Ще ни анатемосат, ей...

  • 1 611
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Това ли си представяш наистина? Много обикновено звучи...Все си мисля, че човек пуска фантазията си в действия за нещата, които не е виждал със собствените си очи Wink

# 16
  • Мнения: 2 784
Представям си ада като Лас Вегас- шумен, в светлини и изкушения, а Рая като Стоунхендж- одухотворено, но голо място.

# 17
  • Мнения: 1 462
Един програмист отишъл при Св. Петър да му каже за рая ли е или за ада.  Св. Петър се почудил, па го попитал:
 - Ти какво си правил през живота си?
 - Ами програмист бях, програми правех.
 - Аз от програми нищо не разбирам.  Това добро ли е?
 - Ами някои ги харесват, някои ги мразят.  Не знам дали е добро.
 - Е, какво да те правя сега?  Ами избери си сам къде искаш да идеш - в рая или в ада?
 - Ами добре, Св. Петре, покажи ми какво е в рая.
И Св. Петър му показал едни тучни зелени ливади, едни бели агънца подсачат там, едно жълто слънчице грее топло.
 - Добре, Св. Петре, покажи ми сега ада.
И програмистът видял един задимен бар, вътре дъни музика, голи жени танцуват на пилони, разни хора с пиърсинги навсякъде, алкохол се лее в промишлени количества.
 - Избрах си, Св. Петре! - възкликнал програмистът - Искам в ада!
 - Добре - казал Св. Петър, дръпнал една ръчка и програмистът пропаднал в земята.  Падал, падал и изведнъж с плясък се озовал в един кипящ казан, а разни смехове озвучавали обстановката, бодяли го с триножници и нямало измъкване.
 - А какво стана с баровете и жените, Св. Петре?! - провикнал се програмистът.
 - Това беше само демо-версията - отвърнал Св. Петър.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ада и рая са тука на Земята.........

......дори да има души и т.н.......те едва ли изпитват някакви страдания или щастие....тези две неща са привилегия на плътта

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
Представата ми за рая и ада са много близки с тези показани във филма "В какво се превръщат мечтите".
Мисля, че съм сънувала част от рая.... този сън няма да забравя никога, защото беше много истински и когато се събудих ми се плачеше - не исках да се събудя. А картината беше следната - една огромна планинска поляна, сочно зелена, с много цветя и невероятен аромат. Имаше много хора наоколо - някои поседнали, други разхождащи се, но всички изпълнени с покой. Поляната беше заобиколена от скали, покрити със зелен мъх. В горния й край имаше вход към нещо като пещера. Аз се бях запътила натам и се чувствах много добре. И преди да вляза се събудих....

# 20
  • Мнения: 326
Е, в Рая е хубав климатът, но пък в Ада  - компанията..... Joy

Общи условия

Активация на акаунт