Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 663
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Оф, ние сме със свекитата. Това е единственото нещо, за което съжалявам. И не се вижда светлина в тунела. Rolling Eyes

Пожелавам ти час по скоро ситуацията да се промени и да имате възможност да заживеете отделно. Peace

# 31
  • Мнения: 2 237
Самостоятелно,но когато нашите дойдат на гости ( а те го правят често) си е с роднини  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 167
Живеем самостоятелно
Родителите на мъжа ми живеят съвсем близо до нас,но нямаме конфликти, напрототив.
живеем във взаимопомощ и уважение на пространствата ни.

# 33
  • Мнения: 1 272
Живеем с баща ми. В повечето случаи не се усеща, че не сме сами, но добре ще е скоро да си ходим по или без гащи, където си искаме.... Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 978
За сега живеем с родителите ми, но от май-юни догодима ще бъдем самостоятелни

# 35
  • Мнения: 4 406
самостоятелният ни апартамент е на горния етаж в блока на родителите ми, което ги улеснява да прескачат когато си искат и по тази причина винаги сме облечени , колкото и да ни се иска да се мотаме с мъж ми по бельо... и затруднявам  баща ми да слага панталон върху боксерките си, щото и аз си ходя в старото "У нас" когато искам ...за мен и двата отговора са верни, не мога да гласувам

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Самостоятелно (Слава Богу)!

# 37
  • Мнения: 4 202
Самостоятелно живеем.
В началото на квартира, а сега вече не  плащаме и наем  Party

# 38
  • Мнения: 5 255
Винаги самостоятелно - не мога и не искам да си представя да живеем с друг/и/ - ПУ-ПУ  Praynig

# 39
  • Ruse
  • Мнения: 390
oт 10 дена и ние сме в самостоятелен(НАШ) дом.до скоро живеехме при нашите защото правехме ремонта а бебата е още малка,но ве4е се преместихме и си ходим голи  Mr. Green

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 907
Живеем си сами тримката  Laughing - мама, тати и дребо.

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
със свекър и свекърва   ooooh!

# 42
  • Мнения: 4 621
Самостоятелно Peace

# 43
  • Мнения: 2 125
Самостоятелно и Слава Богу!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 686
Самички  Grinning и си ходим голи по гащи и по без гащи

Общи условия

Активация на акаунт