Он-лайн Ла Лече Лига среща

  • 2 129
  • 60
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ето каква идея имам.

За всички майки, които биха искали да присъстват на Ла Лече Лига срещите, но по една или друга причина не могат да дойдат до Пловдив.

Можем да кажем ден и час и всеки месец да провеждаме он-лайн ЛЛЛ среща.

Правилата са същите, като срещата на живо - има зададена тема за дискусия, говори се по ред, като се изчаква другарчето, аз (по-нататък и другите лидери, които сега се обучават) водя срещата като модератор и ако има нужда - предоставям информация.

Разликата от темите във форума е, че срещата ще е повече или по-малко на 'живо', ще е по-скоро чат (разговор) и няма да остават писмени следи  Laughing

Разликата от срещите на живо е ясна Simple Smile

Кажете си мнението, по-нататък ще кажа още детайли, ако се приеме.

# 1
  • Мнения: 980
Звучи много интересно. Във вид на конферентна връзка (с микрофони) или чат ще бъде?

# 2
  • Мнения: 372
Аз съм ЗА Peace

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Звучи много интересно. Във вид на конферентна връзка (с микрофони) или чат ще бъде?
Чат, с писане Simple Smile

# 4
  • Мнения: 663
Интересна идея. Peace

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Много хубаво звучи, ама как ще стане?

В уговорен ден и час ще си говорим по чата на БГ мамма? Как?
Иначе съм твърдо ЗА  Peace
 

# 6
  • Мнения: 3 521
Ще се вклЮча с най_голямо удоволствие Peace.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Много хубаво звучи, ама как ще стане?

В уговорен ден и час ще си говорим по чата на БГ мамма? Как?

Почти Simple Smile само че няма да е в чата на бг-мамма, т.к. там си пишат много други майки и не върви да окупираме мястото само за кърмачески разговор.
Ако се стигне до съгласие, ще определим ден и час, удобен за възможно най-много хора, обявяваме тема за дискутиране и почваме Simple Smile

# 8
здравейте,супер идея,аз съм "за"!!!!

# 9
# 10
  • Мнения: 1 586
Малко трудно ми се вижда установяването на ред в такава среща, но си струва да опитаме Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 1 547
Дубре, дубре. Съгласни сме.  Peace

# 12
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
И аз съм с две ръце За, най-сетне ще имам шанс за участие в срещите Laughing

# 13
  • Мнения: 2 614
Не е зле да пробваме, малко ми е бедно въображението да си представя как ще стане! Grinning (това с изчакването при съветването и даването на мнения, де)

# 14
  • Мнения: 541
Аз съм за Peace, тъй като све не успявам да дойда на среща в Пловдив а и няма с кого да пътувам. Мисля че ще е добре да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт