Постинор Дуо

  • 4 029
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Ruse
  • Мнения: 390
Аз пих постинор дуо 2 4аса след акта(а пише 4е действа до 72 4аса)и резултата от хап4етата е онова долу на ленти4ката Mr. GreenСъвета ми е да утидеш на гинеколог.успех

# 16
  • Мнения: 4 621
След прием на постинор ми идваше обикновено около датата на очакваната менструация Thinking
Все пак ако се притесняваш  най - добре отиди на гинеколог Peace

# 17
  • Мнения: 695
И на мен ми дойде 4-5 дена след като пих хапчетата.Най-добре наистина да отидеш на лекар или да си направиш тест,така и ти ще се успокоиш

# 18
Направи си тест, за да си спокойна. Иначе и аз съм пила постинор. Знам, че ако се пие до 24 часа след... няма проблем. Но всеки организъм е индивидуален сам за себе си. При мен си спомням, че имаше проблем с менструацията след двете хапчета - после около половин година не успях да го нормализирам. Оказа се, че е от тях.

Стискам палци да получиш резултата, който търсиш в теста.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 564
Точно така, не очаквай да ти дойде менструацията след изпиване на Постинора, чакай я около обичайната дата.
=======================================================================
И аз скоро пих,но чаках да си ми дойде на датата(както и стана-не по-рано) Peace

# 20
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дойде ми на 9.09, държи ме около 5 дена а хапчето го изпих на 25ти. Все още нямам нищо, чакам тия дни. Кажете ми тест за бременност освен shure chek, защото той хваща 1 ден от закъснението на цикъла. Простинора го изпих точно на 12тия час след акта, за сигурност го изпих. Дори и не знам дали е попаднало нещо!

# 21
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Чакам я тия дни, защото с който и да говорих всички ми казват, че тая междинна меструация показва, че не съм бременна и хапчето е подействало!!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
2 пъти съм пила Постинор. Първият път ми дойде 4 дена след като изпих хапчето, но не беше нормален цикъл, ами някакво такова по-особено нещо  newsm78 newsm78 newsm78. Не искам да те отчайвам, но се оказа, че съм бременна (и най-големия парадокс е, че един единствен път-при това първия път спахме без презерватив и стана "белята". После що презервативи сме изхабилиии... така да се каже нахалост... Joy Rolling Eyes
Сега съвсем наскоро пак имахме изпълнение- въпреки, че все още кърмя ми дойде цикъла и точно на 14-ия ден, когато се предполага, че съм в овулация се скъса гумичката и изпаднах в див ужас! #Shocked Стана късно вечерта, даже пусках тема във форума какво да правя! Все пак на сутринта изпих хапченцата! Сега все още си чакам...вчера правих тест за бременност Shure Check, излезе отрицателен, да се надяваме, че наистина е така, ама пак нямам вяра де!
Успех на теб и дано притесненията ти се окажат излишни! Praynig

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дано,защото съм все пак на 20 и нямам такива планова!! Благодаря на всички вкючили се е темата! LaDiDa мерси и на теб успех!! Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Здравейте момичета!
Аз също пих Постинор след белята,бях точно в овулация.Изпих хапчетата 1 час след акта.Пила съм и преди и съм нямала проблеми,идвало ми е,но като чета тук,че някои жени са били бременни след приема му,се притесних малко.Искам да имам дете,преди 2 месеца направих спонтанен аборт в 5 г.с.,не се наложи кюртаж,но престоя в болницата направо беше кошмарен/на какво ли не се нагледах/.Ох,да разкажа поне да ми олекне....преди 2 години ми откриха понижени функции на щитовидната жлеза и ендокриноложката ми каза,че няма да имам проблем с  второ раждане,а докато бях в болницата,разбрах че при понижени функций има проблем с износването Cryи затова се страхувам сега,другата седмица имам час за ендокринолог и точно сега не исках да забременявам.От 1 седмица гърдите ще ми се пръснат,трябва да ми дойде около 5.10.,гади ми се,дано са предменструални симтоми,защото ако съм бременна и каквато съм шашната и страхлива,незнам Sad
Кажете момичета,които сте били бременни след Постинора,кога сте ги изпили?Питах една бъдеща мама,която е пила след 20 часа.
А също и ако някоя от вас има такъв проблем със щитовидната жлеза да пише какво са и казали

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт