"изберете българското" - важи ли при вас?

  • 2 483
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 673
Не. Обувките са на цената на вносните\при разпродажба\, дрехите не са ни особено качествени..Обзавеждане - няма как да не е българско в повечето случаи..Техника - няма...бг. То кво остана храните и лекарствата, които често разбираме що за стока са!!!

# 46
  • Мнения: 1 428
Независимо какво купуван на първо място гледам качеството,а не марката.Познавам хора,които се вълнуват само от скъпите и марковите неща и много пъти са взимали боклуци.Всичко е относително.Преди 2 седмици купих скъпа и уж маркова блузка на дъщеря ми,която още след първото пране и то на ръка стана на парцал.

# 47
  • Мнения: 6 039
Re: "изберете българското" - важи ли при вас?

-Ъ-Ъ  Naughty

# 48
  • Мнения: 1 858
Независимо какво купуван на първо място гледам качеството,а не марката.Познавам хора,които се вълнуват само от скъпите и марковите неща и много пъти са взимали боклуци.Всичко е относително.Преди 2 седмици купих скъпа и уж маркова блузка на дъщеря ми,която още след първото пране и то на ръка стана на парцал.

И на коя точно марка е блузката? Защото сина ми има доста дрехи на Lapin house (които са му подарък) и съм много доволна от качеството. Дрехите на Lapin house обаче се шият в бг. и Албания (ако цеха в Албания не е закрит).

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 07:26 от maatete

# 49
  • Мнения: 1 446
Да важи. Особено за дрехи и обувки. Отвратила съм се от залелите ни китайски стоки.И някои хранителни продукти също предпочитам да са български.
Peace

# 50
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не! Купувам това, което ми харесва, ако ще и от Таджикистан да е.
Същото  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 290
Направих равносметка и единствените български стоки, които купувам без притеснение са паста за зъби и тампони.
Наскоро реших да не се правя на сноб и купих на детето българско пюре и то се обрина..... Не , благодаря.

# 52
  • Мнения: 1 462
Дрехите на Lapin house обаче се шият в бг.
Самото ушиване далеч не изчерпва производствения процес.  Според мен "шито в бг" не означава "българско".

Общи условия

Активация на акаунт