Мъже има ли, а?!

  • 4 237
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
Повечето ми приятелки са заклети моми Laughing Не че не искат да си имат мъже, но казват така : " Много смотани мъже, хвани единия-блъсни другия ! ". Аз защото съм заклета оптимистка все им опонирам ама се позамислих днес за казаното от тях и да си призная ако на ми иде мерак да се замъжа хич няма да ми е лесно да открия подходящ. Ей на, вървя си по улицата,хора хиляди...ама рядко някой мъж ми хваща погледа, а какво да говорим да ми трепне нещо под лъжичката. Вашите наблюдения по градове как са? В смисъл ако сте свободни трудна задача ли ще е да си намерите някого по вкуса Ви, да отговаря що годе на критериите Ви за партньор newsm78 Къде ще го дирите, какъв ще трябва да бъде, нормативи някакви ще трябва ли да покрива за да додрапа до сърцето Ви? Mr. Green

Сега е на място лафа, че свестните отдавна били заети....ама това повече ми звучи като оправдание някакво за все ненамиращите подходящия Laughing

# 1
  • Мнения: 1 983
аз каквато съм патка изпуснах 2 влака, и то много свестни момчета бяха ooooh!, не че сега се оплаквам, ама.... Crazy
та на въпроса ти - да, лесно бих си намерила половинка, може би защото не съм претенциозна и съм склонна да правя МНОГО компромиси ooooh!

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

# 3
  • Мнения: 6 167
Моите впечатления бяха същите, нагледах се на доста мъже тип известен
форумен пич  Wink Големи претенции, никакво покритие. Пълно разочерование.
Явно свестните мъже в София вече бяха обвързани, не ми се занимаваше да 'търся' повече.
Казах баста, влюбих се и се омъжих за италианец. Той е пълната противоположност на всичко, на което се бях нагледала в София. Щастливи сме.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 354
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

И аз мисля като теб. И за мъжете и за жените става по-трудно да си намерят половинка с напредването на възрастта. Това се дължи не само до "поумняването" но и до стесняващия се кръг в който се общува. Задълженията и проблемите на работа, умората, раздразнението от някой колега от противоположния пол и ред други причини.

# 5
  • Мнения: 292
Ми зависи за какво ги търсите  Laughing, щото за осиновяване има много - дал бог Wink
Иначе ... май все по-лошо става наистина, една моя позната - студентка скоро се оплакваше - "наркомани, алкохолици, пс - маниаци, мамини синчета и една мноого малка,  минимална част нормални мъже - отдавна и безвъзвратно вербувани за каузата от по-бдителни девойки ..."  Laughing
Та знам ли - може да се окаже и сложен проблем, особено на по-голяма възраст Wink.
А може би втория шанс е след 40 год. възраст - да се понапънеш и убедиш някой наплашен екс съпруг, че си заслужава да опита пак.  Rolling Eyes Ей такива варианти ми се въртят из целомъдрената главица Wink!

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
много ограничено ми звучи-не се ли омъжи момата до 25-айде, станала стара мома Thinking
малко селски, така да се каже. навън хората не бързат да се женят и да се плодят, докато нямат стабилна работа и доходи, обикновено. пък ние тука бързаме да се "излъжем", сакън, да не изтървем влака...
аз се омъжих на 30, де...

# 7
  • Мнения: 4 473
Имам приятелка мой набор (`78 - съученички от 9-ти клас). Страшно ерудиран човек, хубава жена, с много качества, образование и всичко, което би искала една млада жена за своите 28г. Няма сериозен приятел от години и забелязвам, че този факт все повече я притеснява. Не е от жените, които биха направили компромис да бъдат с някого просто за да не са сами. Що се отнася до `изискванията`относно качествата, които държи да притежава бъдещият ́и партньор смятам, че са съвсем нормални. Държи на визията, но не тя е водеща в изборът ́и. Не намира такъв, не намира дори нещо подобно, дори с известна доза компромиси. Факт е, че мъже много - Мъже малко, а лазарниците се увеличават... дано само не се затвори в себе си, познавам и такива жени.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
много ограничено ми звучи-не се ли омъжи момата до 25-айде, станала стара мома Thinking
малко селски, така да се каже. навън хората не бързат да се женят и да се плодят, докато нямат стабилна работа и доходи, обикновено. пък ние тука бързаме да се "излъжем", сакън, да не изтървем влака...
аз се омъжих на 30, де...
Аз нямах предвид да се бърза и да е на всяка цена. Мислех, че след определена възраст сме по-критични и повече избираме, докато като девойки не му мислим много-много и тогава всичко е розово и прекрасно. По-възрастните са поживели малко самостоятелно, видели са какво е да се издържаш и да работиш и любовта и приключенията, тинейджърските трепети са вече в миналото.

# 9
  • Мнения: 4 733
А как разведен мъж при това доста изтормозен от бившата може да бъде приклещен? Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 058
Момичета татко казва , че не ни трябва брак поне до 50-тата година, за да не си досаждаме. После ти трябва човек за старините. Аз имам връзка от 9 години и почвам да мисля, че е прав. Живейте си живота.

# 11
  • Мнения: 2 407
Какво да ти кажа, то мъже бол, но повечето са лекета, хубавци има ама те са едни..
Между 20-25 не може да се разчита на тях, на 30 имат голями изисквания, на 40 са женени..
Както са казали: за всеки влак сиима пътници.
Гледам мой приятелки ,който не са женени си намират, но не за сериозна връзка.

# 12
  • Мнения: 2 211
Има, имааааааааа, ама трябва да си го отгледаш!

# 13
  • Мнения: 3 569
Аз се усетих навреме. Кацна ми птичето на рамото и оттогава здраво го държа  Mr. Green

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil

# 15
  • Мнения: 3 611
Никакви мъже няма. Мисля точно като приятелката ти "Хвани единия - удари другия". Почвам да се zамислям да обръщам реzбата   Thinking


Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil


Съмнява ме да са емигрирали да ти кажа  Thinking

# 16
  • Мнения: 97
Много интересна тема! Около мен е обратното- приятели гонещи 40така, живеещи с мама и тати. Имат си и собствен бизнес, и възможности , и позиции, и собствено жилище. Ама си живеят с мама и тати. Вечно хленчене за неразбраност и "лошите жени".

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Познавам мъже, които са супер за компания, но само толкова. Ако трябва да сиизбирам мъж- ще сиостана стара мома. Външно не ми харесва почти никой.Също така е важна тръпката, химията. Освен мъжа ми се сещам за двама такива. Единия е твърде далеч. А другия е забранен плод. Laughing Значи на въпроса- мъже няма !

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

И аз мисля като теб. И за мъжете и за жените става по-трудно да си намерят половинка с напредването на възрастта. Това се дължи не само до "поумняването" но и до стесняващия се кръг в който се общува. Задълженията и проблемите на работа, умората, раздразнението от някой колега от противоположния пол и ред други причини.

Съгласна съм с написаното по-горе. Освентова мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
А как разведен мъж при това доста изтормозен от бившата може да бъде приклещен? Mr. Green

Да не си хвърлила око на някой, а?
Има, имааааааааа, ама трябва да си го отгледаш!
Е, с това също съм съгласна. Но току-виж си го отгледаш и някой ти го отмъкне...

# 20
  • Мнения: 569
 Няма много свестни май. Аз ако не съм с моя не виждам с друг кой ще бъда. Заглеждам се, взирам се, но никой не ми хваща окото. Опитвала съм да се абстрахирам от мисълта че съм обвързана и пак никой не ми харесва. Другото което е че съм много взискателна..... всички дребни грозни навици в противоположния пол ми правят впечатление и ми се набиват на очи сякаш нарочно, едно неправилно изказване или жест също много ми влияе, абе изобщо луда работа. Но се надявам да не се стига до там да се заглеждам по някой по- задълго, харесва ми най-много този с когото съм в момента и се заглеждам само по него.

# 21
  • Мнения: 1 153
И от мой лиичен опит мъже много ,но за женене никакви Confused

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 612
ще ви отговоря така:
на 26 години съм (почти 27), имала съм 3 предложения за брак в живота си (не знам има ли значение, но все от чужденци) и все още съм мома, към момента необвързана.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лиляна е права.

# 24
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Свестните наистина са ангажирани.И май един от последните го взех аз. smile3521

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ей на, вървя си по улицата,хора хиляди...ама рядко някой мъж ми хваща погледа, а какво да говорим да ми трепне нещо под лъжичката.

 Cry
И аз бих казала същото.

# 26
  • Мнения: 2 978
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, ...

Още с динозаврите умряхааааа Outta Joint Laughing

# 27
  • Мнения: 5 622
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 978
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Мъжки екземпляри може да има - ама мъже не се намират много.
Аз поне от няколко години нямам дълга връзка, а съм не лоша, относително умна, забавна и изглеждам на доста по-малко от годините си. Да не говорим, че съм посвалила изискванията доста. Обаче не мога да ги забравя съвсем - трябва поне малко да ми трепне нещо и да се почувствам като жена до тоя мъж, а не като майка му. Имала съм връзки, много дълги, но просто още мислех, че не му е дошло времето да правим семейство. А то не го ли направиш е неизменно да се разделите - май има един преломен момент, след който или се вземате или тръгвате всеки по пътя. А и постепенно кръга от познати се стеснява и нови лица трудничко се срещат - абе.. трябва да вярваме в холивудския финал, щото иначе трябва да се гръмнем  #Crazy

# 30
  • Мнения: 5 622
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green


Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy

# 31
  • Мнения: 1 153
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green


Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy
Команировай ги към Търново Crazy Laughing Wink

# 32
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Освен това мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.
Дръп-дрън, та пляс са всички тези клиширани изказвания.
Научава си цената най-накрая човек с напредването на години и е по-трудно склонен да отбива от нея - и съвсем правилно, мисля аз.
И това за компромисите е балон също - не, че спираш да ги правиш, а разбираш какви може и какви не е полезно за здравето да правиш изобщо.
 Peace

# 33
  • Мнения: 755
И аз така мисля... присъединявам се. Peace

# 34
  • Мнения: 5 622
Освен това мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.
Дръп-дрън, та пляс са всички тези клиширани изказвания.
Научава си цената най-накрая човек с напредването на години и е по-трудно склонен да отбива от нея - и съвсем правилно, мисля аз.
И това за компромисите е балон също - не, че спираш да ги правиш, а разбираш какви може и какви не е полезно за здравето да правиш изобщо.
 Peace

Съвсем вярно  Wink

# 35
  • Мнения: 1 462
Познавам доста мъже, които се оплакват, че нямало свестни жени.  Така, че проблемът не е в това мъж ли си или жена, а знаеш ли какво искаш и колко силно го искаш.  Всеки го е страх да не му се присмеят, ако опита, пък не се получи.  Но си спомнете приказката за Циндил-Пиндил и Джаста-Праста.

# 36
  • Мнения: 7 474
На 20 г. има много свестни мъже  Hug!
На 25 г. изборът е 50% по-малък  Thinking
На 30 г. почти нищо не е останало ooooh! и критериите са силно завишени  Thinking
На 35 г. гоним последния влак и избор нема  Confused
На 40 г. мисията невъзможна (почти)  Close

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 13:10 от Lео

# 37
  • Мнения: 2 716
Gaming благодаря, че ми припомни приказката. Посмях се от сърце. А за мъжете - колкото свестни жени, толкоз и мъже. Жената прави семейството и ако чакате мъж да свърши тая работа ще си останете зад плета. Жената върти къщата, децата, на съпруга си работата също до някъде. Ама сега, когато жените се метнаха мъжки живот да живеят, мъжете се разнежиха... голямо объркване.
 А, че са свестни хората - дума да няма.
Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy
Няма да бъдеш свободнааа   smile3534 пак ще те грабне някой.
Проблемът е в главите ни, не в хората. (Или поне според мен е там.)

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Съгласна съм, мама_знае! На жените е наложен модел "силна и независима", а така трудно се прави семейство... Жените станаха самостоятелни и самодостатъчни и мъжете се объркаха - за тях остана моделът "чувствителен и слаб", което пък изобща не се харесва на жените като избор на спътник в живота.

# 39
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На жените е наложен модел "силна и независима", а така трудно се прави семейство...
Никой не ми го е налагал този модел, на мен самата ми харесва, може да се каже, че сама си го и изградих.
И кой е казал, че не може да просъществува семейство от две силни и независими личности?
Имам прекрасни примери пред себе си.
Имам и обратните, когато точно незачитането и стремежът за налагане над другия проваля всичко.
Аз съм такава, каквато съм и се чувствам добре в кожата си.
Склонна съм на известни компромиси, но ако някой иска да ме вижда единствено боса и бременна пред печката или да го посрещам с чехлите в ръка на вратата всяка вечер, то това не е моят човек Peace.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват
А, на една приятелка майка й още на по 19-20 ни беше обявила за стари моми  hahaha
Много са ми странни такива разсъждения.

# 42
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
От гледна точка на лошия си опит смея да твърдя че е по-добре въобще да не се омъжваш ,отколкото да си омъжена за какъвто и да е мъж само и само да не ти викат стара мома.
Най-голямата тежест в един брак е да живееш с мисълта че си осъдена да прекараш ЦЕЛИЯ си живот с някой с когото не се чувстваш добре.

Вярвайте ми неомъжени дами късметът ще дойде когато най-малко го търсите и очаквате.  bouquet

# 43
  • Мнения: 5 622
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват
А, на една приятелка майка й още на по 19-20 ни беше обявила за стари моми  hahaha
Много са ми странни такива разсъждения.

Моите виждания се припокриват изцяло с твоите. Майка ми никога не ми е втълпявала подобни мисли и слава Богу  Peace

Омъжих се на 28, след 5 годишна връзка и пак смятах, че ми е рано още  Wink

Радвам се, че не страдам от подобни предразсъдъци относно възрастта за създаване на семейство и встъпване в брак, защото определено щяха да ме тормозят и ощетяват.  Peace

# 44
  • Мнения: 90
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil
Моля, моля, от името на мъжете, не сме съгласни с гореизявлението.

Дяволчето Фют. Wink

# 45
  • Мнения: 4 176
Аз пук съм забелязала друго. Големите красавици остават самотни. Същото важи и за мъжете.
За да ми хване окото един мъж не трябва да е красив, а  интересен.  Красивите мъже не ме привличат грам. Същото важи и за нас жените надявам се. В противен случай нямаше да има толкова по-обикновенни жени семейни,а  красавиците самотни.
А и тези дето само критикуват, са тези с най-много дефекти.

# 46
  • Мнения: 4 176
А за старите моми, ще кажа, че всичко зависи от човека.
Има жени на 20 се държат все едно са на 45.
Аз създадох семейство на 30. изобщо не съм се чувствала стара мома. Родих на 34. Сега съм на 36 и  не мисля, че скоро, ще стана лелка ( в мислите си де).

# 47
  • Мнения: 2 716
Аз пук съм забелязала друго. Големите красавици остават самотни. Същото важи и за мъжете.
За да ми хване окото един мъж не трябва да е красив, а  интересен.  Красивите мъже не ме привличат грам. Същото важи и за нас жените надявам се. В противен случай нямаше да има толкова по-обикновенни жени семейни,а  красавиците самотни.
А и тези дето само критикуват, са тези с най-много дефекти.
Хайдеее, отиде ми имиджа на красавица.  #Cussing out

# 48
  • Мнения: 16
Мъже има , естествено . Но никоя май не е в ситуацията , вече омъжила се и хоп - чуждите мъже изведнъж стават мили и галантни , да не повярваш , че и в къщи са така .

# 49
  • Мнения: 490
Има.....в приказките  Whistling

# 50
Мисля,че все още се срещат..аз познавам такива,които не са първи красавци,но са много готини хора,умеят да направят една жена щастлива и да се почувстват като истински жени,биха дали всичко за нея..колкото и да е капризна тя

# 51
  • Мнения: 4 473

Не само там Wink. Номерът е да ги срещнеш в подходящ момент. Peace

# 52
  • Мнения: 4 371
Ухааа, мъже дал Господ. И то много интересни, но вече съм бита карта и не се заглеждам повече от допустимото Whistling

# 53
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil
Joy

# 54
  • Мнения: 495
има страхотни мъже  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 495
Ухааа, мъже дал Господ. И то много интересни, но вече съм бита карта и не се заглеждам повече от допустимото Whistling
Важи с пълна сила и за мен Peace

# 56
  • Мнения: 4 733
Я,я,я къдe e тази допустимост? Simple Smile

# 57
  • Мнения: 490
има страхотни мъже  Heart Eyes



къде точно? Rolling Eyes

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ауууууууу, мъже.... какво беше това... отивам да се поогледам по улиците...

Ми де да знам има ли, няма ли.?! Аз нали съм бракувана и хич не се оглеждам вече за нов кандидат.
Но дано има още светни, че що моми познавам..., няма зян дърти моми да останат!  Flutter

# 59
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
И мъже и жени свестни има, но да се намерят взаимно, пък и в подходящия момент понякога е проблем... Затова нямам против запознаства от роднини и приятели, както и въобще всякакви по-нестандартни форми - чрез интернет, бюра за запознаства, че дори и обяви... Не виждам нищо срамно или неудобно в това да си разшириш кръга на познатите, а с това шансовете си за намиране на подходящ партньор...
Не разбирам тези, които се оплакват, а не правят нищо по въпроса...  newsm78

С мен са се запознавали по всякакви начини - на автобусни спирки, във влака, на улицата, в заведения, по купони, чрез съученици, чрез приятели, по интернет, блах-блах-блах.... Даже един ненормалник (работещ на гише в банка, където си внасях заплатата всеки месец) си беше позволил да ми вземе адресната информация и ме беше преследвал 2 години...
Т.е. не е било от липса на запознанства, но чак на 26 срещнах моя човек. На кратко, не мисля, че е толкова лесно да намериш правилния за теб човек, пък и в правилния момент, особенно ако си такъв... по-взискателен  Grinning

# 60
  • Мнения: 4 371
Къде ли? Моята си е тук, аз си я определям Grinning

# 61
  • Мнения: 583
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.
напълно съм съгласна! сега като се сетя, че на 22 щях да се омъжа за един левент, в който тогава бях адски влюбена /той ме заряза/  се чудя на акъла си. критериите и претенциите са ми други вече-то и за това съм си сама/почти Wink/ Joy

# 62
  • Мнения: 494
Момичета татко казва , че не ни трябва брак поне до 50-тата година, за да не си досаждаме. После ти трябва човек за старините. Аз имам връзка от 9 години и почвам да мисля, че е прав. Живейте си живота.


Баща ти е е много прав .Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''

# 63
  • Мнения: 2 716
Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''
И аз го чух. Тя за това си застреляла нейния 2 пъти в главата.  newsm48

# 64
  • Мнения: X
Има свестни мъже, разбира се. Стига сме обобщавали.

Работата е там, че живота стана по-взискателен, с него и ние. Вярно е, че човек след 25 се "лъже" по-трудно, а и едно семейство е отговорност и наистина много, много компромиси.

Също е вярно, че семейството завсиси в едно....75% - 80% от жената. Тя е тази, която "крепи" семейството, колкото и старомодно и птариархално да звучи. В прав текст тя трябва да е достатъчно "хитра" за семейство. Защото мъжете са "по-слабия" пол и когато стане твърде "тежко" положението, лесно залитат в страни, а някои направо духват и дим да ги няма. Така сме устроени - природа какво да се прави  Tired Много жени казват - и на мен ми е трудно и аз ли да ходя по чуждо и да вдигна ръце, да зарежа всичко. За съжаление, въпреки, че жените носят по-голямата част от тежеста на живота, по силни и издържливи са - светът е мъжки. И жените, които не могат да приемат това и подхождат с мисълта "как пък няма да слугувам на някой мухльо" са тези, които остават сами и които после обясняват как нямало мъже. Мъжете са, като децата - трябва да го излъжеш някак, за да не се "тръшка" Mr. Green


Каква съм разбирачка, а Grinning

# 65
  • Мнения: 494
Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''
И аз го чух. Тя за това си застреляла нейния 2 пъти в главата.  newsm48

 #2gunfireТова съм го изпуснала .Един път хубаво но що се е пробвала втори път? newsm78

# 66
  • Мнения: 2 978
Мъжете сигурно си мислят така и за нас-жените! Има ли жени? newsm78

Нормално е...всички сме се затворили в себе си, кой с проблеми, кой не...Опитваме се да се борим с живота и всичко около нас, което се опитва да ни съсипе и нарани!
Всички са станали затворени и студени....Само като се огледаш по улиците и видиш колко малко хора се усмихват може да ти стане ясно.

Просто понякога трябва да се отпуснем и да не мислим за нищо друго, освен за собственото си щастие!

Понякога, човек трябва да бъде егоист! Peace

Общи условия

Активация на акаунт