на каква възраст...............

  • 1 203
  • 20
  •   1
Отговори
Момичета, интересува ме на каква възраст бяха децата ви когато се научиха да се хранят заедно с вас на масата newsm78 Дали аз нещо не съм пропуснала във възпитанието на Марти или е нещо нормално за неговата възраст?

# 1
  • Мнения: 2 716
За какво ли ти отговарям?
Изобщо не си спомням. Но определено Галя седна на масата с нас по-рано от Лили. Някъде около 2-годишна май беше.

# 2
  • Мнения: 2 232
На 2,5г.-не , че много яде, но е на високо детско столче и приборите са на масата на която са и наще, яде си сам и пие от чашка като големите.Любимо му е да се чука за наздраве Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Не помня много точно, някъде след 1 и половина... newsm78
Тя и сега не се храни абсолютно самостоятелно, но седи с нас на масата и ако се наложи й помагам, макар че не ми дава...

# 4
  • Мнения: 2 716
Да добавя, че моите деца ходеха в детска ясла ненавършили 2 годинки. И там също са учени да се хранят на маса.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Година и половина, но той не иска да седи много.........сяда сам, хапва на бързо и се изнася

# 6
  • Мнения: 3 537
Година и 10 месеца. Wink

# 7
  • Мнения: 3 777
Откакто яде обща храна, значи към годинка.
Това е нещото на което първо го научихме.
Яде се само при сложена маса, не се яде прав, ходейки, играейки.
Проблеми нямам.

# 8
  • Мнения: 7 837
Яде само, когато е на столчето си. Прав или докато играе, не го храня. Вечер сядаме и тримата, но ентусиазма му се изпарява на 15 мин.

# 9
  • Мнения: 2 910
Още не се е научила да се храни с нас на масата Rolling Eyes Ние си вечеряме, а тя си обикаля покрай нас, играе си и от време на време идва да побърка в някоя чиния, но не и да яде Confused

# 10
  • Мнения: 2 818
От когато беше на година и половина, че и по-рано... друг е въпроса кой колко успяваше да се нахрани, но горе долу оттогава категорично отказа и млякото, и това да я храни някой.

# 11
  • Мнения: 4 965
Не помня много точно, някъде след 1 и половина... newsm78
Тя и сега не се храни абсолютно самостоятелно, но седи с нас на масата и ако се наложи й помагам, макар че не ми дава...

И моите дъщери така. Grinning

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
от преди седмица отка3а категорично да бьде хранен....бяхме на почивка с много деца в хотела, които повечето бяха по-големи от него и се хранеха сами....на втория ден си хвана вилицата и 3апочна сам да си боде....в едната рька вилицата, другата като помощник Laughing.....спагетите ги папа обаче само с рьце Naughty

# 13
  • Мнения: 6 390
Около годинката, от когато мина на обща храна се храни само на масата, и в 90% се храним аз и тя ,а когато и тати си дойде навреме или уикендите, тримата заедно  Wink Има си прибори и когато й е много вкусно изобщо даже не й трябва помощ, дори ми се кара ако тръгна да помагам  Mr. Green но когато не й е точно по вкуса, ту тя, ту аз слагам в устата й, тогава не протестира на помощта ми  Crazy Laughing
Въобще обаче няма да казвам на какво прилича тя или земята около стола й след нейното хранене  Crazy Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 629
Храним се заедно, откакто сина ми стана на 6 месеца. Слагаме го в столчето му с нас на масата. От скоро му е по-приятно да седи на столовете за възрастни. И обича да се храни сам с виличка и лъжичка  Heart Eyes Почти винаги е готов преди нас

Общи условия

Активация на акаунт