Съвет за ботуши

  • 2 811
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 616
Острите обувки с тънък ток винаги ще бъдат актуални. Няма мода за тях. Елагантното си е елегантно.

Абсолютно подкрепям. Това, че дизайнерите пускат модели с дебели токове и заоблени върхове не значи, че всичко останало е неактуално. Тънките токове и острите муцуни са неувяхващата елегантност и класика! И в колекциите все още присъстват и такива модели! Така че аз изобщо не бих се колебала да си купя такива ботуши/обувки. Друг е въпросът, че за моите ръст и фигура това е единственият възможен избор... Confused

# 31
  • Мнения: 15
Ботушите са супер. Непременно ги вземи. Нищо, че тази година се носят друг тип аз почти такива си взех вчера. Наистина острите стоят по елегантно,  а и работата ми е такава че само такива нося. Но и това и и моят модел., който почти винаги взимам - с остри върхове и тънък ток.

# 32
  • Мнения: 730
Много са готини,не робувай на модата Naughty
Никога не бих си купила нещо,което не ми харесва само за да съм модерна,важното е да се чувствам комфортно Peace

# 33
  • Мнения: 6 164
Аз имам подобни и изобщо не ми дреме - и тази есен ще ги нося! Това си е класически ток и не става демоде! Още повече, че сега са модерни едни токове и подметки, които не са ми по вкуса. Whistling

# 34
  • Мнения: 209
Острите обувки с тънък ток винаги ще бъдат актуални. Няма мода за тях. Елагантното си е елегантно. А тези топузестите дето са за един сезон - колкото и модерни да са не правят краката на една жена красиви и елегантни. Напротив - правят ти крака дебел и някак тъп. Коя жена би искала да има такива крака? И колко мъже ще ги харесат тези крака? Помисли за това!!!


Напълно съм съгласна с теб Laughing Joy

# 35
  • Мнения: 9 685
Използвам темата да попитам ще са демоде ли подобни боти?

# 36
  • Мнения: 209
Използвам темата да попитам ще са демоде ли подобни боти?





Бих казала "Да"...но ако са твои и решиш да ги носиш,мисля,че няма да е смешно и грозно...но ако си решила да си ги купиш,моя съвет е по-добре недей.. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 9 685
Бих казала "Да"...но ако са твои и решиш да ги носиш,мисля,че няма да е смешно и грозно...но ако си решила да си ги купиш,моя съвет е по-добре недей.. Rolling Eyes

Честно казано вчера ги купих (ми ги купиха) от една разпродажба за 9 паунда= 27 лв. Така,че демоде или не цената си заслужава. Може да не съм последен писък на модата, но поне ще ми отиват на 2 от чантите.Така се самоуспокоявам.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 468
Подобни на тези само че в кафяво си купих вчера от НДК. Simple Smile
Много са яки и и за мен си остават класика. Няма дреха, на която не придават по -секси вид. Трансформират целият вид направо. Peace bowuu
Определено ботушки Румцайски (както съм ги кръстила тези с тъпите отпред, извити нагоре муцунки и дебели груби токове) не ме кефят Naughty. Ако ще и последен писък да са.  Ам който му харесват- моля! Wink

# 39
  • Мнения: 4 076
Използвам темата да попитам ще са демоде ли подобни боти?


Може да не са последен писък на модата,но както виждаш,тук май повечето не харесваме тъпите носове и дебелите токове.Твоите са класически,а с този невисок ток вероятно са доста удобни.Ако успееш да ги комбинираш с подходящо палто,аксесоари и т.н.ще се получи свежа комбинация.Сред моите приятелки най-ефектно изглеждат тези с усет какво и как да комбинират и с малко пари постигат страхотен стил.
Със здраве да си ги носиш!

# 40
  • Мнения: 7 186
Ботушите са страхотни. Висок ток и остър връх е класика и винаги ще е на мода, защото няма ботуш, който да стои по- елегантно.
Аз за есента също си взех такива, само че боти.
Тези ботуши, които са на мода в момента не ми харесват и няма да си взема.

# 41
  • Мнения: 6 155
Подобни на тези само че в кафяво си купих вчера от НДК. Simple Smile
Много са яки и и за мен си остават класика.

И аз вчера си взех подобни, черни, с остър връх и тънък ток  Crossing Arms
"Модерните" обувки са пълен ужас  Sick , грозно, та дрънка  Crazy

# 42
  • Мнения: 3 050
Поправям се, открих 8-ма страница,сигурно това е

Е, не мога да не спомена-страхотен вкус и страхотни ботушки-правят разкошна комбинация с къса пола или пък някой официален панталон Hug-все красиво стои...аз имам също с остра муцунка и тънко високо токче ботушки и не само зимата но и вечерта към края на лятото пак си бях с тях и с къса пола-стои перфектно! Heart Eyes Heart Eyes Купувай без да мислиш...Мен само ме е яд че аз не мога да си поръчам Tired[/color][/b]

# 43
  • Мнения: 120
Високия остър ботуш с ток си е класика. На хубавия ботуш никога няма да му мине модата и най-вече той не стои грозно на крака! Тези тъпите заоблени с дебели грози токове, които карат женския крак да изглежда груб НЕ МОГА ДА ГИ ГЛЕДАМ  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт