Стол4е за кола кога?

  • 1 953
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 769
По правило-още от раждането. Аз си признавам, че не правех така с нмито едно от децата си. На дъщеря си купих столче след като навърши 1г. Синът ми обаче веднага бе сложен в нейното столче (което бе по-малко), а за нея бе купено по-голямо столче. Сега задната седалка е заета от две столчета.

# 46
  • Мнения: 1 194
При изписването от родилния дом. Такова беше условието да ни пуснат...

# 47
  • Мнения: 22 521
Деси-мама X 2,знаеш ли колко струва столчето?Просто е  Scream!!!!
Има 2 модела на това столче.Едното струва 680 евро,другото 980 евро.Разликата в моделите като дизайн е минимална,едното е с повече екстри .Нооо,цената е... ShockedЕто ги
Това е намалено от 799 на 680 евро.


Това е 980 евро,намалено от 1 200 или 660 паунда намерих като цена в интернет.



Този модел също е много готин.За деца от 9-36кг/около 9м/Струва 339 евро



Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 01:42 от Деси-мама х2

# 48
  • Мнения: 3 929
Зависи какво столче. Има си възрастови граници. Дори на самите столчета е обозначено за каква възраст са подходящи. Ако е за седене, не по-рано от 8-ми месец, за да са по здрави костите на детето.

# 49
  • Мнения: 4 399
При изписването от болницата, значи на 6 дни. Колата беше единствения начин да се приберем от болницата и нямаше друг начин освен да сложим бебето в столче.

# 50
  • софия
  • Мнения: 1 745
Деси-мама x 2,мерси за бързия отговор  bouquet,ама това цена ли е Sick,мислех да си "правя устата" пред таткото,но сега  smile3505...

# 51
  • Мнения: 359
Още при изписването се налага да се ползва естествено за малко колкото да се приберем в къщи.

# 52
  • Мнения: 22 521
Деси-мама x 2,мерси за бързия отговор  bouquet,ама това цена ли е Sick,мислех да си "правя устата" пред таткото,но сега  smile3505...
Има едно много готино столче на Макси-Кози. от 9-18кгНо е за изо-фикс система мисля.То е около 500 лв.
 Ето го



От www.maxi-cosi.com

# 53
  • софия
  • Мнения: 1 745
Деси-мама x2,ние в момента сме с Maxsi-Cosi Citi,oт 0-13 кг.,за по-нататък така както гледам,ще си останем на М-С,но тази APRICA  ми взе ума #Puppy dog!

# 54
  • Мнения: 3 478
Още на излизане от болницата я сложихме в него, то иначе няма как да излезеш тук. Пелена НЕ съм подлагала.

# 55
  • Мнения: 1 029
[quote
На мен нашето столче за кола ми изглежда много вдлъбнато и въпреки, че е от 0-13 кг. много ме е страх да я сложа вътре все още бебка  Rolling Eyes[/tt]
[/quote]

И нашето столче е вдлъбнато и все още слагам една възглавничка, за да стане равно (бебето е на 3 месеца). Иначе така го ползваме почти от самото начало.

# 56
Ами столчето за кола е от веднага.Аз живея в Англия и тук не ти иписват бебето,ако нямаш столче за кола,а и по пътя ако те спрат и си с бебето,но без столче глобата е голяма.Столчето за кола си удобство и сигурност.Да наистина е малко вдлъбнато,щом е предназначено за бебета значи няма страшно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт