Фисура,знаете ли как се лекува?

  • 1 093
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте,след раждането се разболях от фисура.Може ли някой да ми помогне?

# 1
  • Мнения: 1 080
В онкологията  има професор , който  лекува  с инжекции - болезнени  но помагат.Първо  прави изследване .

# 2
  • Мнения: 28
Moje li pove4e informaciq? V koi grad i bolnica e tozi lekar i kak se kazva?

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
"Фисура" означава цепнатина, в медицината се използва за нараняване или отвор между 2 кухини, които би трябвало да са преградени. Ако става дума за фисура около родилния канал, би трябвало да са те зашили?
Така е много неясен въпроса ти.

# 4
  • Мнения: 7 640
"Фисура" означава цепнатина, в медицината се използва за нараняване или отвор между 2 кухини, които би трябвало да са преградени. Ако става дума за фисура около родилния канал, би трябвало да са те зашили?
Така е много неясен въпроса ти.

това е фистУла Wink
Фисурата е рагада, цепка.
Упорита хигиена, бани със смрадлика, пудри - това са елементарните правила.
Какви инжекции- не мога да си представя newsm78

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Сега ако ми обясниш и ква е разликата между цепка и цепнатина Simple Smile....
И тя пак не казва къде е фисурата - а инжекциите и прочее   newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • Мнения: 7 640
Сега ако ми обясниш и ква е разликата между цепка и цепнатина Simple Smile....
И тя пак не казва къде е фисурата - а инжекциите и прочее   newsm78 newsm78 newsm78

ми фисурата е цепка, цепнатина,
а
отвор между 2 кухини, които би трябвало да са преградени.
  се казва фистула

# 7
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ми, на документите на детето ми пише "Палатум фисум" и като го изписват на български, го изписват фисура, а това са кухини, дето също трябва да са преградени. Мислех, че фистула се използва в другия случай, не съм лекар, зоолог съм.

# 8
  • Мнения: 7 640
палатум фиссум е буквално сцепено небце, фистулите наистина съединяват кухини, най-често кухи органи, те обикновено не са цепковидни.
Няма значение Peace, предполагам, че става въпрос за фисура на ануса, ама нека жената да каже най-точно.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако става въпрос за фисура на ануса - мъжа ми вчера го оперираха. Операцията е лека, с епидурална упойка и вече почти не го боли, само вчера вечерта имаше силни болки.
Преди това се мъчи доста време - почти месец. Маза се с какво ли не, но никакъв ефект. В неговия случай операцията беше единственият изход, но за да разбереш при теб какво ще е най-ефикасно - задължително отиди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт