бясна съм

  • 629
  • 3
  •   1
Отговори
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
БЯСНА СЪМ!и то много. #2gunfireвече за 20 път ни връщат от яслата. и не само нас.Първо не приемаха деца,защото щели да правят ремонт,въпреки че имаше обявени официални списъци кое дете кога да постъпи.А и медицински не даваха! CloseПосле затвориха яслата и така вече втори месец не можем да влезем.Дадоха ни медицинско да правим изследвания и казаха от 10 септември да ги правим.Направихме ги от 15,а яслата още е затворена.И представете си днес ми казват,че това си било мой проблем,че съм ги направила и че заведущ яслата няма време за губене да се занимава с майките,щото милинката заета с инвеститорите/а тя 2 пъти излиза в отпуска за този период/.И така вместо да постъпим в яслата от началото на август не се знае дали изобщо ще постъпим. И най ме е яд,че ме разкарват по  2 пъти всяка седмица.Е например днес ми казаха да отида в петък щото имало вероятност г-жата да погледне документите.Да ама тя в петък не приема щото приемните и дни са само вторник,сряда и четвъртък от 10,30-11,30.И най вероятно пак ще ме върнат.Ама този път мисля моя проблем да го превърна в техен-ще отида до общината да подам жалба.Щото ми писна вече! Stop

# 1
  • Мнения: 295
И аз съм в подобна ситуация. Синът ми ходеше на ясла месец преди да ни пуснат ваканция още на 1 Юли. Толкова рано, щото имали голям ремонт. Оправихме се някак, тъй като имаме и бебче и макар да беше трудно вързахме 3-те месеца без ясла. От септември трябваше да тръгне на градина 1-ва група. Само че още били в ремонт. След над 10 обаждания по телефона и ходения на място се оказа че градината ще работи не по-рано от 1 НОЕМВРИ!!!! НОЕМВРИ!!! Направо подивях и се скарах сериозно със сестрата, която вдигна телефона.....НО, както каза тя "Нищо не може да се направи!". Така че, мила, не си единствена. Трябва да се подкрепяме и май наистина си заслужават жалбите!

# 2
  • Мнения: 1 877
Само жалби му е майката!
Ситуацията е унизителна,какво са правили цяло лято #Cussing out

# 3
  • Мнения: 4 414
Ама този път мисля моя проблем да го превърна в техен-ще отида до общината да подам жалба.Щото ми писна вече! Stop
правилно! жалба в общината и в инспектората!

Общи условия

Активация на акаунт