4аи4етата на ХИП

  • 866
  • 16
  •   1
Отговори
ЗДРвеите.има ли 4аи4е на hip за колики.и може ли да се дава на 2месет4но беб4еее.благодариа виии.

# 1
Опитаи с 4аи4е на ХИП с копур и анасон аз използвам само с копур и сам доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 4 362
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace

# 3
  • Мнения: 3 500
Да, има.Може да се дава на 2-месечно бебе.

# 4
  • Мнения: 200
 Peace Аз само такъв давах на малката и то май от по-рано от 1вия месец  Peace Много съм доволна Grinning Той е гранулиран и много бързо и лесно се приготвя. а и на нея много и беше вкусен  Peace След това към 3 почти 4 месец като включихме и сокчета, нямаше повече нужда от чая   bouquet Успех

# 5
  • Мнения: 7 803
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 1 029
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, че може да се дава след първата седмица от раждането. Аз й давах известно време и на нея много й харесваше, но не мога да кажа дали имаше някакъв съществен ефект от него.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, но не мога да кажа дали някакъв съществен ефект от него.
И аз давах, но нямаше ефект Thinking. Не ни подобри храносмилането.

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да има чай на Хип и се води за храносмилането.Аз съм давала такъв още,когато беше на няколко дена и си го пи около 3 месеца.Аз съм доволна,но всеки ще ти каже за себе си дали е доволен.

# 9
  • Мнения: 6 164
При нас имаше ефект!  Peace Повече от капките за колики дори. Той е за храносмилане, но това има пряка връзка с коликите, нали! Wink От 1-вата седмица е.

# 10
  • Мнения: 1 284
при нас никакъв ефект, защото той не го искаше въобще, кремчето Вейбитан беше нашто спасение

# 11
  • Мнения: 3 042
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, но не мога да кажа дали някакъв съществен ефект от него.
И аз давах, но нямаше ефект
Peace

# 12
  • Мнения: 454
При нас чайчето с копър и анасон също имаше голям ефект, много съм доволна и друго за колики не съм давала.

# 13
  • Мнения: 942
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace
Peace Hug

# 14
  • Мнения: 2 271
Давах такъв още през първите седмици!

Общи условия

Активация на акаунт