Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Айде Лили  Heart Eyes разписвам се: Няма значение, когато и да е, съм там и ще пея и ще пия!!! (пък може и да се бия) Mr. Green
 

# 31
  • Мнения: 328
Все ми е тая!Важното е да има среща!
Кога ще е следващата!?!

# 32
  • Мнения: 4 371
Няма значение, когато и да е, съм там и ще пея и ще пия!

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Гласувах за първата събота от месеца.
Аз съм от работещите,които получават заплата на фиксирана дата от месеца.досадно,ама...

# 34
  • София
  • Мнения: 2 901
Общо взето, за мен няма значение коя е седмицата подред, а това дали имаме възможност да дойдем - дето се казва, въпрос и на късмет, но пък ако това си стане ежемесечно събитие, по-леко ще се преживява неотчитането с присъствие някой път!

Важното е всички да са живи и здрави! Нека поводите за неприсъствие да са винаги заради по-приятен ангажимент другаде!

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Стига да съм в София, ще присъствам
така или иначе имам огромното желание да се запозная с повече мами, но все не се получава

# 36
  • Мнения: 3 861
Побут, айде хора, не гласувате...

# 37
  • Мнения: 1 416
Разписвам се и аз... Чак се сега, иначе гласувах още веднага след пускането на темата.  Embarassed
Дадох глас за втората събота от месеца, защото дотогава със сигурност вземам заплата. Но по принцип не ми е проблем и да по друго време, все ще намеря 20 лева за веселба...  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 2 958
Гласувах за втората събота.Но по принцип щом ще се провежда всеки месец, все ще успявам за някоя от срещите. Party
Само да сме живи и здрави! Grinning

# 39
  • Мнения: 2 211
За мен е без значение коя събота, на разположение съм.

# 40
  • Мнения: 3 861
хайде гласувайте, че време не остана

# 41
  • Мнения: 3 861
хайде гласувайте, че време не остана, анкетата е до утре

# 42
  • Мнения: 5 140
Що не остана, пише: Гласуването приключва: събота, 14 октомври 2006, 13:53)

# 43
  • Мнения: 3 861
Що не остана, пише: Гласуването приключва: събота, 14 октомври 2006, 13:53)
Ми аз грешно съм го задала от самото начало, нали идеята беше да гласуваме до краЯ НА СЕДМИЦАТА ЗА ДА СЕ ЗНАЕ КАКВО ПРАВИМ ОТ ОКТОМВРИ. Засега е третата събота от месеца

# 44
  • Мнения: 1 052
Това 20 ли се пада? Ако да, супер, дано не похарчим заплатата на мъжа за 5 дена smile3532

Общи условия

Активация на акаунт