как се отнасяте към пътуващите на автостоп?

  • 3 001
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 654
почти винаги, когато се прибираме от по-дълъг път, возим стопаджии, детето също обича да имаме " гости "  в колата.
интересно ми е как се отнасяте към автостопа и затова пускам анкета

# 1
  • Мнения: 2 550
Зависи от настроението ми:)

# 2
  • Мнения: 1 120
страх ме е да качвам непознати в колата си  Sad

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
По принцип качваме.
След раждането на малкия вече няма място в колата и не сме качвали никой.
И ние сме пътували на стоп с мъжа ми като гаджета Peace

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Страх ме е- не качваме, но някой път ми става жал...

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Никога не качвам непознати. Съжалявам много, но не го намирам за нормален начин за пътуване в днешно време. Преди 15-20 години - може би, времената бяха други, но сега - тцъ.

# 6
  • Мнения: 3 447
Преди да се роди детето, сме качвали. Сега - не, страх ме е.

# 7
  • Мнения: 2 577
Никога не качвам непознати. Съжалявам много, но не го намирам за нормален начин за пътуване в днешно време. Преди 15-20 години - може би, времената бяха други, но сега - тцъ.
абсолютно съгласна Peace

# 8
  • Мнения: X
Аз не съм шофьор,но мъжът ми редовно качва...донякъде от сантиментални подбуди/младостта му е минала возейки се на стоп/-и досега не е имал инцеденти,а доста често пътува....

# 9
  • Мнения: 1 950
Помня времето, когато ние със сестра ми бяхме деца и винаги на път за морето /ходехме в Созопол/ качвахме по някое моряче Laughing
Сега времената се промениха. Тази година за първи път накарах моя любим да качим стопаджии от Варна до Каварна. Имаше концерт и пътя беше пълен с момичета и момчета тръгнали натам.
Качихме една двойка много приятни младежи - момче и момиче. На мен ми беше забавно защото те бяха коренно различни от нас Laughing, и в същото време много нормални, за изненада на моя любим Wink. Той сигурно си е представял, че всички стопаджии са крадци и убийци Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 14 654
всъщност повечето стопаджии са студенти Simple Smile
ние също сме пътували много по този начин и имам прекрасен спомен и с умиление си спомням за този период. сега като виждаме младежи , махащи край пътя с удоволствие спираме и пътуването става още по-забавно и интересно. заради пътуванията ни на стоп завързахме и приятелства с невероятни хора...

# 11
  • Мнения: X
Не са основно студенти-в последните години и много пенсионери пътуват по тоя начиин/заради невъзможността им да си платят превоза/...А по пътя Карлово -Пловдив основно учителствуващи в селата махат ...

# 12
  • София
  • Мнения: 6 916
Качвали сме,но това не ни е практика.Когато детето е с нас е направо абсурдно  Naughty

# 13
  • Popovo
  • Мнения: 571
Жал ми е за тях, но в същото време и страх и не качваме никой.

# 14
  • София
  • Мнения: 625
По принцип не качваме....мен лично ме е страх, но имаше едно доста изобретателно момче: проснал се по очи на средата на пътя....Мъжът ми спира естестевно веднага без да мисли/знаете вече в какви времена живеем/,човешкото все пак надделя, а всички коли подминават Crazy Първоначално даже го помислихме  за умрял, но момчето си беше съвсем наред -уж бил пил, уж имал проблеми...дрън дрън в колата си се държеше съвсем нормално даже  и пари ни искаше ooooh!
След това не можех да повярвам, че така ни метна ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт