Предстои сватбата ми-мога ли свободно да си играя хора?

  • 2 671
  • 29
  •   1
Отговори
Дали ще пречи да си играя свободно хора на сватбата ми или все пак да внимавам? Моя лекар ми предписа хапчета и каза да не се притеснявам вече от това и да отида два дни след сватбата да ме прегледа. Дали мога толкова много да разчитам на тези хапчета, те са против втвърдяване на корема и при заплашващ аборт. Лошото е че пишеше, че може да имам разтройство - преставяте ли си как съм с разтройство на собствената си сватба    Има ли момичета който са били бременни на сватбата си /на сватбата ще съм в 15 седмица

# 1
  • Мнения: 1 101
Аз ти препоръчвам да си по-внимателна с хората.
Пожелавам ти една хубава сватба   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 611
Според мен можеш да си играеш колкото искаш и колкото ти е хубаво, все пак ще си в 4ти месец. Имам приятелка, като се жени беше в края на 6ти, не се пусна от хорото.
Но все пак всичко е индивидуално.
Вслушвай се в тялото си, ако усетиш и най малкото нераzположение, не се претоварвай.
А по въпроса с раzтройството... честно, не искам и да си го представям  Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Не зная как стоят нещата с хорото, но не вярвам да ти се отрази точно този нежелателен ефект на хапчетата Wink

Успех  bouquet

# 4
...И забравих да кажа че не питам за тези бавните хора, а за по-сериозните /ако има такива дето ще ме разберат- Граовското например- то ми е любимото, но там има едно шопско натрисане ..../  Някой казват, че това точно натрисане е опасно - все една да скачаш, а други пък ми казват- еее то това да не е да кихнеш и хоп-аборт...т.е. толкова лесно аборт не мога да направя... незнам...

# 5
  • Мнения: 3 499
На сватбата си не бях бременна за това не седнах цяла вечер.В 6-ти месец бременна отидохме на сватба на едни наши приятели - пак не седнах.На всички хора участвах.Корема ми също.Ти все пак ще си още в началото.Мисля, че няма проблем, но все пак се въздръж от много бурните хора и танци, от които можеш да се преумориш.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Според мен няма проблем. На моята сватба бях в 5тия месец - не седнах до 4 сутринта. Само по едно време , когато се бях качила на един стол ме преръга корема и седнах за малко Wink Имай си едно на ум, Но не се притеснявай излишно.
Страхотно прекарване ти желая  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 183
Аз също бях в 15-тата седмица на моята сватба и трябва да ти кажа,че не седнах от игра,танци и хора.Не съм пила нищо и се чувствах супер PeaceПожелавам ти да имаш най-хубавата сватба и да си изкараш страхотно  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 019
караи по полека все пак

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 137
още ще си в критичен момент и моя съвет е почивай си между хората  после да не плачеш Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дали ще пречи да си играя свободно хора на сватбата ми или все пак да внимавам? Моя лекар ми предписа хапчета и каза да не се притеснявам вече от това и да отида два дни след сватбата да ме прегледа. Дали мога толкова много да разчитам на тези хапчета, те са против втвърдяване на корема и при заплашващ аборт. Лошото е че пишеше, че може да имам разтройство - преставяте ли си как съм с разтройство на собствената си сватба    Има ли момичета който са били бременни на сватбата си /на сватбата ще съм в 15 седмица

Аз бях в 19 г.с. и си поиграх на воля Peace!
Весела сватба  bouquet!

# 12
  • Мнения: 176
Ако хапчетата, за които говориш са Магнерот, или някаква друга форма на Магнезий - не мисля, че ще имат така нежелания ефект  Laughing
А относно хората - ако се чувстваш добре - забавлявай се от сърце! Но си почивай от време на време....макар че като се има предвид събитието, и по-скоро твоята главна роля - не знам как точно ще намериш време за почивка  Rolling Eyes
Желая ти едно незабравимо тържество и лика и щастлива  бременност  Hug

# 13
  • Мнения: 27 524
Не, свободно не може  Stop Може да се раздвижваш, но избягвай всякакви подскоци и тръскания  Peace

# 14
  • Мнения: 3 695
На моята сватба бях в 17 седмица и не съм сядала от танци, вкл. хора всякакви и  всичко, което пусна DJ-я. Но имай предвид как при теб индувидуално протича бремеността. При мен до началото на 7-я месец, нито личеше, нито се чувствах като бременна.
Ако се чувстваш добре, забавлявай се! Ако не - прецени сама !
Желая ти най-прекрасната сватба, със сигурност за теб ще е такава   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт