Как спряха коликите при вас?

  • 3 368
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
Постепенно, но сега при захранването се появяват от време на време

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И при Марти спряха постепенно, в смисъл че през повечето време бях от 18 до 02-03 часа, после станаха от към 21 часа, накрая продължаваха САМО 2-3 часа и един прекрасен ден бебчо заспа към 21ч. и не се събуди ЦЯЛА нощ. Тогава малчо беше на 2 месеца.

# 32
Александър имаше по-малко от седмица колики. При това не всеки ден. Явно зависи от това какво аз съм яла..,но не помня какво ги е предизвикало  Blush..Странното е,че изчезването им съвпадна с даването на първото сокче (на 45 дни,за което педиатърката се опита да ми се кара..).
Сега няма колики,но продължава да гълта много въздух докато суче и се оригваме по 2-3 пъти докато го храня. До кога продължава това ? Детето суче лакомо,но странното е ,че и когато му давам сокче с лъжичка пак успява да глътне въздух. Има ли нещо,което може да се направи за да не е така ?

# 33
  • around the world
  • Мнения: 651
И при нас спряха изведнъж и не са се връщали. Peace Дано и при вас е така. Praynig

# 34
  • Мнения: 2 271
Постепенно,но имам съмнения,че плачът беше от колики!

# 35
  • Мнения: 1 029
Не гласувах, тъй като при нас все още не са спряли. Но на въпроса ти дали могат да се върнат - да, определено при нас това се случи. Тъкмо се бях похвалила, че вече нямаме проблем и че детенцето се поуспокои и тези дни отново започнаха мъките. Дано при вас това да не се случи и да няма повече колики детенцето!  Praynig

# 36
  • Мнения: 2 211
След четвъртият месец отзвучаха постепенно.

# 37
  • Мнения: 27
Ние сме на 3 месеца и 15 дни и въобще не са спирали коликите. Кога ще спрат Thinking? Ще полудея с тези колики #Crazy. Какво ли не съм давала и резултат няма. #2gunfire

# 38
  • Мнения: 8 242
Аз не съм сигурна дали имахме колики  newsm78

# 39
  • Мнения: 78
Постепенно като влезе в 3 месец и до края му бяха изчезнали

# 40
  • София
  • Мнения: 529
Спряха постепенно и в края на 2-я, началото на 3-я отшумяха. Но от всички капки най-много ни помогнаха Babynos.

# 41
  • Мнения: 4 915
Май изведнъж. Всъщност те бяха доста слаби и продължиха около 10-на дни. Не са се връщали.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ние до 6-тия месец не пиехме вода, а само чай против колики, така че ми е малко трудно да преценя точно кога са спрели, но определено не беше изведнъж!

# 43
  • Мнения: 5 140
Честито спиране на коликите на Джулката, крайно време беше.  bouquet Hug
На Ния и спряха постепенно.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
sineo4ka , благодаря миличка Hug, но май избързах с хваленето....тази вечер пак се почна.. Cry

Общи условия

Активация на акаунт