усещам овулацията си?

  • 18 387
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Wa-wa така е.Съгласна съм с теб.Но това, което казват е,че психологическата настройка много се отразява.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 200
е за психологическото мисля да се съглася, затова и търся ресепта как да улесня процеса, но за момента не мис е отдава много-много

# 17
  • Мнения: 1 037
Изрових тази тема от архивите,но и аз да си кажа.Мисля,че и аз усещам ову-то си.Както Шани е писала-коремът ми се издува и усещам тъпи болки в яйчниците.Дори не съм си и помисляла за секс(до момента в който решихме за бебе),защото усещането е доста неприятно.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: didi75
Изрових тази тема от архивите,но и аз да си кажа.Мисля,че и аз усещам ову-то си.Както Шани е писала-коремът ми се издува и усещам тъпи болки в яйчниците.Дори не съм си и помисляла за секс(до момента в който решихме за бебе),защото усещането е доста неприятно.


...даже толкова много ме боли  Close ,че въобще не ми е до секс и докъто не си изпия но-шпато и не се почувствам пак "АЗ" си  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  не предприемам интимности, ама никакви...  Grinning
Успех Ви желая момичета-кокичета:

# 19
  • Мнения: 233
да се включа и аз. отдавна спрях да мисля и да изчислявам, но ето примера от този месец - дойде ми по часовник на 15, а в събота - 28, започнаха да ме наболват гърдите и ... имах т.нар. цервикална слуз, което беше еднократно! сега гърдите продължават да ме болят и си правя извод, че това е била овулацията ми! май....

# 20
  • Мнения: 289
Момичета, а защо никой не споменава за повишеното либидо, или как да се изразя? Аз все чета, че жените имали най-силно желание за секс по време на овулацията (и че тогава ставали най-многото изневери Simple Smile )

# 21
  • Варна
  • Мнения: 618
И аз като, че ли си усещам овулацията  Rolling Eyes
Значи на около 14 ден от започване на мензиса имам болки в областа на яйчниците-почти винаги от към десния. Струва ми се че започвам да се увлажнявам пове4е и течението е по воднисто. Незнам как да го опиша,просто някак разбирам че е тогава, но дали предстои или е точно през тези два дни -не съм много сигурна.

# 22
  • Мнения: 3 205
Аз нямам абсолютно никакви болки или нещо такова, но за сметка на това имам много ясно изразена цервикална слуз и винаги си знам кога ми е ову-то. А колкото до желанието за секс - невероятно, но факт - най-силно ми е по време на леля Фло... Не зная защо така...

# 23
  • Мнения: 3 154
То за желанието по време на леля Фло и аз съм така Sad Сигурно защото тогава нито на мен ще ми е удобно, нито на мъжо да се "оплеска" целия... Най-вероятно невъзможността за секс по това време прави желанието толкова силно Wink

# 24
  • Мнения: 3 205
Да, и аз мисля, че е поради тази причина... Забраненият плод бил най-сладък, казват. То не че е забранено, де, ама...

# 25
  • Мнения: 3 154
Еми то не е забранено, ама.... неприятно. Аз не бих подложила любимия на такова мъчение, колкото и да ми се иска Wink Ама пък после след леля Флоооо... ухаааааааааааааа kiss

# 26
  • Мнения: 3 205
Е да, много ясно!!!! При мен както трае 6 дни и така съм му се нахъсила като ми свърши, че понякога чак бяга и се крие милия! (Не му помага Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil )

# 27
здравейте момичета.виждам че малко късно се включвам по този въпрос,но поне разбрах че не съм само аз с този проблем.и така с мажа ми се опитваме да имаме бебче но всеки месец по време на овулацията ми ужасно ме боли десния яйчник дори не мога да седна нормално пак камо ли нещо по интимно.това ме притеснява защото се чувствам непълноценна.има ли лечение за това или билки които да притъпяват болката.на моменти си мислех че стомахът ми не е наред,но това е всеки месец по едно и също време а и преди да почнат болките изтича слуз.благодаря ви предварително.аз съм от скоро регистрирана но смятам че сте много готини и се надявам да получа съвет.

# 28
  • Мнения: 2 022
От малка съм чувала, че по време на цикъл жената е по -уязвима на полово предавани инфекции - ето тук се потвърждава в тази статия: Тазово-възпалителна болест (ТВБ)
Според мен забранен не знам дали е подходяща дума, но сексът по време на цикъл носи риск от предаване на инфекции към матката и оттам нагоре към тръбите, чрез създаването на хранителна среда и транспорт за бактерии и инфекции от менструалната кръв по посока към матката и тръбите, което едва ли ни е приоритет по пътя към бебеправенето.

# 29
  • Мнения: 724
Момичета, а защо никой не споменава за повишеното либидо, или как да се изразя? Аз все чета, че жените имали най-силно желание за секс по време на овулацията (и че тогава ставали най-многото изневери Simple Smile )
Според мен повишеното либидо идва от повишаването на ФСХ, а не на ЛХ. Така си мисля - при мен желанието за секс е преди ову, а не около.

Иначе и аз съм от "усещащите" - освен ЦС, болките също са много точен показател (ама не болките от растящ фоликул, а болките от спукващ се - има разлика). Ама за тая слуз при мен нещата са много странни - при ову в ляво, ЦС се явява 3 дни преди овуто. Ако е в дясно, дните са 2.

Общи условия

Активация на акаунт