Eдно въпросче

  • 618
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте Hug искам да попитам имам някакви болки в дупето и кръста все едно съм паднала и съм си натъртила дупето също така и корема ме боли все едно някой ме е прибил там и е целия син,тези болки на дупето може ли да са от разширяване на таза ,момичета трябва ли да отида при докито за да ме види тези отврарителни болки ги имам от 2-3 седмици и чак не мога да седна като вървя също много ме боли и не знам от какво може да е случвало ли се и на вас даите ми някакъв съвет какво да правя също така и от време на време усещам корема ми как се втвърдява става като камак .Благодаря предварително за отговорите  bowuu Heart Eyes


# 1
  • София
  • Мнения: 293
втърдяването на корема като камък е много вероятно да е предизвикано спорадично от някакъв вид контракции. може да са безобидни, т.е. подготвителни, но може и да е по-сериозно - добре е да информираш лекаря, който те следи. сподели и за останалите болки. възможно наистина да е от разширяването на таза, но за да си напълно спокойна потърси лекарско мнение.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Болките в таза ги имах по време на цялата си бременност.
Но по-добре се консултирай с гинеколога си.

# 3
  • Мнения: 146
Тези болки в таза ги имам и аз и са нормални според док., но за болките в корема се консултирай с доктор не е добре да изпитваш такава силна болка както я описваш.

# 4
  • Мнения: 1 986
 Болките в таза са обясними и нормални поради разширяването на костите PeaceНо за болките в корема,особено ако са силни,е най-добре да попиташ доктора си Peace-не е нормално тях да ги има на този етап Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Болките в таза май почти всички сме ги имали. Сестрата на гинеколога като ме записваше само това повтаряше "ох, вие сте с тесен таз" и т.н. Към края на бременността ме болеше всичко, ходех като пълнена коледна пуйка. Направо можете да си представите анимационната голяма бяла Фтица - АнМари Simple Smile
Втърдяването на корема, предварителните контракции, ги имах към края на бременността, спорадични. Консултирай се с гинеколога за болките в корема.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Сподели го с доки.  Peace Болките в таза са от разтварянето на костите, а втвърдяването - контракции. Много е важно да говориш за последното с лекар, за да определи дали са безобидни, и дали няма нужда да вземаш хапчета.
Това, което ми описваш ми е адски познато. Накрая на бременността ми едва ходех - няколко крачки - пейка - почивка... И така докато стигна заветната цел, до която съм се устремила, то взело че мръкнало... ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 183
Аз също имам постоянни болки отзад,ту към кръста ту към дупето,трудничко ставам,но аз също знам,че това е нормално,но това за корема незнам трябва да говориш с доктора newsm78

# 8
  • Мнения: 37
Точно щях да задавам подобен въпрос - по точно за втвърдяването на корема. В 26 г.с. съм и много често ми се втвърдява корема, не мога да кажа че е болезнено, но някой път продължава около час и направо ми се струва, че кожата ми ще се сцепи. При доктора при когото ходя на консултации нищо не ми е казвал, но в 25 седмица ходих на 3 D видеозон и там докторката ме пита дали чувствам такова стягане и каза че това са лъжливи контракции, за което ми изписа магнезий, който да пия до 33-34 г.с. Но въпреки всичко се притеснявам защото си пия въпросния магнезий, а те стават все по-чести вместо да се разреждат, когато ходих при нея бяха епизодични, а сега са кажи речи всеки ден. Моля ако някой е изпитвал нещо подобно в този период от бременността си да сподели. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт