Tally Weijl

  • 9 986
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Paris
  • Мнения: 1 727
От известно време си имаме такъв магазин в Бургас , та въпроса ми е харесвате ли дрехите с тази марка, добро ли е качеството спрямо цените, разбира се? Моето първо впечатление, че за тези цени нещата са си супер. В Бургас яко надуват цени, а за марковите неща е под въпрос доколко са такива. newsm78

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз имам дънки и яке на тази марка от около година и   съм доволна.Не са мръднали.

# 2
  • Мнения: 4 202
На вид са хубави, но за цените не знам дали си заслужава, доста са надути  Confused

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.

# 4
  • Мнения: 5 317
Дънките ми струваха 99,90 лева,а якето около 70 лева.

# 5
  • Мнения: 4 202
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.

Е и аз съм купувала колан за 9 лв. от там, но като цяло нещата им са по-скъпи отколкото в Манго например.

# 6
  • Мнения: 5 647
Доста надутички цени. За качество, не знам да ти кажа, но едва ли ще е нещо супер.

# 7
  • Мнения: 1 813
  newsm78
Мда и на мен ми се виждат надути,а като качество   Naughty
Особено привлекателно беше един симпатичен потник със синджири по него,всъшност те го правеха интересен май,с изключение че те бяха 19лв,а потника 54  #Crazy
Луди ли са  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 3 576
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.
Сигурно си хванала разпродажба, защото лятото потничетата бяха по 50-60лв мин.
Виждат ми се малко надути цените и не си пазарувам оттам, иначе има хубави неща.
Освен това много рядко правят намаления.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
На мен ми харесват,но като заредат стока,после само боклуци висят цял сезон.За качеството съм доволна,имам доста дрехи от там и не са мръднали,не че съм ги носила много,де ама,общо взето за тия пари стават Flutter

# 10
  • Мнения: 4 202
Сигурно си хванала разпродажба, защото лятото потничетата бяха по 50-60лв мин.
Виждат ми се малко надути цените и не си пазарувам оттам, иначе има хубави неща.
Освен това много рядко правят намаления.

Да, и аз съм забелязала, че са много зле от към намаления, живея близо до един от техните магазини и ги "дебна"  Mr. Green
Ама така и не съм попаднала на нещо изгодно, освен гореспоменатия колан за 9 лв., който не беше кой знае какво  Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Имам доста неща от там, много ми харесват дрехите там и с удоволствие винаги минавам през магазина. Все си намирам по нещо. Качеството е добро!

# 12
  • Мнения: 743
За първи път ги видях като бях в Австрия зимата на 2004г. Купих си една блузка и 2 роклички от там. Доволна съм, но за стандарта там цените направо си бяха супер ниски. От магазина тук не съм си купувала нищо, защото не мога да си харесам. Но пак ще ходя да видим дали ще изкочи нещо. .

# 13
  • Мнения: 1 063
Любимият ми магазин (даже в такава подфорумска тема съм го посочила). Пазарувам от там основно от 2 години. Нещата са качествени, но не всичко ми допада. Например обичам прави панталони, а там не съм откривала такива. Летните намаленията са на нормални цени.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 318
Къде е тоя магазин? Всъщност мисля си за един  newsm78

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Имат интересни неща, но за цените мисля, че са малко надути - освен това да не забравяме, че дрехите са турски.Аз си купих лятото дънки до коляното - 78,00лв.Имаха миналата зима едни палтенца, които си бях харесала, но като качество не бяха никак добри.В Пловдив например в магазина на САШ можеш да си вземеш много по-добри неща, а и Манго наистина като сравнение цена-качество са по-добри. Peace

# 16
  • Мнения: 2 663
Става-не е нищо особено, до сега каквото съм купувала не е мръднало, но не съм им кой знае какъв фен

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Само искам да знам как се произнася таз марка.

# 18
Какво ли нямам на тази фирма и от всичко съм страшно доволна.съотношението цена и качество според мен е много добро.само като забременях си купих един комплект-пола с разтягащ се потник,черни на големи бели точки,излезнаха голям боклук.чак мъжът ми се чудеше,защото до сега нищо не е мръднало #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 063

 освен това да не забравяме, че дрехите са турски
Фирмата е швейцарска, но дрехите както при Mango се произвеждат в азиатските страни.
http://www.tally-weijl.com/eng/00_index.html

Само искам да знам как се произнася таз марка.
Тали Вейл.

# 20
  • Мнения: 4 202
Сега се сетих и ще дам  един пример за цена в Tally Weijl. Харесах, миналата седмица, там една блуза с дълъг ръкав, памучно трико, наистина много интересен модел, но беше 65 лв., за мен лично това е множко за блузка  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 377
Купувала съм си доста неща от тях, да не кажа, че всички потничета в гардероба са ми от тях, но..... качеството на различните артикули е различно, т.е. може да попаднеш и на боклук. Една от приятелките ми работи за тях вече 3 година и ми казва, кое струва и кое не, също така ми казва, ако намалят нещо, защото цените наистина са понадути. Лятото направих грешката да си купя блузка, когато приятелката ми не беше на работа и съответно да изкаже мнение и сега блузката е вече за болкука - разтвориха се шевовете, декорацията поизпада...Другите нещица, които съм си купила не са мръднали, включително едно много сладурско якенце от миналата година:)

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
В Германия съм пазарувала някои неща от магазин на Tally Weijl. Не бяха на разпродажба, а цените бяха в пъти по-ниски, отколкото в магазина в София  Shocked Нещата са симпатични, но не са кой знае какво. Както често забелязвам, в България цените на съвсем обикновени и с нищо неотличаващи се марки, се надуват изкуствено  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам...щото за разлика от богатите си европейски събратя ние сме си надвили на масрафа и купуваме Mr. Green

# 24
  • Мнения: 209
еми аз да ви кажа честно като цяло ме кефят дрешките на Tally Weijl,друг е въпроса,че на някои шевовете са им криви...

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз досега нищо не съм си купувала от там, освен един колан.
Смятам, че дрехите не са нищо особено, а цените им са надути. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 186
Аз имам някои неща от там, но пазарувам главно от разпродажби, защото и аз смятам, че цените им са малко надути за това, което предлагат.

# 27
  • Мнения: 440
Харесвам марката. Когато излезе новата колекция минавам да разгледам, но пазарувам на разпродажба. Така за едни пари купувам повече неща. Това важи и за другите бутици.

# 28
  • Мнения: 377
В Германия съм пазарувала някои неща от магазин на Tally Weijl. Не бяха на разпродажба, а цените бяха в пъти по-ниски, отколкото в магазина в София  Shocked Нещата са симпатични, но не са кой знае какво. Както често забелязвам, в България цените на съвсем обикновени и с нищо неотличаващи се марки, се надуват изкуствено  newsm78

И аз много се дразня и вече се убеждавам, че излиза по на сметка да си направиш шопинг екскурзия вместо да пазаруваш в БГ. Не знам по каква логика и Тали Вейл, и Манго, и Бершка и т.н. в България са ги набедили за някакви супер марки, при положение, че са си конфекция.  ooooh!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 380
къде се намира в Бургас този магазин?

# 30
  • Мнения: 4 202

И аз много се дразня и вече се убеждавам, че излиза по на сметка да си направиш шопинг екскурзия вместо да пазаруваш в БГ. Не знам по каква логика и Тали Вейл, и Манго, и Бершка и т.н. в България са ги набедили за някакви супер марки, при положение, че са си конфекция.  ooooh!

като е конфекция това означава ли, че не е готина марката или че дрехите са кофти?  newsm78

# 31
аз да си кажа мнението ... много съм доволна от тях наистина има някои неща които са супер обикновени но повечето дрешки много ме кефят... аз лично пазарувам в швейцария и мога да ви кажа че тези цени тук са просто ....  newsm78 аз там си купих едно потниче .. тази година бяхя там много модерни по - дългите потници , не туники просто по-дълги... тааа купих си това потниче за 4 франка което е равно на 6 лв а тук го видях за 40  #Crazy  #Crazy изобщо това което е там в кашоните за разпродажба по 2-3 франка тук винаги е 40-50 лв и нагоре  Sick

# 32
  • Мнения: 3 461
Купувала съм от магазина в Дубай колани на дъщеря ми,специално там, като че ли дрехите и аксесоарите са повече за тинейджъри,но нещата бяха много евтини в сравнение с другите мазазини,може би, защото молът,в който се намира магазина е доста скъп.Освен това колкото пъти съм била там,все е имало намаление.

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имам дълго яке от там, на съвсем прилична цена - 120лв, впечатлена съм от качеството на изпълнение и малките детайли, създаващи комфорт.

# 34
  • София
  • Мнения: 35 937
Има 2 потника и съм много доволна от качеството Peace

# 35
  • Мнения: 13 512

И аз много се дразня и вече се убеждавам, че излиза по на сметка да си направиш шопинг екскурзия вместо да пазаруваш в БГ. Не знам по каква логика и Тали Вейл, и Манго, и Бершка и т.н. в България са ги набедили за някакви супер марки, при положение, че са си конфекция.  ooooh!

като е конфекция това означава ли, че не е готина марката или че дрехите са кофти?  newsm78
А ти откъде пазаруваш неконфекция? От   haute couture li? Но аз във Варна цена на блузка под 100 лева не съм виждала. Никога не съм сварвла намаления, скоро ми пратиха смс за нова стока. Якеата започат от 300 лева и т.н.

# 36
  • Мнения: 2 407
Не особенно, не е мойта марка.

Общи условия

Активация на акаунт