препоръчайте заздравител за нокти

  • 6 987
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
Заздравител "Перфект" 3 в 1 /зеления/, вътрешно - дражета "Мерц"и ползване на латексови ръкавици при миене на съдове и пране на ръка, и въобще всякакви други манипулации, при които ръцете влизат в досег с препарат и вода.
Но никога не съм имала такива хубави коса и нокти, както когато пиех "Матерна" по време на и малко след края на бремеността си. Предполагам обаче, че тогава може да е било и от хормоните. Е, сега пия по медицински показания хормонални контрацептиви, обаче не е същото Sad
За зехтина знам, че прави чудеса с косата - маската със зехтин и жълтък преди къпане. Не смея да я направя, защото имам мазен скалп на главата, обаче познавам момиче, което се сдоби с чудно хубава коса благодарение на постоянството си в правенето на тази маска.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 511
Е,ефектът не е на следващия ден...нали знаеш Rolling Eyes
Може би след месец...трябва поне малко да израсне това,което досега се е чупило и деляло и да се покаже новият  и заздравеният нокът. newsm44
С магическа пръчица определено няма да стане  Embarassed

# 32
Най-добрия заздравител е да не се пипа много много вода.  Wink Ако има кой да мие и чисти.
Иначе аз ги заздравявам с един препарат на AVON=

# 33
  • София
  • Мнения: 166
Вече и ORLY  е в България - от около 2-3 седмици, пак е професионална козметика, главната конкуренция на OPI. Orly са патентовали френския маникюр. www.orlybeauty.com Продуктите им са по-достъпни като цени от тези  на OPI, сигурно докато се наложат:) Лаковете са разкошни! Очаквам същото от заздравителите.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 626
А къде се продават продуктите ORLY?

# 35
  • София
  • Мнения: 166
при маникюристка:)

# 36
  • Мнения: 1 045
С две ръце и с два крака глас за заздравитела на Ив Сен Лоран  PeaceПо-добър заздравител от този не съм срещала !

# 37
  • Мнения: 179
Здравейте Grinning
Ноктите ми много се чупят, препоръчайте нещо което сте ползвали и има ефект.Аз съм купувала какви ли не заздравители,втвърдители и освен за блясък за друго май не мога да ги  използвам Wink
Аз съм нова във форума, по-скоро регистрирана преди време, но от ден-два пишеща . Не е задължително да обърнеш внимание на препоръката ми , но все пак ще я дам   Blush  -
препоръчвам това, което ми помогна на мен , за OPI иде реч



и това също



със сигурност занам, че имат магазин в София , намира се на ул . Бузлуджа " N 20 .

Последна редакция: вт, 25 окт 2005, 01:27 от Isabell

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нещата на Perfekt наистина са много добри , аз съм доволна .
И от продуктите за грижа за ноктите , и от лаковете . Имат един заздравител който седи като много лек розов - прозрачен лак , много е готин .
Икаров има масло за нокти ( от аптека ) , което също е идеално .

 newsm10

# 39
  • Мнения: 1 028
Аз нямам такъв проблем,защото моите нокти винаги са били много твърди и здрави,но сестра ми не я бях виждала с маникюр,въпреки огромните грижи и желание,обаче си поръча на "Ейвън" подхранващ лак с екстракт от кактус или нещо подобно беше,и сега не е истина какви нокти е пуснала.

# 40
  • Мнения: 877
Ползвала съм на Avon, не са лоши.

# 41
  • Мнения: 218
Аз използвам само Орифлейм и съм много доволна!!!! Определено мисля, че ще ти свърши работа, защото мойте нокти не са много меки, но го използвам, докато имам една приятелка, която още докато "изникнат" и се трошат. От месец използва този заздравител и видиш ли - ноктите й взеха да се втвърдяват Party

# 42
  • Мнения: 165
Заздравителят е на Перфект-бял с копринен конец и се нанася вертикално след което се повтаря само че хоризонтално зада стане като мрежа от горе можеш да нанесеш друг лак Peace

Общи условия

Активация на акаунт