ФЛУОРНО МЛЯКО В ДЕТСКАТА ЯСЛА

  • 890
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
Знам, че много се изписа по темата с флуора, но най-сетне ми опряха въпроса ребром. Госпожите в яслата ме попитаха открито дали съм съгласна да дават на сина ми както на всички деца флуорно мляко. Имало майки, които не били съгласни и аз трябва да взема решение. Моля, дайте съвет.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 21:14 от nezistratieva

# 1
  • Мнения: 619
Сменяй детската градина!!!
Просто съвет.

# 2
  • Мнения: 161
Ако не му е от полза,поне няма да му навреди newsm78Но ако си убедена просто откажи на госпожите.Никой не може да те задължи! #2gunfire

# 3
  • Мнения: 2 082
и аз трябва скоро да реша дали да дават на дъщеря ми флуорирано мляко или не.мисля да се откажа,но не знам когато другите ядат мляко -тя ще ги гледа ли или на нея ще и дадат,,нормално''мляко.и дали няма да ме лъжат,че не и дават...

# 4
  • Мнения: 619
Ако не му е от полза,поне няма да му навреди

И откъде си сигурна, че няма да навреди?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 101
извинявайте, ама някой може ли да ми обясни какво е това "флуорно" мляко? за първи път чувам Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 042
извинявайте, ама някой може ли да ми обясни какво е това "флуорно" мляко? за първи път чувам Embarassed

и аз . Моля обяснете. Praynig

А по темата ако не искаш да даваш на детето въпросното мляко и нямаш пълно доверие на госпожите, че ще се съобразят с решението ти го премести в друга ясла.
Ако можеш да им се довериш просто им кажи, че не си съгласна /ако това решение си взела/.

Аз на щерката съм давала Флуорин таблети, но на малкият още не съм давала и не знам как ще подходя, защото доста неща изчетох тук във форума за флора.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ние сме на детска градина. Аз отказах и се подписах 4е не желая да дават на дъщеря ми флуорно мляко. Бях единствената само първата година - сега маи не дават на никого - не съм сигурна. Когато само на Дари нямаше флуорно мляко, учителката я пращаше в кухнята с чашката да й сипят обикновенно кисело мляко и тя така си ходеше сама да си взима и ми каза 4е обикновенното мляко е по-хобаво от розовото (флоурното) и всички са доволни. Дари беше с мен когато зъболекаря обясни 4е няма нужда от флоурно мляко и спокоино прие идеята 4е ще яде различно от това на другите деца.

# 8
  • Мнения: 1 655
Как го флуорират това мляко? В градината ли? Не съм чувала да се продава такова. Мисля, че освен че флуора не е полезен (да не кажа опасен), има опасност и от предозирането му ако млякото се флуорира в градината.
В нашата градина бях питала преди време дали случайно не им дават флуорирано мляко и ми бяха казали, че не го правят, именно поради факта, че трудно се напасва концентрацията и се страхуват от предозиране. В някоя софийска градина има ли практика да предлагат такова мляко?

Общи условия

Активация на акаунт