за тапата

  • 899
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте!
Преди два дена ми изтече нещо лигаво с розов цвят. Оттогава отвреме навреме пак се появява това течение, но нямам болки, а само подготвителни безболезнени контракции. Дали това е тапата и дали раждането предстои. Аз съм в 38г.с. Моля ви споделете опита си с мен! Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 183
Здравей,мисля,че това е тапата,но съм чувала,че не е задължително да започне раждането веднага.Пожелавам ти успех и леко раждане Peace

# 2
  • Мнения: 1 353
Може и да е чно най-добре иди на лекар той да ти каже.

# 3
  • Мнения: 3 500
Да, като "падне тапата", а при теб май е паднала, раждането започва до 2-3 дни.Леко раждане!

# 4
  • Мнения: 111
Най-вероятно е тапата, но все пак се конусултирай.Аз имах няколко пъти нащо розовеникаво десетина дни преди да родя.Моят лекар ми каза,че е нормално.После ,когато ми започнаха родилните контракции пак ми изтече розова слуз.Понякога тапата пада и 2 седмици преди раждането, не се притеснявай, просто означава,че раждането наближава.Успех и леко раждане ти желая  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 177
аз също мисля че това е тапата и че съвсем скоро трябва да родиш.Късмет желая!

# 6
  • Мнения: 2 427
Хехеее,ами да ,тапата е,скоро ще раждаш,честито мила.Леко раждане!!!  bouquet Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 695
Мисля,че това е тапата.При мен тапата падна 2 дни преди раждането.Наистина е най-добре да се консултираш с лекар Peace
Успех и леко,и безпроблемно раждане Hug

# 8
  • Мнения: 1 284
аз родих след 2 дена
  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 362
да и аз мисля,че може да е тапата-родих след 2 дни

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И аз мисля, че е тапата.
При мен тапата падна 1 седмица преди да родя.
Леко раждане ти пожелавам! И здраво и красиво бебенце!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 35 908
До дни ще родиш.
Леко раждане и най-прекрасното бебе.
Всичко ще бъде наред - не се притеснявай  Grinning

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 907
И на мен на тапата ми прилича, моята запона да изтича по малко от началото на 9 - тия месец, а аз родих 9 дена преди термина. Успех  Hug

# 13
  • Мнения: 516
Моята тапа падна в 5.30ч. и в 13.45ч родих, но моята падна изведнъж. Мисля че скоро ще станеш мама хайде Леко и здраво бебче  ylinfant

# 14
  • Мнения: 59
И аз мисля че това е тапата и скоро ще родиш. Моята започна да пада към обяд и на другия ден на  обяд родих моето съкровище. Желая ти леко и безпроблемно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт