покажете си килимите(мокетите)

  • 3 416
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Ruse
  • Мнения: 390
скъпи моми4ета гледам 4е тук вси4ко сте си показали Mr. Green(кухни,бани,тераси и т.н.),я сега да си покажите килим4етата 4е да събера някоя и друга идея 4е ми предстои такава покупка.а може и с предложение да помогнете Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 910
записвам се за темата  Peace
и мен силно ме вълнува в момента  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 190
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни. Както свекърва ми казва: "Изглежда все едно всеки момент ще се изнасяте", обаче на нас така си ни харесва, а и по-лесно се поддържа чисто.
След време имам идея за детската стая, но само за там.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ще следя темата с интерес- и аз ще купувам скоро Peace

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 16:06 от santa

# 4
  • BG
  • Мнения: 390
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 793
И ние нямаме. По-точно имаме, но не желая да ги слагаме, само ми събират прах и не могат да се изчистят като хората...хич не ми трябва такова нещо на главата.

# 6
  • Мнения: 910
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace
и мъжо има няккакви такива бръмбърчета в главата Mr. Green Обаче аз си мисля все пак за някакви по-скоро декоративни елементи по пода - тип старовремските кожи, дето бабите ми слагаха върху мокета, но не кожи де Sick

# 7
  • Мнения: 6 155
В къщи нямаме килими, нито мокети или подобни.
Peace

"НЕ" на всякакви прахосъбирачки  Stop Wink

# 8
  • Мнения: 3 576
Един килим имах и го махнах - много трудно се чисти.
Аз съм с дълга коса и за 2 дена се напълваше с мои косми и топчета от чорапи, беше светъл и много му личеше.

Мислех да слагам кожен килим под масата в хола, обаче като гледам как гостите ми редовно си разливат питиетата там, май и от него ще се откажа.

Ааа, сетих се - имам бамбуков под масата в трапезарията, ама много не го броя за килим, че ми е лесен за чистене Wink
Ей го на:

# 9
  • Мнения: 1 449
И ние нямаме килими, само един дебел в детската от Карпет хауз и една кравешка кожа. Но като става дума за килими, асоциацията ми е една МА-ЛЕ-НА! Наистина много ефектни и красиви килими!

# 10
  • Мнения: 910
Мама Тони, моля те да дадеш някакъв линк или по-точно име, пуснах в търсачката, ама батко Гугъл нищо не ми намери newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 926
Не съм мама Тони, но да кажа Laughing - Малена е форумка и ни показваше много яки килими.  : Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 910
eta, може ли едно ЛС за фирмата и цените ориентировъчно?
много ми хареса втория и детския е супер интересен

# 14
  • Мнения: 1 311
eta, ако може и на мен ЛС за името на фирмата (адреса). Какъв е състава на килимите  - вълна, памук,нещо друга?

# 15
  • София/Перник
  • Мнения: 981
http://www.arteespina.com/index.php?id=34

В Домко също ги предлагат.

# 16
  • Ruse
  • Мнения: 390
и ние нямаме никъде килими и мокети защото неисках да ми събират прах,но бебата ве4е проходи и седи само по земята и неискам да се разболее за това ми се налага да си взема килим4ета.
eta много са хубави килимите би ли ми написала фирмата и цените на квадрат на ли4ни Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 209
eta страхотни килими, искам и аз да помоля за цените и магазина от където си ги купила. 10-х

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ще може ли и на мен малко инфо моля Grinning

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз скоро си купих този,за който отдавна мечтаех:персийски,вълнен,много дебел(да не ни настиват крачетата),наистина е много хубав.Незнам как се пращат снимки,иначе щях да го покажа. ThinkingКато го сложих в къщи не давах да стъпват по него,заобикаляха го!(български е направен в Сливен-300лв.)

# 20
  • Мнения: 7 640
еее, що пък на ЛС!
ета, не ми се вярва да ти се карат, кажи магазина Peace

# 21
  • Мнения: 6 039
Аз скоро си купих този,за който отдавна мечтаех:персийски,вълнен,много дебел(да не ни настиват крачетата),наистина е много хубав.Незнам как се пращат снимки,иначе щях да го покажа. ThinkingКато го сложих в къщи не давах да стъпват по него,заобикаляха го!(български е направен в Сливен-300лв.)

значи не е персийски
един персийски килим струва около 20 000 лева
за съжаление  Cry

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз скоро си купих този,за който отдавна мечтаех:персийски,вълнен,много дебел(да не ни настиват крачетата),наистина е много хубав.Незнам как се пращат снимки,иначе щях да го покажа. ThinkingКато го сложих в къщи не давах да стъпват по него,заобикаляха го!(български е направен в Сливен-300лв.)

значи не е персийски
един персийски килим струва около 20 000 лева
за съжаление  Cry


Ти за килим тъкан в Персия ли си мислиш  newsm78

# 23
  • Мнения: 6 039
Персийските килими, са си персийски килими и обикновено са в комбинациа от вълна и коприна, и наистина не се тъкат в БГ, камо ли в Сливен

Понеже се продават, и в първия момент, помислих, че наистина си купила Персийски.

# 24
  • Мнения: 3 164
Тип "Персийски" Peace-да за около 300лв. зависи от размера.Преди време бяха масово модерни и във всеки апартамент ги имаше, а и все още Wink Ние в хола сме с такъв от незнам си колко години и твърдо съм решила това да му е последната зима у нас Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 6 039
Тип "Персийски" Peace-да за около 300лв. зависи от размера.Преди време бяха масово модерни и във всеки апартамент ги имаше, а и все още Wink Ние в хола сме с такъв от незнам си колко години и твърдо съм решила това да му е последната зима у нас Crossing Arms

горкичкият Cry Cry Cry
каква ли ще му е съдбата Rolling Eyes Laughing

# 26
  • в къщи
  • Мнения: 467
Брейй,вие ме изядахте за тоя килим бе момичета.Персийски,не персийски..Това няма нищо общо с едно времешните килими.Не ми пука как му викате.Аз си го ХаРесваМ! smile3534Не съм виждала килим за 20 000лв.Явно не пазаруваме от един и същ магазин.

# 27
  • Мнения: 3 164
Тип "Персийски" Peace-да за около 300лв. зависи от размера.Преди време бяха масово модерни и във всеки апартамент ги имаше, а и все още Wink Ние в хола сме с такъв от незнам си колко години и твърдо съм решила това да му е последната зима у нас Crossing Arms

горкичкият Cry Cry Cry
каква ли ще му е съдбата Rolling Eyes Laughing

 Grinning
ще служи вярно поне още 30г, но на село при свеки Crazy
така ми е омръзнал, че може и да го изхвърля Laughing

# 28
  • Мнения: 2 768
"ОММО Студио" , Варна, ул."Братя Миладинови" 28, тел.052/644451

от там са тези, които показах

# 29
  • Мнения: 650
Персийските килими, са си персийски килими и обикновено са в комбинациа от вълна и коприна, и наистина не се тъкат в БГ, камо ли в Сливен

Понеже се продават, и в първия момент, помислих, че наистина си купила Персийски.

Брей Маленна толко ли струват в БГ, в САЩ определено можеш да си купиш приличен размер с много добра гъстота за 5-6000 долара. Имам впредвид персийските, а не тип персийски Laughing  Мята свекърва имаше едно едноцветно парче мокет обшито в хола което беше 1.5 на 2 и доскоро твърдеше че е персийски килим Joyне мога да не го кажа Joy

# 30
  • Мнения: 486
И ние в момента сме на вълна -  избор на килим. Мъжът ми натиска за ей този:



но на мен май не ми харесва много.

# 31
  • Мнения: 465
Защо Ellie хубав си е килима Peace

# 32
  • Мнения: 8 242
Нямаме такива неща. Само прах събират.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 044
Имаме само един килим-в хола,кожен.Иначе не ги обичам много килимите,ако трябва аз да чистя EmbarassedИначе съм виждала убийствени килими,с камъни Сваровски,но бяха скъпички Crazy

Общи условия

Активация на акаунт