам думииии

# 8
Момичета, много се радвам, че са ви харесали баклавичките, пуснала съм рецептата в темата за "Коледно".
Правят се бързо, с това количество захар не са тежки, а и сокът от лимон ги прави много приятни на вкус.
Похвалете се, ако ги направите  Grinning

# 9
Цитат на: nad_tab
Особенно ме впечатли нейният снежен човек, ако се направи и в по-хубав съд, просто нямам думииии

A от какво е направен снежният човек,наистина е много хубав и оригинален.Браво на свеки!!! newsm10 Моята(свеки) само за мекици я бива!

# 10
  • Варна

При мен не се отваря!  Sad Искаше ми се да видя какво представлява...

# 11
И аз не мога да отворя СНЕЖНИЯ ЧОВЕК, а съммного любопитна Grinning

# 12
Цитат на: sladka hapka
Ееееееееее, що чак сега каза... Моите хора снощи омахаха всичко, какво да снимам Imp А такава хубава питка стана. Ама от готвене не ми остана време за форуми вчера, и ето сега няма да пога да се похваля.

И моята питка стана чудничка.
Ето я.

Другото не смогнах да снимам...

# 13

Възможно ли ти е да качиш снимката на сайт, който е видим за чужбина? Много ми е интересно да го видя този снежко. Grinning

# 14
  • София
Ето  webshots би трябвало да е достъпен от всякъде Simple Smile само че го качих преди малко, сигурно ще му трябва поне 30мин, докато го видите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт