Предстои сватбата ми...а как ще играя хора бременна?!?

  • 2 535
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Дали ще ми пречи да си играя свободно хора на сватбата ми или все пак да внимавам? Моя лекар ми предписа хапчета и каза да не се притеснявам вече от това и да отида два дни след сватбата да ме прегледа. Дали мога толкова много да разчитам на тези хапчета, те са против втвърдяване на корема и при заплашващ аборт. Лошото е че пишеше, че може да имам разтройство - преставяте ли си как съм с разтройство на собствената си сватба  Laughing  Има ли момичета който са били бременни на сватбата си /на сватбата ще съм в 15 седмица/

# 1
ЛЕЛЕЕЕЕЕ СБЪРКАЛА СЪМ МЯСТОТО НА ПУБЛИКАЦИЯ А НЕЗНАМ КАК ДА ПРЕМЕСТЯ.... newsm78

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Споко Херка ще се разшета с метлата след малко и ще я сложи на мястото си  Peace  afwitch

# 3
  • Мнения: 7 716
На твое място аз ще се пазя много. Белята лесно става.

# 4
  • Мнения: 3 216
Не се тревожи,аз бях в 27 г.с на моята сватба и се скьсах от хора и рокаджийски танци.И на мен ми бяха изписали хапчета и доки ми каза така- друсаш едно хоро,пиеш две хапчета,друсаш едно хоро,пиеш две хапчета.

ПОжелавам ти да си изкараш страхотно,много да се веселиш и умната.

# 5
  • Мнения: 255
Много зависи от твоята настройка - ако ти се страхуваш вероятността да стане проблем е по-голяма. Аз като гостенка изкарах две сватби в 26 и 27 г.с. - с много хора и танци на дансинга. А в 19 г.с. обикаляхме из Родопите по едни пътища като брюкслеска дантела - нищо ни нямаше на нас с бебо. Така че - забавлявай се, и се вслушвай в себе си

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
В 14г.с. бях на сватба в Родопите, а техните хора по 50-60 минути. Играх като за световно. Над 7 часа подскачах на обувки с 12см платформа, а за изпития алкохол не ми се говори, че ме хваща срам. Следващите 2 дни се катерехме из Пампарово. И като се прибрах разбрах, че съм бременнна... Не мисля, че хората и танците биха ти навредили.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
По-добре се пази,в началото е най-опасно,то наистина че сватбата ти не е всеки ден,ама все пак бебчето е по-важно ConfusedВсе пак няма да умреш ако го даваш по-спокойно,чак пък такъв зор за танци и хора newsm78При някои не им се отразява натоварването,ама по-добре не си прави експерименти  bouquetПриятно изкарване

# 8
  • Мнения: 742
Стига да се чувстваш добре-смятам, че няма проблем. Аз бях в третия месец и през цялата сватба играх! Голям купон беше!
Забавлявай се, но умерено-малкото човече е най-важно!
Весел празник!  bouquet

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз се жених, бременна в 13- 14 седмица някъде. И хора играх, и на 24 часа купон издържах. Ако нямаш проблеми, ще играеш. Не бих вземала хапчета Stop Всъщност, какви са те?

# 10
  • Мнения: 8 242
4тия месец като се женихме Simple Smile Играх и още как! Не се спрях. Въпреки че даже полежах преди това малко за задържане  Rolling Eyes Всичко беше страхотно! Нито се уморих, нито ми стана лошо..
Но имаше 2ма лекари сред гостите, които не ме изпускаха поглед  Crazy
Все пак внимавай! Забавлявай се, но мисли за бебо най-вече  Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Аз се омъжих в 3-ти месец, скачах и въобще не седнах. За инфо и в 8-ми месец подтичквах! Wink Но и се чувствах прекрасно и във форма. Ти ще прецениш как се чувстваш!

# 12
  • Мнения: 8 917
Омъжих се в началото на 6-я и се наиграх като за последно Mr. Green Е, след месец на една кръчма навън пак не ме свъртян а едно място и отново се поразтропах, но слава Богу, всичко си бе ОК Peace

# 13
  • Мнения: 1 448
В петия месец се жених аз, ми не седнах от танци  Hug Говори с доки, виж как се чувстваш и давай смело  newsm68

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз отказах точно по тази причина,да ида да се омъжвам с големият корем ... ще се оженим след година ... вече ще съм финна ,ще ям,пия и танцувам до насита...без ограничения

# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Ако ти се чувстваш добре няма от какво да се притесняваш. На сватбата на сестра ми бях в 3 месец. Не само че не седнах, ами накрая играх и кумувата ръченица, защото бях шаферка. Два месеца по-късно беше моята сватба.Няма песен на която аз да не съм играла-не хора, не ръченици, не денс ... всичко. И се чувствах страхотно.  Peace
Пожелавам ти весела сватба! Peace

# 16
  • Мнения: 1 671
Прецени как щв се чувстваш на деня. Ако нямаш проблеми може да си поиграеш хора, но не и да прекаляваш. Аз съм с контракции от средата на 5 месец и си играх хора в осмия с големия корем и нищо не ми стана (освен, че ми беше весело), но гледах и да не прекалявам, избягвах по-бързите.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 336
Аз се омъжих в края на 4-тия месец и си танцувах на воля без да са ми давали хапчета. Лошото беше, че не можах да хапна почти нищо, защото ми ставаше зле от повечето неща за ядене.

# 18
  • Мнения: 321
 На машата свадба, аз бях в началото на 5 месец. Цяла вечер играх, не ме оставиха да седна, но все пак гледах да не се треса много Crazy Все пак внимавай, стегне ли те корема седни и почини.  Peace
  Приятно изкарване на сватбата.   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 942
Състоянието ти само ще ти подскаже как да постъпиш- ако се чувстваш добре - няма проблем. Ако чувстваш дискомфорт - давай го по-леко и спокойно. Хората не са задължителни и мисли за бебето.

# 20
  • Мнения: 216
И аз се жених, когато бях в четвърти месец и доста хора и танци изиграх Crazy, но разбира се и си почивах от време на време. Докторът ми каза да си взема този ден вместо 3*1, 3*2 Магнерич и да не давам на гостите много много да ме целуват Mr. Green, за да не ми лепнат някоя зараза.
Главното е ти самата да се пазиш и да се забавляваш умерено според това как се чувстваш.
Успех и весело изкарване на това толкова прекрасно събитие   bouquet!

# 21
  • Мнения: 695
Няма никакъв проблем ако се чувстваш добре да се насладиш пълноценно на сватбата си.Повечето ми приятелки се омъжиха бременни и всички танцуваха.Имам една приятелка която беше в 6 месец и цяла вечер танцуваше повече от гостите LaughingВсе пак бъди внимателна и ако почувстваш умора не се натоварвай излишно.
Приятно изкарване на празника и ще чакаме снимки Hug

# 22
  • Мнения: 1 701
И аз ще се омъжвам скоро, когато ще съм в края на 5-ти месец. Най-големия ми кошмар беше повръщането, но то отмина и смятам да не си спестявам емоции и едновременно с това и да не върша героизми. Ще танцувам толкова колкото ми е комфортно. Полсе ще поседна и пак ще танцувам ... Simple Smile
Мисля да не вземам специални хапчета за случая, а само но-шпа.

# 23
  • Мнения: 419
На моята сватба бях в на4алото на 6-тия месец и не спрях да танцувам. WinkАко се 4увстваш добре няма при4ина да се притесняваш Simple Smile
Весел празник ви желая   bouquet

# 24
  • Мнения: 44
spokoino ,otposni se i vsi4ko 6te e naret.az bqx v kraq na 4 mesec i ne sednax na masata,4ak maja mi po edno vreme se pritesni.ama sega imam edna kasiva osem mese4na da6terq

# 25
  • Мнения: 242
Омъжих се в 16 г.с., чувствах се добре и не се седнах цял ден, танцувах и играх хоро повече от гостите.  Party  Не съм пила нито едно хапче  Naughty

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На сватбата ни бях в 5-и месец и се наиграх както си му е реда. Обичам да играя хора! Последваха 4 сватби на които аз си играх на всяка от тях. Отделно тази година правихме купон с мъжо на който също играх доста!
Спомням си на една от сватбите до мен се хвана един дядо и през цялото време ми гледаше корема и повтаряше "Машала!".  Grinning
Зависи ти как се чувстваш, аз нямах особени оплаквания.

# 27
  • Мнения: 1 028
И аз бях бременна на сватбата си в началото на 6-ия месец,не пих,не ядох-щот и без друго банелите на роклята ме ръчкаха,а хората 3 пъти ми я отпускаха ама...поиграх да не е без хич,бе цял ден кат мечка ме развождаха насам-натам с търбух до носа,дискомфортна работа,друг път няма да се женя бременна Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 178
Леле май съм най-лудата от всички ви, аз ходих на сватба 3-4 дни преди да вляза в 9м и си тропнах яко .. тия дето не ме познаваха от гостите сега ме знаят по-добре и от родителите на младоженците
Само Дайчовото и Елениното не посмях да изиграя, че можеше героя да излезне още тогава..
Само да кажа и що съм луда, ами защото от края на 6м съм на Магнерич и Но-шпа за задържане..
Е удържах.. а сега е борбата да го накарам да излезе !!!
Та давай смело, и все пак ако усетиш неразположение седни и почини .. или викни на оркестъра да свирят блус
 

# 29
  • Мнения: 924
В деня на сватбата си влизах в 6ти месец. Чувствах се чудесно. Танцувах колкото ми сърце пожела. Няма страшно  Wink Весело изкарване  bouquet

# 30
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Зависи ти как се чувстваш  Naughty ако си добре - играй умерено, но ако досега си имала някакъв проблем или се почувстваш дискомфортно по време на танцуването - спираш.
Моята сватба беше, когато аз бях в 7-ми месец. Играх много, но често си почивах.
Желая ти прекрасна сватба и безпроблемна бременност   bouquet

# 31
  • Мнения: 4 915
Независимо колко чудесно се чувствам по време на бременността си, не бих играла именно хора, пък било то и на моята сватба.

Виж - на балади, нещо по-умерено - да, но да подскачам хоро - не. Понякога белите стават ненадейно. Не бих рискувала.

На сватбата на сестра ми преди месец не се хванах на хорото, макар че би ми било приятно. Повече предпазливост не вреди. 

# 32
  • Мнения: 308
ако чустваш че ще се справиш и няма да ти навреди няма от какво да се притесняваш. на моята сватба бях в 7месец и играх през цялото време , а съм чувала ЗА БУЛКИ  И В ПО-НАПРЕДНАЛА БРЕМЕНОСТ КОИТО СЪЩО НЕ СЕ СЯДАЛИ ПО ВРЕМЕ НА СВАТБИТЕ СИ.

# 33
  • Мнения: 603
Аз се омъжих в 6 месец и изиграх цифром и словом 1 хоро. При мен обаче бременността е с постоянни контракции от 5 месец. Ако се чувстваш добре играй, но при първото стягане на стомаха седни и почини повече.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 759
На сватбата си бях в 5тия месец. Хора не съм играла, сватбата ни беше доста осъвременена и щура Simple Smile Вечерта в библиотека си потанцувах.
Ако не прекаляваш с буйните танци няма да има страшно.

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на сватбата си бях бременна в 3ти месец!
От вълнение, емоции и т.н. това беше единственият ден, в който се чувствах прекрасно и не повръщах.
Играх, пях, веселих се.
Беше супер!

# 36
  • Мнения: 962
На моята сватба бях в 3м. бременна,оо такива хора,танци и т.н. се вихреха,не съм седнала и за миг.И всичко си беше нормално,сега си имам 4м.бебче.

# 37
  • Мнения: 2 910
Бях в 3-тия месец, когато се омъжих и през цялата сватба бях на дансинга. Беше много весело, но да отбележа, че се чувствах добре и като цяло карах много лека бременност.
Пожелавам ти весела и незабравима сватба  bouquet

# 38
  • Мнения: 988
Всъщност подскачането е най-опасно до 12 седмица, след това риска от спонтанен аборт и от откачане на ембриончето спада. Все пак можеш да ограничиш подскоците нагоре-надолу, а по-скоро да пристъпваш-подтичваш напред - не знам дали ме разбра какво имам превдид. Аз играх така  и в седмия месец... Плюс, имаш предимството че сватбата е твоя, ти ще водиш доста от хората така че сама ще налагаш темпото. Можеш и да се разбереш с ди-джея за повече бавни мелодии тип "Моме калино" които могат да се играят като бавно право хоро, и по-малко неща от типа на "Бяла роза" които, макар традиционни за сватба, са доста изтощителни. Като обясниш какъв ти е проблема, човека ще ти подбере подходящи хора. Играй на воля и ти пожелавам страхотна сватба!
Можеш да пиеш и но-шпа превантивно, до три пъти за деня по две хапчета - предотвратява спазмите на матката (питай лекаря си, ще те увери че е безвредно и подходящо за състоянието ти).

# 39
  • Мнения: 3 929
Ами не знам, гледам, че си в началото на бременността. Аз бях в 6-ти месец и доста си потанцувах, да не казвам, че почти не спрях.

# 40
  • Мнения: 2 897
Бях в края на четвъртия месец на сватбата си,не пропуснах хоро Laughing
Мисля,че и за теб няма да е проблем,в крайна сметка няма да скачаш,нали Wink
Забавлявай се на воля,желая ти незабравими моменти и най-страхотната сватба,да се похвалиш после със снимки Peace

# 41
  • Мнения: 983
мисля, че ако се настроиш положително, няма проблем. Ма и не се насилвай де  Rolling Eyes Забавлявай се...все пак това е твоето парти. И на мен ми предстои сватба, на 14-ти октомври. Ще бъда в 21-вата седмица  Crazy Но съм казла - никакви хора! Не за друго, не ми харесва просто...

# 42
  • Мнения: 152
Моята сватба беше точно в началото на 5 месец. Аз хора не играх. Но си имах проблеми от самото начало - кървене и после редовни контракции. Щом доктора ти е казал да не се притесняваш слушай го и толкова. И не си мисли, че може да стане нещо, че да не предизвикаш сама съдбата.

# 43
  • Мнения: 385
Ето така ще се справиш и ти:

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=743526

Бях бременна в 6ти месец, но не ми попречи грам! Само дето получих няколко забележки и критика! На другия ден първо отидохме с таткото да си видим коремчето на видеозон за спокойствие!

Приятно изкарване! Изживей го така, както го чувстваш!

Общи условия

Активация на акаунт