Циганско лято , седмичката 25-29 септември

  • 5 428
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 305
Здравейте момичета   bouquet ,
Днес съм в удивително добро настроение. Въпреки лелята и всичко друго. Иска ми се да предам ведрината си и на вас!
Пожелавам на всички ни хубава седмица и добри новини!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 12:08 от *vera

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весела и успешна седмица и от мен момичета! При мен нищо ново, тази седмица ще дебна овулацията   Mr. Green, ще я оползотворя ако настъпи  Laughing и после пак ще чакам Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте и от мен! Peta, с теб ще дебнем заедно  Flutter Снощи десният ми яйчник така беше напращял, че се изумих да нямам по-рано овулация. Но днес нищо няма. Ще видим следващите дни как ще е  Thinking По график трябва да се пука на 29-30ти.

# 3
  • Мнения: 415
Успешна седмичка и от мен  Hug
Пета и Светли успех   fingerscrossed

# 4
  • Мнения: 4 324
Искам пак почивкаааааааааааааа Wink
Много ми харесаха тези трички почивни дни. Даже в събота ме назначиха като отговорен „гледач” на племенничката ми (8 месеца Simple Smile ) Заредих се с много положителни емоции и настроение Simple Smile

Успех на всички с овулацийките! Стискам палци.

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Успешна седмица и от мен, момичета.
На мен за съжеление не ми е много ведро, защото не можах да си почина хубаво тези три дни и много ми се иска още да почивам, ама ще трябва да поработвам  Wink, че в Пловдив е Панаир и в нашата фирма,като и в почти всички други в този град, ще имаме гости  Mr. Green, ама ще го преживеем някак си.
А аз ще се подготвям за празнуването на нашата първа годишнина като семейство в края на седмицата, че все още не сме решили дали ще ходим някъде или ще си останем тук  Crazy

Успех и от мен на всички момичета, които ще дебнат овулациикте! И добре да ги оползотворите  Praynig

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Весела седмица и от мен  Hug
Вече се завърнахме у нас...и се чувствам отлично.
Благодаря за пожеланията момичета и желая всяка една от вас да почувства това, което аз почувствах като видях за първи път Слави и ми го сложиха на гърдите а той само примърка Blush
Успех момичета и да знаете, че стискам палци за всяка една от вас Hug

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Добре дошла, Херка!
Много се радвам, че и двамата се чувствате добре  Hug и бъди сигурна, че типърва ви предстоят още мноооого такива красиви моменти Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1 029
Успешна седмичка и от мен, мацки!

Херичччч, много се радвам, че сте добре, миличкА!
Да го нацелуваш от мен!Направо ми се насълзиха очите!
Прегръщам те много!Хайде сега смело да растете с бебо!

  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Хайде сега смело да растете с бебо.
  bouquet  bouquet  bouquet
 
Аааа смело да расте бебчо...аз съм растнала достатъчно..и на ширина Mr. Green Сега на килограми съм по-малко от колкото преди да забременея  Crazy

# 10
  • Мнения: 1 950
Херич и аз много се радвам, че сте добре с бебока Hug
Да го нацелуваш и от мен Heart Eyes и снимки искаме Wink

Успешна седмица скъпи момичета  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 441
Херко, добре дошла Hug и много ти благодаря за милите думи към нас   bouquet

Аз утре съм на преглед при Стаменов, да видим кога ще правим следващото инсе.  Tired И пак повчвам с надеждите, направо не мога да се понасям  ooooh!
Весела седмица от мен  Wink

# 12
  • Мнения: 4 305
Хера, добре дошла! Да ти е здраво детенцето! Искам снимкиии...

Като знам, че на вас се случва и като гледам малките бебчовци, надеждата че и ние ще успеем расте.
BAN разбирам те. Дано този път успеете!
Като за начало ще стискам палци за прегледа утре.

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз утре съм на преглед при Стаменов, да видим кога ще правим следващото инсе.  Tired И пак повчвам с надеждите
Дано този път всичко е наред! Hug
Svetli, дано я издебнем този месец, а Grinning
На Херка бебока е много сладък, има снимки в Зачатие. Хера, още един път ви желая да ви е жив и здрав и много да ви слуша.
 На мен тази седмица трябва и генетичните да ми излязат най-накрая (вече бях ги забравила) Embarassed и се моля там всичко да е наред и да отивам да си прибирам сладоледите. Grinning

# 14
  • Мнения: 529
Привет и от мен момичета. Simple Smile Лека и усмихната седмица ви желая.
Херич  Heart Eyes много сте сладки, а Антон изглежда на върха на щастието. Да са ти живи и здрави и двамата мъже в къщи.  Laughing
Бан-че, радвам се че надеждата отново е при теб, точно така трябва, да вярваш в успеха си, и ще стане работата. Praynig
Аз довечера  съм на доктор, свило ми се е сърцето, стискайте палци  всичко да е наред и да растем. Иначе по мои изчисления съм някъде 8 седмица. Ама да видим по изчисленията на Стаменов какво ще се получи.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт