Само за изневерилите някога

  • 1 474
  • 12
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 499
Обръщам се към хората който през семейния си живот са изневерили-Защо и какво ви накара да го направите?Липсвало ли ви е нещо?Как да обясня на съпруга ми че ми липсва обичта му?

# 1
  • Мнения: 3 611
Ами чреz иzневяра едва ли ще му обясниш....  Wink Имам предвид, че можеш да пробваш, ама той надали ще те раzбере правилно  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 35 893
Обръщам се към хората който през семейния си живот са изневерили-Защо и какво ви накара да го направите?Липсвало ли ви е нещо?Как да обясня на съпруга ми че ми липсва обичта му?
...или хубавият секс. Grinning

# 3
  • Мнения: 3 500
Ха. Оня ден се скарахме, защото за пореден път му обяснявам, че ми липсва внимание.Знам, че ме обича /той самия ми казва "Обичам те повече, отколкото мога да ти го покажа"/, но някак си не ми го показва така, както когато бяхме гаджета, още в началото, някак си се чувствам самотна.....Та...викам му "Ще ти изневеря, защото искам да съм целувана, гушкана и т.н. и т.н. и да знаеш, че ако стане ти ще си виновен".Много му се заканвам, ама никак не ми се изневерява, аз искам него, неговата любов, неговото внимание.Но повечето мъже са такива, не смятат за нужно постоянно да изразяват обичта си, те просто си го чувстват и смятат, че това е достатъчно, а ние нали сме хипер емоционалниииии.......Така че, мила, напълно те разбирам.И, честно, не мисля, че има кой знае колко успешен начин да обясниш на един мъж от какво имаш нужда.Но не мисля, че изневярата е решение, понякога след това става още по-лошо.А по темата - не съм изневерявала на мъжа си и за това не мога да ти кажа защо. Обаче съм изневерявала преди на други мъже, но никога не съм обичала така..........никой от тях.........

# 4
  • Монтана
  • Мнения: 499
Seliа
това което прочетох сякаш съм аз-аз се чувствам по същия начин като теб,и аз знам че съм обичана,но ми липсва всичко останало-не ме използват като жена.Много пъти съм го казвала но положението е същото

# 5
  • Мнения: 1 893
И моят мъж не е нито по обясненията,нито по "цуни-гуни",но всичките му действия доказват,че ние с детето сме най-важните за него.За мен това е напълно достатъчно.
А не бих му изневерила не само защото това надали е начин да получиш обич,но и защото го уважавам твърде много,а и себе си също.

# 6
  • Мнения: 3 394
абе жени, оставети си мъжете на мира, търсите под вола теле Simple Smile Ами и те си имат грижи хората, проблеми, тревоги.......бла бла женски приказки! Ще ви се изтърка любовта за няма и петилетка и тогава какво....цуни гуни нон стоп запазете за планиране на още дребосъчета, а обикновените всекидневни мили думи сами си идват.

# 7
  • Мнения: 2 211
Ами чреz иzневяра едва ли ще му обясниш....  Wink Имам предвид, че можеш да пробваш, ама той надали ще те раzбере правилно  Laughing

 smile3501

# 8
  • Монтана
  • Мнения: 499
Не ме разбирате правилно-не смятам да го направя,просто искам да ми кажете как да му покажа че ми липсват някой основни неща.А относно изневярата искам да разбера защо и какво ви е накарало да го направите

# 9
  • Мнения: 1 731
Абе няма кво да му обясняваш,гледай си живота и това е. Party Hug Hug Hug

Всеки си има причините да го прави.И те са си само за него.Едва ли това ще се твоите причини. Heart EyesАко искаш говори му ,дано има ефект. Flutter

# 10
  • Мнения: 3 500
Seliа
това което прочетох сякаш съм аз-аз се чувствам по същия начин като теб,и аз знам че съм обичана,но ми липсва всичко останало-не ме използват като жена.Много пъти съм го казвала но положението е същото
И при мен. Аз като повдигна въпроса и мъжа ми вика "Глупости, не е вярно".Викам му поне смени отговора със някой синоним. Joy

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Уф, не са само вашите, повечето мъже са такива. Но това не е причина за изневяра- само по-лошо би могло да стане.

Когато изневерих нищо не ми липсваше... Хлътнах до уши. По стечение на обстоятелствата се налагаше да се срещаме почти ежедневно и в един момент не можех повече да се противопоставям на желанието. Беше адски красив и секси, а аз- много млада Embarassed След 2-3 седмици разбрах, че не бих могла да го обикна така, като другия и прекратих срещите.

# 12
  • Мнения: 6 039
изневерявала съм в друга сериозна връзка, продължила 6год, бяхме като семейство
не знам какво ми е липсвало, но все ми шареше погледа и след изневяра не съм чувствала никакви угризения. Давам си сметка, че просто не сме били един за друг. тогава обаче не мислех така

Сега, на съпруга си, не бих изневерила, дори за миг нещо да ми липсва. връзката ни е много по-стойностна и важна. затова се и обвързах с него

Общи условия

Активация на акаунт