pitane za kanada?????????

  • 720
  • 5
  •   1
Отговори
zdraveite,mami ot kanada!!!!az sushto sum mama na mom4ence,koeto skoro shte stane na godina,no imam edin dryg vapros....bih vi bila mnogo blagodarna,ako niakoi moje da mi pomogne s info.nie jiveem v belgia,no imame namerenia da se mestim kam kanada,zashtoto muja mi iska da u4i za kiropraktor.mojete li da pomognete s informatsia kade v kanada ima universitet,v koito se izu4ava spetsialnostta,no da e na frenski,zashtoto otkrivame samo na angliiski?????blagodaria vi predvaritelno Heart Eyes

# 1
извинете ме за латиницата!!!!натраках темата и не погледнахш,че не е на кирилица.

# 2
  • Мнения: 318
Здравей,

Ами в Монреал има два франкофонски униврситета, UQAM и Université de Montreal, сигурно поне единия ще да има такава програма. Успех!

# 3
  • Мнения: 3 932
zdraveite,mami ot kanada!!!!az sushto sum mama na mom4ence,koeto skoro shte stane na godina,no imam edin dryg vapros....bih vi bila mnogo blagodarna,ako niakoi moje da mi pomogne s info.nie jiveem v belgia,no imame namerenia da se mestim kam kanada,zashtoto muja mi iska da u4i za kiropraktor.mojete li da pomognete s informatsia kade v kanada ima universitet,v koito se izu4ava spetsialnostta,no da e na frenski,zashtoto otkrivame samo na angliiski?????blagodaria vi predvaritelno Heart Eyes

А как се превежда тази специалност на френски...(простете невежеството  Embarassed), мога да попроверя тук-там...

# 4
mislia,4e se pishe taka-ciropractore,a spetsialnostta e ciropractie,i nikude ne mojem da go namerim na frenski

# 5
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Eто един цитат:


.....Pour être admis à l'université en chiropratique, un étudiant doit détenir un DEC en sciences de la nature comme c'est le cas pour des études en médecine ou dans les autres sciences de la santé. Au Québec, le cours de doctorat en chiropratique se donne à l'Université du Québec à Trois-Rivières et s'échelonne sur cinq ans. Cette université est d'ailleurs la seule en Amérique du Nord à offrir le programme de chiropratique en français........



Повече по въпроса тук :
http://72.14.203.104/search?q=cache:EaGTYLrYmGAJ:www.servicevie. … ;ct=clnk&cd=6



Успех !

Общи условия

Активация на акаунт