Хайде малко интимно

  • 6 621
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Споделете с мен Rolling Eyesнякоя интересна поза мамчета Embarassedили пък Rolling Eyes-коя най-много практикувате Embarassed Embarassed Embarassed luvbed-ХА-ХА Mr. Green

# 1
  • Мнения: 9 902
още е четвъртък, бре. А за интересна поза - стоножката е най-актуалната сега.

# 2
  • Мнения: 1 813
 hahaha  Четвъртък 22:30 ...
Утре какво да очакваме  Joy

# 3
  • Мнения: 2 116
Имаше такава тема в "Татковци"!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 186
Споделете с мен Rolling Eyesнякоя интересна поза мамчета Embarassedили пък Rolling Eyes-коя най-много практикувате Embarassed Embarassed Embarassed luvbed-ХА-ХА Mr. Green

Сега кой-знае за каква ме мислите Crazy- ама на де-човаркаше ме отвътре да пусна темичката Joy

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Стоножка и 77 са на мода  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 1 186
Стоножка и 77 са на мода  Mr. Green
направо ме убихте Party Mr. Green
То е ясно че сега е НА мОДА стоножката и 77 ама направо съм хвърлена в размисъл как точно стават тия позички #Crazy newsm78 newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 1 186
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.
ЛЕлЕ също като мен thumbsup и аз съм на това дередже

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
То е ясно че сега е НА мОДА стоножката и 77 ама направо съм хвърлена в размисъл как точно стават тия позички #Crazy newsm78 newsm78 newsm78
Ако има някой да ги нарисува..................... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Няма да се разсърдя и аз.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 813
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.
За някакви 3 седмици ли ще ми говориш  Whistling мъжО го няма от 5 месеца  Crazy

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.
За някакви 3 седмици ли ще ми говориш  Whistling мъжО го няма от 5 месеца  Crazy

Олелелелел, не ви мисля..... Mr. Green  Hug Hug

# 12
  • Мнения: 1 186
Тая стоножка май-май ме съмнява че ще е нещо с повече от 2 човека а за 77 и идея си нямам newsm78

# 13
  • Мнения: 3 611
Не умаляхте, ей  ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 186
А жено взимай се в ръце и прибягвай към последен вариант hahaha- нощното шкафче
Казвам го не за друго ама нали една измислена певица на име Камелия беше казала-"Всяка съвременна жена уважаваща себе си трябва да има в......ор Embarassedв нощното си шкафче" Така че..... tooth

# 15
# 16
  • Мнения: 5 299
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.
ЛЕлЕ също като мен thumbsup и аз съм на това дередже
Шшшшшт, ние дето сме от 4 месеца какво да кажем. Ето вече започнах да говоря в множествено число, получих раздвоение на личноста Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 813
Значи нито съм съвременна нито се уважавам
Пу да се е*а в загубената  Joy

# 18
  • Мнения: 1 813
Аз съм на сухо от 3 седмици и на всяка поза бих се зарадвала Whistling.Можеш да пробваш стоножката за разнообразие Mr. Green.
ЛЕлЕ също като мен thumbsup и аз съм на това дередже
Шшшшшт, ние дето сме от 4 месеца какво да кажем. Ето вече започнах да говоря в множествено число, получих раздвоение на личноста Mr. Green
Ааа водя те с 1 месец  Party

# 19
  • Мнения: 2 237
 Ще ти кажа каква поза- сандвич.Аз и мъжът ми и по средата спи детето.А иди прави секс ако можеш Mr. Green А вдругиден заминава за чужбина за два месеца и ми се ще да го изпратя както подобава Embarassed
Но как да ги обясня тия работи на дребното ? Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ами стоножката доколкото разбрах не включва жените, а е влакче от 50 мъжа наредени един зад друг  Joy И за да не е на сухо последния влакчето можело да се върже на геврече  hahaha

# 21
  • Мнения: 5 299
Ще ти кажа каква поза- сандвич.Аз и мъжът ми и по средата спи детето.А иди прави секс ако можеш Mr. Green А вдругиден заминава за чужбина за два месеца и ми се ще да го изпратя както подобава Embarassed
Но как да ги обясня тия работи на дребното ? Wink
Joy милата Blush

аХ`Не! Погледни го от хубавата страна. Сегга имаме време за повече забавления. Wink Нали видя вчера ква я свърших. Joy

# 22
  • Мнения: 1 186
Значи нито съм съвременна нито се уважавам
Пу да се е*а в загубената  Joy
И аз така Whistling
Само дето аз искам да стана съвременна ама мъжа ми не ми дава Banghead

# 23
  • Мнения: 1 813
Ще ти кажа каква поза- сандвич.Аз и мъжът ми и по средата спи детето.А иди прави секс ако можеш Mr. Green А вдругиден заминава за чужбина за два месеца и ми се ще да го изпратя както подобава Embarassed
Но как да ги обясня тия работи на дребното ? Wink
Joy милата Blush

аХ`Не! Погледни го от хубавата страна. Сегга имаме време за повече забавления. Wink Нали видя вчера ква я свърших. Joy
Недей,че като се сетя  rotfImao
Аз какви ги свърших докато го няма ... ми напратих се руса -тц не се харесах,след 1 час кестенява - тц не е моя цвят, после пак черна . Ама айде,че е извън темата.
Ама ти изби рибата  Joy[

# 24
  • Мнения: 2 498
за 77 и идея си нямам newsm78

77 е легнали на страни, мъжът е зад жената.....това е ново име на стара поза  Laughing....сега забравих как и беше старото име ooooh!....

# 25
  • Мнения: 677
Поза "костенурка":
Жената минава под масата-мъжа е зад нея..
И ако реши да си подаде главата от дугия край-мъжа я удря по нея и тя я прибира под масата..  Twisted Evil

Знам и поза "хеликоптер"

# 26
  • Мнения: 2 498
Поза "костенурка":
Жената минава под масата-мъжа е зад нея..
И ако реши да си подаде главата от дугия край-мъжа я удря по нея и тя я прибира под масата..  Twisted Evil

Знам и поза "хеликоптер"

Я кажи  за хеликоптера-що си траеш?

# 27
  • Мнения: 677
Кучешка?!


..или не само

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
за 77 и идея си нямам newsm78

77 е легнали на страни, мъжът е зад жената.....това е ново име на стара поза  Laughing....сега забравих как и беше старото име ooooh!....

Лъжичките Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 299
Поза "Коч" - жената застава на колене пред леглото, мъжа се засилва, прескача я, и си ляга hahaha

# 30
  • в къщи
  • Мнения: 467
ха-ха-ха-ха ейй,как ме разсмяхте!Много сте диви.Така имах нужда да се посмея. Joy  rotfImbo
(за позите става въпрос)

# 31
  • на Север
  • Мнения: 503

ха-ха, вижте третата поза
Поза "Коч" - жената застава на колене пред леглото, мъжа се засилва, прескача я, и си ляга hahaha

Ей бейби, много ме разсмя Joy

# 32
  • Мнения: 6 417
Мост:жената прави мост, мъжът отдолу заспива Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 877
уф, ами деветнайстата?  Joy Joy този, дето се върти като хахав  Joy

# 34
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Поза "Коч" - жената застава на колене пред леглото, мъжа се засилва, прескача я, и си ляга hahaha

и аз знам една-мъжът виси с главата надолу от полилея а жената му реже ноктите  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 35
# 36
  • Мнения: 10 758
Аз казах и в другата тема, ама да си се изкажа и тук - за мен няма значение позата, важното е да вътре Mr. Green

# 37
  • Мнения: 490
Айди да кажа и аз една  Mr. Green- един мъж казал на жена си :
- Искаш ли да правим 68 ?
-Каква е тази поза? - попитала тя  newsm78
- Ти ще ми д.....ш , аз ще имам да ти давам ..... Laughing

# 38
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Македонска тройка:
Жената с любовник на кревата, а под него - съпругат, малко убит! Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 186
Айди да кажа и аз една  Mr. Green- един мъж казал на жена си :
- Искаш ли да правим 68 ?
-Каква е тази поза? - попитала тя  newsm78
- Ти ще ми д.....ш , аз ще имам да ти давам ..... Laughing
Аз казах и в другата тема, ама да си се изкажа и тук - за мен няма значение позата, важното е да вътре Mr. Green

Вие сте луди за връзване -направо ще падна от смях smile3532 rotfImbo

# 40
  • Мнения: 1 186
 А бе снощи пробвахме разни пози luvbed ама то една ли беше че да си спомня някоя ефектна и да ви споделя smile3538

# 41
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
А бе снощи пробвахме разни пози luvbed ама то една ли беше че да си спомня някоя ефектна и да ви споделя smile3538

Боже мили секс до безпаметност.Искам и аз Mr. Green

# 42
  • Мнения: 10 758
Айди да кажа и аз една  Mr. Green- един мъж казал на жена си :
- Искаш ли да правим 68 ?
-Каква е тази поза? - попитала тя  newsm78
- Ти ще ми д.....ш , аз ще имам да ти давам ..... Laughing
Аз казах и в другата тема, ама да си се изкажа и тук - за мен няма значение позата, важното е да вътре Mr. Green

Вие сте луди за връзване -направо ще падна от смях smile3532 rotfImbo
За Пухи незнам, ама аз съм направо луда за развързване Mr. Green

# 43
  • Мнения: 9 902
А бе снощи пробвахме разни пози luvbed ама то една ли беше че да си спомня някоя ефектна и да ви споделя smile3538
и какво, хвалиш ли се?

# 44
  • Мнения: 1 186
А бе снощи пробвахме разни пози luvbed ама то една ли беше че да си спомня някоя ефектна и да ви споделя smile3538
и какво, хвалиш ли се?
О Whistling ДА!!! Peace

# 45
  • Мнения: 1 186
А бе снощи пробвахме разни пози luvbed ама то една ли беше че да си спомня някоя ефектна и да ви споделя smile3538

Боже мили секс до безпаметност.Искам и аз Mr. Green
Определено хич не е до безпаметност ами е по скоро доста запомнящ се Joy ама нали разбираш.....много пози,много нещо бе жена newsm62 txtloves  bouquet

# 46
  • Мнения: 490
Айди да кажа и аз една  Mr. Green- един мъж казал на жена си :
- Искаш ли да правим 68 ?
-Каква е тази поза? - попитала тя  newsm78
- Ти ще ми д.....ш , аз ще имам да ти давам ..... Laughing
Аз казах и в другата тема, ама да си се изкажа и тук - за мен няма значение позата, важното е да вътре Mr. Green

Вие сте луди за връзване -направо ще падна от смях smile3532 rotfImbo
За Пухи незнам, ама аз съм направо луда за развързване Mr. Green



Луда , ама без да съм вързана  Mr. Green

# 47
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Цитат
Определено хич не е до безпаметност ами е по скоро доста запомнящ се  ама нали разбираш.....много пози,много нещо бе жена   

Мале почвам да се тревожа за моя сексуален живот.
Дали не сме навлязли с моичкия във фаза периодично отбиване на номера?!? smile3506

# 48
  • Мнения: 417
Поза "костенурка":
Жената минава под масата-мъжа е зад нея..
И ако реши да си подаде главата от дугия край-мъжа я удря по нея и тя я прибира под масата..  Twisted Evil

Знам и поза "хеликоптер"
smile3532 и коя е хеликоптер...

# 49
  • Мнения: 7 640
има и други интересни- тя отгоре, той отдолу по корем и се държи здраво с двете ръце да не го обърнат Sunglasses

# 50
  • София
  • Мнения: 2 958
има и други интересни- тя отгоре, той отдолу по корем и се държи здраво с двете ръце да не го обърнат Sunglasses
Crazy Crazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аман от тези мъже! Не стига, че постоянно измислят нови пози, пък и неприложими!

# 51
  • GYM
  • Мнения: 814
ама че пикантна темичка

# 52
  • Мнения: 408
Стойка "дъжд":
Един мъж нямало къде да преспи и хванал една мацка в бара, като й обещал, че ще й покаже как се прави сойка "дъжд". Отишли в апартамента й и той й казал да се съблече, да пусне водата в банята и да светва и изгасва лампата. Мацката казала "И сега какво?", а мъжът отвърнал:"Ти луда ли си, ма, в това лошо време какъв секс искаш?"

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Поза "свещ" - жената в тилна стойка "свещ", а мъжа прав до нея, паднал му е и се мъчи да го вкара с пръст Wink

# 54
  • Мнения: 1 186
 hahaha Две баби се срещнали докато си взимали пенсиите:
      Едната казала:         
-Ти колко пенсия взе ма скъпа?
      А тя отговорила:
-Еми взех 150лв., колко да взема!
   -  Как така взе толкова много а аз взех само 100лв.?Уж на едно си лягахме,на едно ставахме,едно и също ядохме пък и един и същ занаят имахме-а ти взе 150 а аз само 100?
      А тя отговорила:
-Ама Пено, ти гълта ли ма?
      А Пена отвърнала:
-Еми ,че гълтах...
   ОООООООООО,ТЕ СА ТИ ОДЪрЖАлИ ЗА ХрАНАТА!!! smile3532

                                         

# 55
  • Мнения: 4 726
Eй,Карчева стига се промоцира бре Wink Ще те огрее и тебе трай още малко Simple Smile

# 56
  • Мнения: 218
Поза "Коч" - жената застава на колене пред леглото, мъжа се засилва, прескача я, и си ляга hahaha

хахах "Коч" или другото и тъй познато име "Прескочи кобила" Joy

# 57
  • Мнения: 374
Поза "Коч" - жената застава на колене пред леглото, мъжа се засилва, прескача я, и си ляга hahaha

хахах "Коч" или другото и тъй познато име "Прескочи кобила" Joy

тази ве4ер ще си легна обогатена.... smile3521

# 58
  • Мнения: 3 569
Жената така и мъжът вътре ...

# 59
  • Мнения: 110
hahaha  Четвъртък 22:30 ...
Утре какво да очакваме  Joy
е не казахте ква е тая поза 77 и стоножка де,хи хи Embarassed

# 60
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
hahaha  Четвъртък 22:30 ...
Утре какво да очакваме  Joy
е не казахте ква е тая поза 77 и стоножка де,хи хи Embarassed

Е, как бе мила да не казахме...... Laughing Цитирам по памет  Wink 77 - бившата лъжички - един зад друг, а стоножката - 50 мъже един зад друг и последният да не е на сухо се затваря кръга и става геврече.  Mr. Green Wink
 Wink
 Hug

# 61
# 62
  • GYM
  • Мнения: 814
Eй, момичета, такъв смях му дръпнах в офиса, лелееееееееее Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 529
БРАВО МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!! lalalala
 с колежката страшно се кискаме Grinning

# 64
  • Мнения: 1 186
А бе моми-споделете де тогава колко време е най- дългия  секс който сте правили luvbed

# 65
  • Мнения: 2 498
Абе, на много сексуална вълна си напоследък.....кажи на мъжо по-малко да работи навън, че да има повечко време за теб  Laughing

Та по въпроса-толкова дълъг, че свят да ти се завие-около 3 часа  Embarassed.... ама да не ти казвам на колко питиета беше жребецът...

# 66
  • Мнения: 5 539
Три часа тъпкане или всичко влиза в 3-те часа? Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 186
Абе, на много сексуална вълна си напоследък.....кажи на мъжо по-малко да работи навън, че да има повечко време за теб  Laughing

Та по въпроса-толкова дълъг, че свят да ти се завие-около 3 часа  Embarassed.... ама да не ти казвам на колко питиета беше жребецът...
Ох,ми то работи или не.....все еда-"ЛУД, УмОрА НЯмА" -вечер за лека нощ luvbed секс.....и сутрин- преди сутрешното кайве  food010 пак секс-ама аз съм добра съпруга и си изпращам мъжа за работа-леко изморен и много заситен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 186
Ама то и ти не оставаш по назад-така като ти гледам профила....(за секс вълната)

# 69
  • Мнения: 2 498
Ама то и ти не оставаш по назад-така като ти гледам профила....(за секс вълната)


За аватара ли говориш? Той си ми е запазена марка...сложила съм го, защото ми харесва, не афиширам нищо с него....а пък кой каквото иска да си мисли....


Три часа тъпкане или всичко влиза в 3-те часа? Rolling Eyes

Тъпкъне, тъпкане....

# 70
  • Мнения: 5 539
Леле, майко Sunglasses

# 71
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.

# 72
  • Мнения: 492
Ей, Данчо, къде те търсят, ти къде си бил...

# 73
  • Мнения: 1 186
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.
браво на вас smile3501

# 74
  • Мнения: 677
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.
Богоговея..

Общи условия

Активация на акаунт