покажете си килимите(мокетите)

  • 3 411
  • 33
  •   1
Отговори
  • Ruse
  • Мнения: 390
скъпи моми4ета гледам 4е тук вси4ко сте си показали Mr. Green(кухни,бани,тераси и т.н.),я сега да си покажите килим4етата 4е да събера някоя и друга идея 4е ми предстои такава покупка.а може и с предложение да помогнете Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 910
записвам се за темата  Peace
и мен силно ме вълнува в момента  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 190
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни. Както свекърва ми казва: "Изглежда все едно всеки момент ще се изнасяте", обаче на нас така си ни харесва, а и по-лесно се поддържа чисто.
След време имам идея за детската стая, но само за там.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ще следя темата с интерес- и аз ще купувам скоро Peace

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 16:06 от santa

# 4
  • BG
  • Мнения: 390
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
И ние нямаме. По-точно имаме, но не желая да ги слагаме, само ми събират прах и не могат да се изчистят като хората...хич не ми трябва такова нещо на главата.

# 6
  • Мнения: 910
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace
и мъжо има няккакви такива бръмбърчета в главата Mr. Green Обаче аз си мисля все пак за някакви по-скоро декоративни елементи по пода - тип старовремските кожи, дето бабите ми слагаха върху мокета, но не кожи де Sick

# 7
  • Мнения: 6 155
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace

"НЕ" на всякакви прахосъбирачки  Stop Wink

# 8
  • Мнения: 3 575
Един килим имах и го махнах - много трудно се чисти.
Аз съм с дълга коса и за 2 дена се напълваше с мои косми и топчета от чорапи, беше светъл и много му личеше.

Мислех да слагам кожен килим под масата в хола, обаче като гледам как гостите ми редовно си разливат питиетата там, май и от него ще се откажа.

Ааа, сетих се - имам бамбуков под масата в трапезарията, ама много не го броя за килим, че ми е лесен за чистене Wink
Ей го на:

# 9
  • Мнения: 1 449
И ние нямаме килими, само един дебел в детската от Карпет хауз и една кравешка кожа. Но като става дума за килими, асоциацията ми е една МА-ЛЕ-НА! Наистина много ефектни и красиви килими!

# 10
  • Мнения: 910
Мама Тони, моля те да дадеш някакъв линк или по-точно име, пуснах в търсачката, ама батко Гугъл нищо не ми намери newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 926
Не съм мама Тони, но да кажа Laughing - Малена е форумка и ни показваше много яки килими.  : Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 910
eta, може ли едно ЛС за фирмата и цените ориентировъчно?
много ми хареса втория и детския е супер интересен

# 14
  • Мнения: 1 311
eta, ако може и на мен ЛС за името на фирмата (адреса). Какъв е състава на килимите  - вълна, памук,нещо друга?

Общи условия

Активация на акаунт