Приятелство????

  • 3 614
  • 67
  •   1
Отговори
Бих искал да попитам за вашето мнение по един доста болен за мен въпрос. Със съпругата ми сме женени от11 години. В последно време тя започна да се вижда с един свой колега, с когото се запозна преди 4  години на работата. Твърди, че той преди доста и е помагал и ми обяснява че отношенията им са само приятелски. Упреква ме ,че съм ревнив, че ме обичала, че не би ми изневерила, но.........
Според вас възможно ли е това, без задни чувства.(въпроса ми е повече към женската част във форума)
Благодаря Ви.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Според мен е възможно да има такова приятелство.
Ама дали няма да прерастне в нещо друго  newsm78
Остави я да има собствено пространство - собствен личен живот, в който да се разтовари от ежедневието си. Бъди до нея, подкрепай я, но никога не я дръж изкъсо   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
След като е казала, че са само приятели, ти защо не й вярваш? Възможно е да има такова приятелство. Не бъди толкова ревнив. Нека диша. Ако започне да те сравнява с приятеля, тогава мисля, че нещата са се развили, в посока, различна от приятелство.

# 3
  • Popovo
  • Мнения: 571
Възможно е да. Не притискай жена си, дай и малко свобода и не пълни главата си с мисли как тя ти изневерява.

# 4
  • Мнения: 4 473
Абсолютно възможно! Пък и да ти кажа, щом от 4г се познават - ако е имало нещо да става между тях, вече да е факт. Ревността не е добър съветник. Естествено и недей да позволяваш да ти се качи на главата. Ако има все пак нещо - по поведението и отношението й към теб ще разбереш. На жените това ни е слабото място, в такива ситуации винаги прозираме.

# 5
  • Мнения: 5 577
Разбира се!
Аз обожавам колегите си от университета (познаваме се от 4-5години вече), имаме си наши си отношения - съпруга ми изобщо не му е минавало през ума да се съмнява нещо.
Те са прекрасни младежи, неверояни сладури и с удоволствие прекарвам времето си с тях, излизали сме, по цяла нощ даже, събирали сме се, напивали сме се - абе какво ли не. Чисто приятелски.

Бъди спокоен, ако реши да изневери няма да е баш с колегата (това май не е на място, но да си кажа).

# 6
  • Мнения: 1 047
Лично аз имам няколко такива приятелки.
Запознал съм ги с жена си,а често излизаме и семейно.Някои от тях ни станаха семейни приятели,но има и такива,които си останаха само мои приятелки.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Разбира се, че е възможно такова приятелство! Аз лично имам няколко такива приятели, с които сме много близки, но знам, че е само приятелство. Не мисля, че има за какво да се притесняваш.

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Според мен е възможно да има такова приятелство.
Ама дали няма да прерастне в нещо друго  newsm78
Остави я да има собствено пространство - собствен личен живот, в който да се разтовари от ежедневието си. Бъди до нея, подкрепай я, но никога не я дръж изкъсо   bouquet
Много добре казано.Подкрепям.

# 9
  • Мнения: 8 505
Може,да.Не я ревнувай обаче,не ставай параноик.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Принципно е възможно. Аз имам един приятел, с когото сме страшно близки и това, че смени службата и вече не сме колеги не се отрази по никакъв начин на приятелството ни - продължаваме да се чуваме и виждаме.
Също така имах приятел - колега, с когото обаче отношенията ни прераснаха в нещо повече...и това е съпругът ми  Grinning
Тъй че принципно всичко е възможно, но какъв е точно случаят на жена ти - само тя си знае...
Подкрепям strelche® - дай и свобода, същевременно обаче не я оставяй да ти се качи на главата и да злоупотреби с доверието ти...

# 11
  • Мнения: 53
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.

# 12
  • Мнения: 3 164
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.


 Peaceподкрепям горното мнение. А от твоя въпрос не става много ясно дали през тези 4г те са работили заедно или вече неработят на едно място, но от известно време са започнали да се виждат ThinkingА ти познаваш ли въпросния приятел??Той семеен ли е??

# 13
  • Мнения: 712
Аз имам такъв приятел от детските си години. Бяхме позагубили връзка за известно време, но от 3-4 години насам сме много близки. Сега заедно гледаме децата си. Мъжът ми, естествено, не го харесва и това ме притесняваше в началото. После се разбрахме по въпроса за личното пространство. Той каза, че има неща, от които не може и не иска да се лиши и тогава аз определих за себе си такива неща. Сега всичко е наред.

Мисля, че за жените е по-лесно да поддържат приятелство с мъж, без това да доведе непременно до започване на интимна връзка. При мъжете, обаче, нещата май са други.

# 14
  • Мнения: 766
Абсолютно е възможно!
Имам такъв приятел и то от 7 години.
Много съм благодарна на мъжа ми за разбирането му  Heart Eyes

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Преди време имаше подобна тема , но обратно, жена се оплакваше от стара приятелка на мъжа си. И болшинствдото от мненията бяха "аз съм му най-добрата приятелка и няма нужда от такава". Всъщност форума си е женски и е естествено да дърпаме чергата насам.

# 16
  • Мнения: 4 406
и да ревнуваш , и не, ако жена ти е решила да върщи нещо по-... с него, няма да я спреш.
за толкова години заедно би трябвало да си наясно, дали е способна на такава стъпка.
моят съвет е да подходиш с разбиране и да не се самонавиваш, това може да доведе само до дрязги...

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 16:21 от boomerang

# 17
  • Мнения: 712
Да не говорим, че постоянните съмнения и проявената неоснователна ревност могат само да я подтикнат към стъпка, за която не е мислила досега ("щом пък толкова се съмнява, то поне да има защо")

# 18
  • Мнения: 1 416
Имам такива приятелства...
Ако трябва да съм честна обаче, зад тях винаги се крие по малко желание за интимност. Обикновено, от страна на мъжа...  Laughing

# 19
  • Мнения: 990
и да ревнуваш , и не, ако жена ти е решила да върщи нещо по-... с него, няма да я спреш.
за толкова години заедно би трябвало да си наясно, дали е сподобна на такава стъпка.
моят съвет е да подходиш с разбиране и да не се самонавиваш, това може да доведе само до дрязги...

Поткрепям   Peace

# 20
  • Мнения: 115
Аз пък противно на горе споменатите мнения мисля, че след като се познаваш с един човек от 4год и той ти е помагал, значи още тогава е трябвало да го наречеш приятел и да бъдеш в приятелски взаимоотношения с него, а не след 4год. 
Един пояснителен въпрос - въпросния човек още ли е колега на съпругата ти?
А може би жена ти просто се нуждае от повече внимание!!!

# 21
  • Мнения: 1 451
Обикновено, от страна на мъжа...  Laughing

Защото както всички знаем: жените не изневеряват  Joy Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 35 935
По принцип е възможно.... Wink

# 23
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.

[color=darkred ]Ето точно това ме притеснява[/color]А наистина има и други фактори, като например: споделянето на лични замисли в професионален аспект, преди аз да ги знам (поне дотолкова ми е известно)
БИМБА:-цитат
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.


 Peaceподкрепям горното мнение. А от твоя въпрос не става много ясно дали през тези 4г те са работили заедно или вече неработят на едно място, но от известно време са започнали да се виждат ThinkingА ти познаваш ли въпросния приятел??Той семеен ли е??
"ето и отговора: През тези години са работили само 3-4 мес заедно, само в началото, но както се изразяваш- от известно време започнаха да се виждат. Познавам го този...... И си имахме няколко скандала заради него. Семеен е.
Изобщо си мисля, че всичко това няма да завърши добре.  И двамата сме от доста години заедно (преди сватбата имаме доста стаж) Правили сме си номера и си ги знаем, но този път е , като че ли, по-различно. (надявам се да греша). Всъщност, пишейки тука, се мъча да открия накакво по-ясно обяснение на моят проблем или лесно разрешаване, но , уви, не става. Или поне , ако мога да си променя негативизма, който се натрупва в мен.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Обикновено, от страна на мъжа...  Laughing

Защото както всички знаем: жените не изневеряват  Joy Peace

Особено жените от този форум Wink

# 25
  • Мнения: 17 407
Да, жена ти най-вероятни има само приятелски чувства. Въпреки това съм убедена, че зад всяко такова приятелство се крият и сексуални помисли, по-често от страна на мъжа. НИкой не става приятел на жена, която не го привлича и сексуално... Нали помните рекламата на Спрайт Mr. Green МИСля, ч е е нормално да ревнуваш, но поне не го показвай пред жена си, ако тя се чувства добре- нека си поддържа връзката. ИЛи пък говори с нея и и кажи какво точно те притеснява Peace
Щом сте си правили номера, д ане би да си връща за нещо?

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 20:44 от Венера

# 26
  • Мнения: 53
Цитат на: Mike
А наистина има и други фактори, като например: споделянето на лични замисли в професионален аспект, преди аз да ги знам (поне дотолкова ми е известно).

От моята женска гледна точка (и опит) това може да е поради няколко неща, които нямат общо с приятеля. Например
- ако напоследък имате проблеми, карате се и не си споделяте често
- ако си проявявал безразличие към нейната работа
- ако не иска да каже за да не и повлияеш на решенията
- ако просто иска съвет от човек, който е по навътре в работата
Надявам се да няма друга причина, но тези също заслужават малко размисъл...

# 27
  • Мнения: 1 451
Обикновено, от страна на мъжа...  Laughing

Защото както всички знаем: жените не изневеряват  Joy Peace

Особено жените от този форум Wink
Те са направо отделна категория  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 067
Напълно възможно!

Макар, че много хора се опитват да ме убеждават, че приятелство между жени и мъже няма...

Но! Съпругът ми си има "само приятелки", също така както аз си имам "само приятели".
Виждаме се заедно, поотделно... както дойде...
Той няма чувства към тях, няма привличане, и затова не го ревнувам...
При мен е по същия начин.   

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Тя може и да си мисли, че са приятели, но той - едва ли!

# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Защо да не може.Може-разбира се.
Повечето от приятелите са ми мъже-да не кажа почти всички.
Ех,вярно че почти всички от тях преди това са ми били гаджета,ама в момента отношенията ни са чисто приятелски.

# 31
  • Мнения: 3 164
Ами да ме прощават тези, където имат за приятели мъже, но ей това не го разбирам да се карам с мъжа ми заради някой друг, пък бил и той добър приятел Stop все пак по-важни от мъжа и децата ми, за мен няма Stop  А и съвсем не мисля, че едно истинско приятелство ще се изгради в рамките на 4-5 месеца Thinking все пак трябва доста време за да може човек да опознае другия и да го допусне до себе си и чак тогава може да се говори за едно добро приятелство проверено във времето.А и той , ако й е наистина добър приятел , то няма да допусне заради него да си има тя семейни проблеми Stop

# 32
  • Мнения: 494
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.


Абсолютно вярно .И аз си имам такъв приятел с който си споделам всичко. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами да ме прощават тези, където имат за приятели мъже, но ей това не го разбирам да се карам с мъжа ми заради някой друг, пък бил и той добър приятел Stop все пак по-важни от мъжа и децата ми, за мен няма Stop  А и съвсем не мисля, че едно истинско приятелство ще се изгради в рамките на 4-5 месеца Thinking все пак трябва доста време за да може човек да опознае другия и да го допусне до себе си и чак тогава може да се говори за едно добро приятелство проверено във времето.А и той , ако й е наистина добър приятел , то няма да допусне заради него да си има тя семейни проблеми Stop
Не всички се карат с мъжете си,Бимбе Wink
Моя няма нищо против .Даже се познава почти с всички.
А ако пък ми се караше-вероятно нямаше да се стигне до брак. Wink

# 34
  • Мнения: 236
 През тези години са работили само 3-4 мес заедно, само в началото, но както се изразяваш- от известно време започнаха да се виждат. Познавам го този......
 Според мен притеснителното е,че се виждат от известно време?защо се виждат от скоро, като са приятели от преди няколко години?

# 35
  • Мнения: 8 917
Бих искал да попитам за вашето мнение по един доста болен за мен въпрос. Със съпругата ми сме женени от11 години. В последно време тя започна да се вижда с един свой колега, с когото се запозна преди 4  години на работата. Твърди, че той преди доста и е помагал и ми обяснява че отношенията им са само приятелски. Упреква ме ,че съм ревнив, че ме обичала, че не би ми изневерила, но.........
Според вас възможно ли е това, без задни чувства.(въпроса ми е повече към женската част във форума)
Благодаря Ви.
Зависи от хората - за СЕБЕ си бих казала -да, възможно е да поддържам такова приятелство и да си остане такова завинаги - и все пак НЕ ГО поддържам, макар, че и съпругът ми не е ревнив.  Но съпругата си - само ти я знаеш....ако теб те дразни би трябваломалко или много да се съобрази с това Peace

# 36
  • Мнения: 6 390
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.

Mr. Green Да точно  Wink
За жената е напълно възможно САМО приятелски отношения, но за мъжа това изобщо не е присъщо  Wink Whistling

Според мен най добре, да вземеш и да проявиш малко изобретателност и активност във вашия брак, изненадай я с няколко романтични вечери - вкъщи - на вън - няма значение, като закаснее след работа, посрещни я със свещи и шампанско, или там каквото знаеш че харесвате или знаеш че я впечатлява, повтаряй й няколко седмици колко безумно я обичаш и желаеш,  и забрави за колегата, поне не я разпитвай и не я тормози с въпроси и тн.
Ако все още я желаеш, и искаш брака ви да продължи направи малко усилия ТЯ  отново силно да те пожелае, незнам дали точно ме разбираш, но просто да бърза от рабора защото в последно време мъж й се държи както едно време, че и по хубаво  Wink Grinning

Успех Wink

# 37
  • Мнения: 6 164
Съдейки по себе си - ДА, възможно е да е само приятелство! Аз съм имала доста мъже приятели, като "госпожица още"  Joy -- те, разбира се, са искали да ми бъдат нещо повече от приятели, но аз не съм имала ни най-малко сексуално влечение към тях. Но съм се възползвала от това Blush , за да правят разни неща в мой интерес. Грубо казано въртях ги на малкия си пръст, използвайки това, че ми лазеха в краката... Никога не съм им позволявала да ме пипнат с пръст дори, а и те знаеха това, не знам защо не се отказваха, до момента, в който сама не ги отблъсна. Гадничка бях, сега ми е малко жал за тях, като знам как съм се държала... Е, сега съм омъжена, но пак си имам мъже, които ако им звънна пак биха ми свършили някоя работа, но... изобщо не бих имала каквито и да било интимни отношения! Stop Абе не само мъжете обичат да използват. Не знам какъв е случая на жена ти, аз ти описвам една реална възможност. Wink

# 38
  • Мнения: 620
Възможно е ...да!
Най-чистата форма на приятелството......,която обаче се среща ужасно рядко Sad

# 39
  • Мнения: 747
Като повечето и аз да кажа, че възможно, но... малко вероятно!
Ако тази жена иска да поплаче на рамото на този човечец, защо да не иска и да си полегне?
Успокоителното е, че за 4 години тези неща трябва да са се размили, ако са възникнали Mr. Green

# 40
  • Мнения: 620
Като повечето и аз да кажа, че възможно, но... малко вероятно!
Ако тази жена иска да поплаче на рамото на този човечец, защо да не иска и да си полегне?
Успокоителното е, че за 4 години тези неща трябва да са се размили, ако са възникнали Mr. Green

Е да ама,ако и е харесало да си" поплаква" в легнало положение и душевната връзка м/у тях се е
заздравила и с "магическия жезъл" (което е много вероятно),то 4-те години могат да станат и
повече.....все пак истинското приятелство трае дълго Wink Laughing
Не искам да кажа,че задължително е така,просто размишлявам над вариантите Peace

# 41
  • Мнения: 2 677
За конкретния случай не знам, но от личен опит твърдя, че е възможно такова приятелство. Имам толкова много приятели мъже! Добри и близки приятели. Никога не ми е хрумвало да изневерявам на мъжа си с някой от тях.

# 42
  • Мнения: 747
Е да ама,ако и е харесало да си" поплаква" в легнало положение и душевната връзка м/у тях се е
заздравила и с "магическия жезъл" (което е много вероятно),то 4-те години могат да станат и
повече.....все пак истинското приятелство трае дълго Wink Laughing
Тъй, тъй. Това исках да подскажа на всички онези, дето викат, Ама ние сме само приятели. Ма то човек не си ляга с враговете, де Mr. Green

# 43
  • Мнения: 112
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20

# 44
  • Мнения: 5 475
и да ревнуваш , и не, ако жена ти е решила да върщи нещо по-... с него, няма да я спреш.
за толкова години заедно би трябвало да си наясно, дали е способна на такава стъпка.
моят съвет е да подходиш с разбиране и да не се самонавиваш, това може да доведе само до дрязги...


 Peace

# 45
  • Мнения: 1 517
Подкрепям всички останали: наистина може да съществува такова приятелство. Но е възможно и да прерастне в нещо повече. Особено ако я подложиш на натиск заради това. И дано и тя не прекалява с доверието ти.
 Peace

# 46
  • Мнения: 755
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20
Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 1 517
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20
Peace Peace Peace

Именно, де. Значи жена ти не търси секс в приятелството си с мъж. Което пък значи, че ако ти се сдобиеш с "просто приятелка" работата ти не е чиста  Wink
   Не и връзвай кусур на жената. Говоря от чисто женска гледна точка. При мен се получи така: аз търсех само приятелство, а той искаше нещо повече от един момент нататък. Аз казах не, защото съм омъжена и ... токкоз беше  Laughing

# 48
  • Мнения: 112
Права си, все пак и двете страни имат право на избор, въпроса по-скоро е, че избора е преодпеделен от някои черти заложени от природата и обществото в мъжа и в жената

# 49
  • Мнения: 112
... но ... винаги има и "но" - приятелството при жените е тясно свързано с емоциите, т.е. ако изпадне в т.нар. емоционална дупка с мъжа си, има голяма вероятност нейното приятелство да "израсте", да "покълне" ....  #Cussing out

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
аз също имам много приятели мъже.
съпругчето се нерви понякога, ама мене не ми пука много  Whistling
най-малкото защото тия хора ги познавам много преди да познавам него.

# 51
  • Мнения: 2 019
Абсолютно възможно! Пък и да ти кажа, щом от 4г се познават - ако е имало нещо да става между тях, вече да е факт. Ревността не е добър съветник. Естествено и недей да позволяваш да ти се качи на главата. Ако има все пак нещо - по поведението и отношението й към теб ще разбереш. На жените това ни е слабото място, в такива ситуации винаги прозираме.
Peaceвъзможно е

# 52
  • Мнения: 1 288
абсолютно е възможно. аз също имам такъв приятел от почти 6 години.  може и да се прехвръквали искри в началото, но когато нещата се поставят на ясна основа, няма проблем. не бих си развалила  приятелството с него заради някакво мимолетно удоволствие  Naughty

# 53
  • Мнения: 155
Имам много приятели, да. И половинката ги приема съвсем нормално и не ревнува, само от време на време леко насмешливо ми казва : "Нали знаеш, че приятелство между мъж и жена е невъзможно, ти гледаш на него като на приятел, а той на теб - по съвсем различен начин..."  И аз направо  #Crazy

# 54
  • Мнения: 2 723
Ако е само приятелство всичко е ОК, но аз лично смятам, че човек усеща кога половинката прекрачва чертата и тогаваааа Confused
Ако можеш да вярваш на твоя човек, можеш ли да си сигурен в "приятеля"?
Аз хапнах голямо дръвце от една девойка, която хранеше много приятелски чувства към съпруга ми... Така че от тогава си имам едно на ум...

# 55
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не, не ми се струва възможно. Всеки приятел мъж е неосъществено гадже.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 112
Не, не ми се струва възможно. Всеки приятел мъж е неосъществено гадже.  Mr. Green
А така браво, права си!

# 57
  • Мнения: 494
Бих искал да попитам за вашето мнение по един доста болен за мен въпрос. Със съпругата ми сме женени от11 години. В последно време тя започна да се вижда с един свой колега, с когото се запозна преди 4  години на работата. Твърди, че той преди доста и е помагал и ми обяснява че отношенията им са само приятелски. Упреква ме ,че съм ревнив, че ме обичала, че не би ми изневерила, но.........
Според вас възможно ли е това, без задни чувства.(въпроса ми е повече към женската част във форума)
Благодаря Ви.

Вярвай и .Абсолютно е възможно .И аз си имам такъв приятел за който знаят всички . Peace

# 58
  • Мнения: 1 212
А тя твойта съпруга по какъв повод в момента се вижда с този си приятел...делово ?! или....така да си бъбрят..??? newsm78
Не искам да те настройвам, ама ако е за бъбренето ....то приятелки ...бол ...жени много... Hug
Трудно ми е да изкажа мнение, но знам че няма мъж , който да реагира без грам подозрение в твоята ситуация.....
Дори и тя жената да не ти изневерява , а наистина само от стари спомени някакви да действа така......
Зависи и до каква степен сте си демократизирали отношенията помежду си....
Ако ти правиш същото, защо не .....интересно тя как ще реагира ?! Laughing

# 59
  • Мнения: 620

Тъй, тъй. Това исках да подскажа на всички онези, дето викат, Ама ние сме само приятели. Ма то човек не си ляга с враговете, де Mr. Green
Joy Joy Joy
Ако трябва да съм пределно честна,аз НЕ вярвам,че между мъж и жена може да има кристално чисто приятелство Sunglasses
Да не забравяме мъжа с какво мисли Wink Wink....и докато жената чистосърдечно му споделя своите терзания или търси
съвет,той си вика :"А бе тази мойта най-добра приятелка дали е толкова добра и на други места Thinking" Thinking 
И Адам и Ева сигурно са си били много добри приятели...... Laughing

# 60
  • Мнения: 747
Така и така висим- автора от има-няма 2 месеца е почезнал- да ви питам: Защо секса да разваля кристално чистото приятелство? На мен си ми е бивало чистичко   bath1 и с него. Особено пък с него.

# 61
  • Мнения: 1 446
Да обобщим: аз измислих решение!!!

Тъй като жените от този форум не изневеряват, Майк, трябва да накараш жена си да се запише във форума и после може да има колкото си иска приятели.

# 62
  • Мнения: 1 451
Да обобщим: аз измислих решение!!!

Тъй като жените от този форум не изневеряват, Майк, трябва да накараш жена си да се запише във форума и после може да има колкото си иска приятели.
Това е панацеята. Всички у форума  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 621
Според мен ако жена ти е искала да направи нещо с въпросния човек е имала доста възможности за тези 4 години и ти дори е нямало да разбереш за съществуването му.
От друда страна понякога обикновеното приятелство и подкрепа често прерастват в по-интимни отношения Thinking

# 64
  • Мнения: 2 891
може да са си само приятели. Аз имам много такива. Мъжът ми ги познава (минал е през тяхното одобрение  Mr. Green , зада ми стане мъж) и не ми прави проблем да се виждам с тях. Може би и той ревнува като теб, но не ми е споделял  newsm78 .

# 65
  • Мнения: 747
Да обобщим: аз измислих решение!!!
Тъй като жените от този форум не изневеряват, Майк, трябва да накараш жена си да се запише във форума и после може да има колкото си иска приятели.
smile3508

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Разбира се, че е възможно такова приятелство! Аз лично имам няколко такива приятели, с които сме много близки, но знам, че е само приятелство. Не мисля, че има за какво да се притесняваш.

 Peace

# 67
  • Мнения: 7
Естествено че е възможно,аз имах едн приятел от студенските си години.
Тои беше супер готин,вечер тънцуваше в една дискотека,жените му се лепяха като "мухи на мед".
Един ден аз се оказах в сложна ситуация-най-добрата ми приятелка ме предаде,останах без квартира,с две поправки,в сесия, в голям град съвсем съма.
Единствено той моят малко познат колега ми подаде ръка,приюти ме утях при майка му и баща му,обясни им че сме приятели,освободи една стая само за мен, помогна ми с пренасянето на багажа а после и с намирането на квартира и пренасянето отново.
Бяхме само приятели.Той беше твърдо убеден че ако позволим на приятелството ни да прерасне в нещо друго -ще го загубим.
И така имаме много приятни спомени,но си запазихме приятелството.
Понякога е по добре да си запазиш приятелството .

Общи условия

Активация на акаунт