Предстои сватбата ми...а как ще играя хора бременна?!?

  • 2 532
  • 43
  •   1
Отговори
Дали ще ми пречи да си играя свободно хора на сватбата ми или все пак да внимавам? Моя лекар ми предписа хапчета и каза да не се притеснявам вече от това и да отида два дни след сватбата да ме прегледа. Дали мога толкова много да разчитам на тези хапчета, те са против втвърдяване на корема и при заплашващ аборт. Лошото е че пишеше, че може да имам разтройство - преставяте ли си как съм с разтройство на собствената си сватба  Laughing  Има ли момичета който са били бременни на сватбата си /на сватбата ще съм в 15 седмица/

# 1
ЛЕЛЕЕЕЕЕ СБЪРКАЛА СЪМ МЯСТОТО НА ПУБЛИКАЦИЯ А НЕЗНАМ КАК ДА ПРЕМЕСТЯ.... newsm78

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Споко Херка ще се разшета с метлата след малко и ще я сложи на мястото си  Peace  afwitch

# 3
  • Мнения: 7 716
На твое място аз ще се пазя много. Белята лесно става.

# 4
  • Мнения: 3 216
Не се тревожи,аз бях в 27 г.с на моята сватба и се скьсах от хора и рокаджийски танци.И на мен ми бяха изписали хапчета и доки ми каза така- друсаш едно хоро,пиеш две хапчета,друсаш едно хоро,пиеш две хапчета.

ПОжелавам ти да си изкараш страхотно,много да се веселиш и умната.

# 5
  • Мнения: 255
Много зависи от твоята настройка - ако ти се страхуваш вероятността да стане проблем е по-голяма. Аз като гостенка изкарах две сватби в 26 и 27 г.с. - с много хора и танци на дансинга. А в 19 г.с. обикаляхме из Родопите по едни пътища като брюкслеска дантела - нищо ни нямаше на нас с бебо. Така че - забавлявай се, и се вслушвай в себе си

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
В 14г.с. бях на сватба в Родопите, а техните хора по 50-60 минути. Играх като за световно. Над 7 часа подскачах на обувки с 12см платформа, а за изпития алкохол не ми се говори, че ме хваща срам. Следващите 2 дни се катерехме из Пампарово. И като се прибрах разбрах, че съм бременнна... Не мисля, че хората и танците биха ти навредили.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
По-добре се пази,в началото е най-опасно,то наистина че сватбата ти не е всеки ден,ама все пак бебчето е по-важно ConfusedВсе пак няма да умреш ако го даваш по-спокойно,чак пък такъв зор за танци и хора newsm78При някои не им се отразява натоварването,ама по-добре не си прави експерименти  bouquetПриятно изкарване

# 8
  • Мнения: 742
Стига да се чувстваш добре-смятам, че няма проблем. Аз бях в третия месец и през цялата сватба играх! Голям купон беше!
Забавлявай се, но умерено-малкото човече е най-важно!
Весел празник!  bouquet

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 193
Аз се жених, бременна в 13- 14 седмица някъде. И хора играх, и на 24 часа купон издържах. Ако нямаш проблеми, ще играеш. Не бих вземала хапчета Stop Всъщност, какви са те?

# 10
  • Мнения: 8 242
4тия месец като се женихме Simple Smile Играх и още как! Не се спрях. Въпреки че даже полежах преди това малко за задържане  Rolling Eyes Всичко беше страхотно! Нито се уморих, нито ми стана лошо..
Но имаше 2ма лекари сред гостите, които не ме изпускаха поглед  Crazy
Все пак внимавай! Забавлявай се, но мисли за бебо най-вече  Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Аз се омъжих в 3-ти месец, скачах и въобще не седнах. За инфо и в 8-ми месец подтичквах! Wink Но и се чувствах прекрасно и във форма. Ти ще прецениш как се чувстваш!

# 12
  • Мнения: 8 917
Омъжих се в началото на 6-я и се наиграх като за последно Mr. Green Е, след месец на една кръчма навън пак не ме свъртян а едно място и отново се поразтропах, но слава Богу, всичко си бе ОК Peace

# 13
  • Мнения: 1 448
В петия месец се жених аз, ми не седнах от танци  Hug Говори с доки, виж как се чувстваш и давай смело  newsm68

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз отказах точно по тази причина,да ида да се омъжвам с големият корем ... ще се оженим след година ... вече ще съм финна ,ще ям,пия и танцувам до насита...без ограничения

Общи условия

Активация на акаунт