проблемите с кръста след бременност и раждане?

  • 9 597
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 880
Стеф, никакви УДП!!!
аз съм с гастрит и само от първата инжекция така се възпали, както никога не е било...дори преди 10 години, когато бях зле и ми го откриха. просто ад ти казвам. да не говорим, че изобщо не помагат тея инжекции, но пък както ми каза гастроентероложката вредата им е огромна. и язва може да се докара от тях...
момичета, да не казвам голяма дума, но малко след като пуснах тази тема отидох при Емилия Георгиева на стадион Славия, която ми бе препоръчана от много места. намери ми дисковата херния, намери и болката надолу по крака...разстилаше се на участъци чак до стъпалото. намести ме хубаво, бая ме боля, но си струваше, защото не ме е боляло от тогава. не смеех да се похваля, защото не очаквах такъв ефект, но ще благославям до края на живота си тази жена, ако това положение се задържи още време!

# 46
  • Мнения: 9 089
Aurora, това в София, нали?
Ух...тука в Плд дали няма някой такъв "майстор" newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 3 880
даа, в София е
но ако имаш път насам няма да сбъркаш!

# 48
  • Мнения: 9 089
Че то ако трябва, специално ще се замъкна, не ми е проблем Blush
Но гарантирано ли е, че жената няма да направи някоя поразия, а ще помогне и нужно ли е да се знае точна диагноза (примерно при мен не се знае дали има прещипан нерв, но пък е сигурно че съм с дископатия)? Не искам да звуча параноично, но от "чекръкчии" съм си патила като малка, затова питам Embarassed
Но пък щом са ти я препоръчали, значи жената наистина си го може.
А мога ли да те помоля за координати, може и на лични, усещам на къде вървят нещата.. Simple Smile
Благодаря ти предварително и от сърце Hug

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аурора - ти ми беше писала на ЛС за жената от Славия.
Само искам да те попитам, след колко сеанса при нея се почувства по-добре и без болка?

  bouquet

# 50
  • Мнения: 9 089
Хора, тъкмо ми донесоха Космодиск  Embarassed Embarassed Embarassed
Викам да го тествам...

# 51
  • Мнения: 3 356
Аз съм с дископатия,радикулит,лумбаго и най-новото след раждането-хондроза.Нямам чувствителност на ръцете.Страдам от зверско главоболие.

# 52
  • Мнения: 146
Причините за такива болки в кръста могат да са "механични" като увреждания в долната част на гръбнака, някакви сраствания или разтягания по време на бременността, или пък често са породени от известна недостатъчност на бъбреците. Лечението е в зависимост от причината.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз имам проблеми с кръста от бременностите.След първата бременно ст нямах,поне несе появиха веднага,а доста по късно.оказа се че съм с остеохондроза и начална форма на дископатия.Болеше ме левия крак непрекъснато.Изписаха ми Пироксикам,глобули,защото на хапчета дразни стомаха.И се оправих.след време се появи пак болката.Единственот което ми помага е кинезитерапията.имам приятелка кинези терапевт и тя ме "намества"Simple SmileСъщо трябва да се правят и упражнения за стягане на поясната мускулатура.Сега отновео ме боли и мисля да и се обадя,за нова кинезитерапия.
Спорт, препоръчват само плуване.Simple Smile

# 54
  • Мнения: 101
На моите болки пък д-р Хърков отговори 4е ми е изкривен таза и имам възпален нерв,изтръпват ми караиниците много 4есто а болките в кръста са не много големи но адски неприятни по някога не си 4увставам краката, с тесен таз сум но родх нормално не с операция имах 4увство 4е ме азпарят и 4е ще ми хвръкнат вси4ките прешлени ужас,и сега след 3 години това мии е диагнозата знаете ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт