Модерните лафове?

  • 18 709
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 575
Имам една колежка от университета , която смяйва с лафове , ето ви част от цветущия й речник:
"Чиба Джина, чиба" - когато някой говори празни приказки и досажа
"Дръж орела отивам за пушката" - сиреч толкова зле не може да бъде Simple Smile
"чувствам се като изтръпнАл лев крак" -  обикновенно след изпит Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 462
П́утешник - отново характеристика за мъжко поведение.

# 137
  • Мнения: 2 663
Рекси, бързо в колибата- което ще рече 'айде скрий се говориш глупости или когато някой разказва нещо,за което се знае ,че не е така или се изтъква
Ти си адски ЖУК- страшен кретен, адския селянин
Не мое да разместим нищо у тая случка - не мога да ти помогна

# 138
  • Мнения: 963
Стана въпрос за калинките някъде по-нагоре, та се сетих:
"Аз мъж ли съм или на калинката п*тката?" - лаф, чут от познат и придобиващ все по-голяма популярност.
кОпам - работя
кочинка - работа ("Още съм си в същата кочинка.")
бейрут - абсолютен хаос, много разхвърляно ("Стаята ми е пълен бейрут след купона.")
Тези четрите - от обкръжнието на половинката.
И любимият ми лаф от това лято, от колега на морето:
"Ко бешиии, ко станааа?" - задължително много меко и провлачено, човекът все му беше трудно да се ориентира в ситуацията.

Още един лаф, ама придружен с цяла "сценка". На всякакви въпроси, на които не знаеш отговора - едната ръка се поставя на главата, другата се протяга нагоре... след поне половинминутно мълчание отговорът е "Има облаци нещо и смущават сигнала." Това пак от колега, който все не успяваше да "осъществи контакт" с там каквото има отвъд облаците.
И пак от него - пак с цяла сценка (не мога да се сдържа, sorry). "Знаеш ли защо индианците гледат така (длан сложена над очите "да пази сянка")? Защото, ако гледат така (длан, покриваща очите) нищо няма да видят." Всичко това с кратичкия подтекст "то се гледа"

# 139
  • Мнения: 1 462
овчи пастет - определение за женски характер

Общи условия

Активация на акаунт