Кое точно определяте като "изневяра"?

  • 4 917
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
За мен изневяра е, когато партньорът ми предпочита друга жена пред мен в определено отношение. Без значение за какво - разговори, секс, забавления и т.н.
Нямам предвид инцидентни срещи, кафета, бирички или приказки по icq Simple Smile - това е нормално. Но ако по принцип му е по-хубаво да бъде с друга жена или да прави нещо с нея, а не с мен...  Cry

Да, съгласна съм, макар че ако предпочита да играе на карти с друга жена, просто защото аз не съм умел играч, няма да го смятам за изневяра.

За мен лично изневяра е като усетиш физическо влечение към друг човек (а си имаш партньор) и най-вече- дадеш израз на това чрез срещи, целувки, секс и т.н.

# 16
  • Мнения: 5 103
Секс с друга, както и различни прегръдки целувки и т.н защото щом се е стигнало до тях, той вече я е пожелал.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Кат почнете са се целувате по устата, вече сте сгазили лука  Whistling
Абсолютно,целувката за мен е изневяра,камо ли пък другите екстри. Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 451
Целувката понякога е по-интимна от самото чукане, така че си е баш изневяра.

# 19
  • Мнения: 10 758
Целувката понякога е по-интимна от самото чукане, така че си е баш изневяра.
Въйййй Embarassed

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
За сексът - много ясно, че го смятам за изневяра. Страстните целувки също - те са израз и не по-дълбоко привличане. За мен е не по-малък проблем и когато вече в мислите му е друга жена, а на него не му стиска да си каже. Това също е изневяра.

# 21
  • Мнения: 677
Изневяра е ако те хванат  Twisted Evil
А като няма труп-няма престъпление..Питайте криминалистите..

# 22
  • Мнения: 5 299
Бих казала само, че свирката не е изневяра Twisted Evil Всичко друго е.

# 23
  • Мнения: 677
Бих казала само, че свирката не е изневяра Twisted Evil Всичко друго е.
А канилингуса по тая логика е ли?

# 24
  • Мнения: 1 416
Бих казала само, че свирката не е изневяра Twisted Evil Всичко друго е.
А канилингуса по тая логика е ли?
И точно това се зачудих...  Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Така ...............
да си припомним лекциите по "Човешка сексуалност":

Изневяра е когато "лишаваме" партньора/семейството си от внимание, чувства, секс, свободно време, пари, за сметка на друг човек, които получава това от нас.
Еднократния сексуален акт не се брои за изневяра   newsm78 -абе моето мнение тук не съвпада

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нъц, аз съм на друго мнение  Stop

За мен изневяра може да бъде нещо платоническо. Не бих приела мъжът ми да прави любов с мен, а умът му и фантазиите му да са заети от друга. Доста по- гадно е, отколкото, ако просто преспи с нея...

# 27
  • Мнения: 1 451
Еднократния сексуален акт не се брои за изневяра   newsm78 -абе моето мнение тук не съвпада
Не знам кой го твърди това. Нека да му се случи, да видим тогава какво ще мисли. Ама да е от засегнатата страна.

# 28
  • Мнения: 490
С коя точно ръка да се прекръстя!? newsm78
Мога да ви напиша цял научен труд по тази тема! Ама и на мен ми писна.... ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Еднократния сексуален акт не се брои за изневяра   newsm78 -абе моето мнение тук не съвпада
Не знам кой го твърди това. Нека да му се случи, да видим тогава какво ще мисли. Ама да е от засегнатата страна.
Част от психологическата литература - няма чувства, няма изневяра - само спорт. Така се освежавала връзката  newsm78 осъзнаваш, че това дето ти е вкъщи е "същото", ако не и по-добро

Дебело подчертавам, че не съм съгласна с тази теория.

Общи условия

Активация на акаунт