Какво ви липсва в живота ?

  • 5 868
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 673
   Временно ми липсва работата..

# 46
  • Мнения: 6 390
в последно време само време за себе си ми липсва

# 47
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
липсва ми време

# 48
  • Мнения: 46 510
Липсва ми смелост за още едно бебе  Tired

# 49
  • Мнения: 619
Липсва ми време,
 и близките ми от България,иначе всичко друго е наред.

# 50
  • Popovo
  • Мнения: 571

 Липсва ми работа- работа, която да ми доставя удоволствие и която да ме кара да се чувствам пълноценна. Това ми липсва в точно този момент, има и много други неща, но те като че ли ще дойдат с работата, ако я намеря такава изобщо, защото сега е една...... Imp

 Peace

# 51
  • Мнения: 5 475

 Липсва ми работа- работа, която да ми доставя удоволствие и която да ме кара да се чувствам пълноценна. Това ми липсва в точно този момент, има и много други неща, но те като че ли ще дойдат с работата, ако я намеря такава изобщо, защото сега е една...... Imp

 Peace

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Липсват ми роднините които загубихме вземайки роднина на работа.  Cry Хората не случайно са казали вземеш ли роднина на работа приключва и роднинството и работата.

# 53
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Липсва ми финансова стабилност Sad...от тук произтичат и останалите ми липси Wink....

# 54
  • София
  • Мнения: 819
Напоследък ми липсва малко работа. Не, че времето ми не е до минута уплътнено с детето, но ми липсва това да съм сред хора.
И искам собствен дом  Cry

newsm10

Същото  bouquet

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
липсва ми МАЙКА, която ни напусна преди повече от година. Дори не можа да види и да се зарадва на Бебчо.... Боли ....много боли.....
Не пожелавам на никого да изпита това, което изпитвам аз. Дори не мога да се зарадвам така както трябва на моето слънчице, тъй като тази радост не е споделена с НАЙ-БЛИЗКИЯ и обичан от мен човек... Страшно ми липсва... спирам до тук защото сълзите в очите ми напират...

# 56
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Липсва ми финансова стабилност Sad...от тук произтичат и останалите ми липси Wink....
И на мен,ама то май не сме само ние. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 4 473
Една доза самочувствие.
Няколко човека.
Един дом.
Възможност да бъда това, което всъщност бях....някога.
Един човек, който не пожела обичта ми и ме отритна.
Варна и морето.
Чувството, че си ценен за някого.
Има и още...

# 58
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Най вече детенце Cry
И на второ място - собствен дом, писна ми от квартири.

# 59
  • София
  • Мнения: 819
давай твоя малкия и взимай Стела Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт