За коликите и Babynos?

  • 2 767
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте мили майчета,
Ние сме на 21 дни и ни мъчат страшни колики. Пробвахме долу-горе всичко - еспумизан, Sab Simplex,чайче от анасон и копър,мехлемче Babynos и общо взето резултата е никакъв. Сега взехме  Babynos капки. Казаха че помагали, да видим.Чакаме другата седмица да ни донесат и Infacol от Англия. Моля ви кажете кога давате капките Babynos - преди или след хранене. В опаковката пише 3 пъти на ден ,но кога?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
След хранене при нас имаше по- голям ефект при всички видове капки, но нямам представа защо.
Дано ви минат скоро Praynig - нас още ни мъчат Cry

# 2
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Ние ги давахме 3 пъти по 5 капки преди хранене. Но от много майки съм чувала ,че след хранене имат по-голям ефект. Пробвай и двете и виж как ще е при вас. Май няй-добре е да се дават при нужда-когато усетиш,че го боли детенцето. На нас те ни помогнаха,дано и на вас Praynig Hug

# 3
  • Мнения: 222
Ние ги давахме преди кърмене, с малко води4ка по 5_6 капки, zа6тото след хранене не ги иска6е.Давах ги в 6 сутринта , към  12_13 4аса и към 18_19 4аса при условие 4е си ляга6е към 22 4аса. при нас има6е ефект, надявам се 4е и при вас 6те е така.  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 803
капки с алкохол не бих дала на децата си  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 182
 Аз ги давах преди хранене. Дозировката при нас беше три пъти по три капки. Давах ги сутрин, на обяд и вечерта. Дано скоро ви отставят гадните колки Praynig

# 6
  • Мнения: 243
Преди хранене Peace

# 7
  • Мнения: X
Момичета,
Благодаря ви за бързите отговори. Дано скоро ни оставят тези колики! 

# 8
  • Мнения: 6 164
Всички капки са еднакви, само имената - различни! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 272
Аз ги давах 3 пъти на ден преди хранене по 4 капки,но в лъжичката слагах и малко кърма,т.к. вкуса им не е приятен (опитвам всичко,което давам на малката).

# 10
  • Мнения: 168
Нямам време да пиша много, само исках да ти кажа аз какво правех като почне да реве и няма спиране, когато нищо не помага друго му включвах сешоара  Crazyи спира като пресечен. Не знам защо, но действа безотказно, поне при нас. И още си го пускам чат пат в критични ситуации. Това може да ти е тайното оръжие. Дано се облекчи детенце от капките и успех!
 

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Бейбинос давахме след хранене, но при нас никаква полза от него.
От други мами съм чувала, че Инфакол много помага.
Дано и на вас помогне, че е много кофти да се гледа мъничето как се мъчи

# 12
  • Мнения: 19
Здравейте мили майчета,
Ние сме на 21 дни и ни мъчат страшни колики. Пробвахме долу-горе всичко - еспумизан, Sab Simplex,чайче от анасон и копър,мехлемче Babynos и общо взето резултата е никакъв. Сега взехме  Babynos капки. Казаха че помагали, да видим.Чакаме другата седмица да ни донесат и Infacol от Англия. Моля ви кажете кога давате капките Babynos - преди или след хранене. В опаковката пише 3 пъти на ден ,но кога?
Благодаря ви предварително!

Кърмиш ли?

# 13
  • Мнения: 619
Аз съм доволна от Бебиноса-сутрин и вечер давах по 3-4 капки,смесени с кърма.

# 14
  • Мнения: 1 101
Давала съм Бебинос, когато малкия имаше колики, но  не му се отразиха добре и веднага ги спрях.

Общи условия

Активация на акаунт