Big Brother III - 4 част

  • 30 798
  • 1 263
  •   1
Отговори

Анкета

Кои ще са номинираните според вас, след настъпилите промени в състава Simple Smile

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 02 окт 2006, 19:03
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Гледайте Милен Цветков по нове телевизия, говорят за Пеньо  Peace

# 16
здр всички,
 някои задавал ли сие въпроса ''какво интересно и поучително има в този ббрадар 3?едно голямо нищо Confused Moneyсамо и единствено реклама и пране на пари... Sad Cryмного лошо .вместо тези пари да се оползотворят за нещо по смислено...но не.

# 17
  • Мнения: 3 372
не мога да гледам сега, какво говорят за него? Те ще го съсипят това момче, много му се подиграха.....

# 18
  • Мнения: 4 546
здр всички,
 някои задавал ли сие въпроса ''какво интересно и поучително има в този ббрадар 3?едно голямо нищо Confused Moneyсамо и единствено реклама и пране на пари... Sad Cryмного лошо .вместо тези пари да се оползотворят за нещо по смислено...но не.
интересно нещо безпорна има - само виж калко бързо расте темата. а поучително надявам се, че има. например да бъдем по-толеранти към хората, които са различни от нас.

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 351
не мога да гледам сега, какво говорят за него? Те ще го съсипят това момче, много му се подиграха.....

 Не толерантни са към него и казват, че Мерлин Менсън дава пари за да изглежда зле а той иска да се промени и наистина много добри думи казват за него...  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 797
Не мога да се сдържа. Вчера гледах специално за да видя реакцията като разберат за Пеньо. И съм отвратенааааааааааа!

Трябва да дадат наградата на това момче заради всички унижения, които търпи... Нека да си направи операцията и да е щастлив!

# 21
  • Мнения: 3 211
Отговорих Палома и Павел, тия двамата май ши съ плющят

# 22
  • Мнения: 1 100
здр всички,
 някои задавал ли сие въпроса ''какво интересно и поучително има в този ббрадар 3?едно голямо нищо Confused Moneyсамо и единствено реклама и пране на пари... Sad Cryмного лошо .вместо тези пари да се оползотворят за нещо по смислено...но не.


Според мен този Биг Брадър засяга много повече обществени и емоционални проблеми отколкото другите два взети заедно. Та нали и това е целта на предаването. Това е социален експеримент, нелеко комерсиализиран, разбира се. Twisted Evil
Има такива хора като Пламен.
Има такива като Пеньо.
Като Мариола.
Като Панайот.
И като останалите от "лудницата". Ако гледаш на хората в ББ като на мини макет на обществото, ще видиш колко недодялани сме всъщност. И как реагираме на различното от нас. Визирам просташкото и инфантилно поведение на някои съквартиранти. На глед уж по-нормални от Пеньо, отвътре са развалени. Не Пеньо има нужда от операция, а онези инфантилните. Трябва да си оперират чувствата.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Не мога да се сдържа. Вчера гледах специално за да видя реакцията като разберат за Пеньо. И съм отвратенааааааааааа!

Трябва да дадат наградата на това момче заради всички унижения, които търпи... Нека да си направи операцията и да е щастлив!



 newsm10

# 24
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Гласувах, че може и да има друга двойка.
 Примерно Лиляна и Борислав, или Борислав със светата Благоевградска троица...  Mr. Green.
Всъщност може и Гаро с Пеньо  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 216
Аз следобеда не можах да гледам,я кажете надушиха ли близначките?

# 26
  • Мнения: 1 100
Не мога да се сдържа. Вчера гледах специално за да видя реакцията като разберат за Пеньо. И съм отвратенааааааааааа!

Трябва да дадат наградата на това момче заради всички унижения, които търпи... Нека да си направи операцията и да е щастлив!



 newsm10


Според мен Пепи първо трябва да докаже сам на себе си, че хората го харесват и без външността му да е перфектна. Престоят в ББ ще му бъде достатъчен според мен. А нищо не пречи и след това да си направи операциите. Все пак сме хора. Така е, яко ни тресе суетата в 21 век  Crossing Arms Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 2 356
За Лиляна и Борислав и аз си мислех, макар, че сигурно е против принципите й  Mr. Green Днес ги гледах как свойски си говореха (обсъждаха Пеньо естествено).
Сега Панайот гали близначката по ръката, все едно са гаджета и Светланка седна между тях и ги раздели.

# 28
  • Мнения: 1 616
Аз пък си мисля, че Пепи така или иначе ще си направи пластична операция. Дори да не я "спечели" от ББ, то след излизането му от къщата все ще се намери я клиника, я някоя фирма, която да му подари нов нос. Той ще е достатъчно популярен, за да си направи някой реклама на негов гръб. Но това едва ли е толкова важно за Пепи - нали ще има променено лице... Wink

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз нямам време много, много да ги следя, даже на някои имената още не съм научила. Ама снощи гледах лайфа и мъчно ми стана за Пеньо. Какъв е тоз бек с опашчицата, май Панайот, тоя за къв се мисли. Май той не се е поглеждал в огледалото.
Ами кукуто, което си тръгна...Какъв християнин е той?Никакъв...Ужас...Наистина ли има толкова луди, които бродят на свобода...

Общи условия

Активация на акаунт