Детско столче ТСМ-евтиния

  • 9 603
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 609
И на мен ми направи впечатление,че е тясно.

# 61
  • София
  • Мнения: 591
Цитат на: БУБА
Ми на мен ще са ми интересни,нищо,че не са бебешки.Аз много харесвам техните неща.
А от склада ли пазаруваш директно,или те пращат в магазина?
Щото аз като се обадих и питах за евтините столчета,те ме прехвърлиха в магазина и от там ми казаха за по-високата цена.Не са ми казали,че има от евтините,ама дефектни.
Аз също имам такава възглавница,но купена от Биг-шоп за 34 лева.....
Кажи ти какво си взе и на какви цени.Дано имам път скоро към Пловдив.......  car003

Бубе,бях на работа,та затова сега ти пиша .първо за столчето-както писах в друга тема за ТСМ аз като ги видях,толкова ми харесаха,че ми идеше да грабна едно под мишница,ама още нямам детенце и на нереоден Петко.....не става.Същия модел го има в Премама,ама солена цена.На мен половината къща ми е от ТСМ,НО само от склада вПловдив.Аз ходя често там и имам възможност да си избирам хубави неща.Последно си купих това:
Иноксови рамки за снимки по 1 лев
иноксов душ с 8 функции за 4 лева
иноксов уред за течен сапун/незнам как се казва/ за 2 лева
лампички за елха за 1 лев
иноксова резачка за лук за 4 лева
играчка пате с музикална кутия за над леглото на бебето за 1 лев
органайзер за стена с много джобове за 2 лева.
Това си спомням само  засега.Не купувайте от магазините в София-стоките са не двойно и тройно,ами четворно и петорно по-скъпи. Grinning

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Уна, но за да сме точни,
- рамките са с откъснато краче-подпиралка
- иноксовите резачки  - някой не работят, а които работят изискват страшна сила за рязане
- играчката-пате може и да не пее
Това са нещата, за които лично имам наблюдение Wink Иначе и аз честичко обикалям ТСМ-а и купувам туй-онуй.

# 63
  • Мнения: 106
Ако някой скоро ходи ще може ли да види какви са тези лятни колички по 27лв.Но искам без дефект.Ако тези са дефектни проверете цената на недефектните.И по възможност да стават на напълно легнало състояние. #Splat  #Bad Talk  #2gunfire

# 64
  • София
  • Мнения: 591
Цитат на: boo
Уна, но за да сме точни,
- рамките са с откъснато краче-подпиралка
- иноксовите резачки  - някой не работят, а които работят изискват страшна сила за рязане
- играчката-пате може и да не пее
Това са нещата, за които лично имам наблюдение Wink Иначе и аз честичко обикалям ТСМ-а и купувам туй-онуй.

Ха-ха-ха.Бу,здравей.но да сме още по-точни-заедно с рамките в кашона си намерих и две крачета-бинго,Моята резачка беше пакетирана,т.е. нова и работи идеално,а патето вече ми работи,защото мъж ми е спец по музикалните кутии.Ако някога имаш проблем с такава-давай насам.Бу,имаше страхотно детско юрганче в червено с пачуърк на снежко и звездички-красота-6то не взе на Мая.Бяха 15 лева,а днес го видях в София за 40-кожодери. Grinning

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
27 лева са без дефект. Имаме такава и съм доволна. 2 положения - седнало и легнало.
Уна, юрганче за какво - тя спи при мен Wink Видях ги иначе. А и има едно олекотено вече от един комплект, кога ли ще му дойде ред, не виждам скоро да спи отделно Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 591
Цитат на: boo
27 лева са без дефект. Имаме такава и съм доволна. 2 положения - седнало и легнало.
Уна, юрганче за какво - тя спи при мен Wink Видях ги иначе. А и има едно олекотено вече от един комплект, кога ли ще му дойде ред, не виждам скоро да спи отделно Simple Smile
 Правилно Бу щом казваш.Аз като нямам дете,и гледам другите деца да уредя.Абе добра майка ще излезе от мен май.Ха-ха-ха
 Grinning  Grinning  Grinning

# 67
  • Мнения: 5 622
Уна,благодаря ти много за изчерпателната информация.Значи би трябвало да ме пуснат в склада,поне с такова впечатление оставам.То там ходиш и ровиш явно.Обаче цените са направо смешни.Това пате,тук в магазина на Биг шоп е 16 лева.Баси обирджиите!!!!!! #Sniper
А пък столчето-тясно не тясно,все ще е измислено за детското дупе и едва ли ще има проблем,да не би като го купиш в магазина на премама ли беше.... да е по-широко.Но виж цената ще е доста по-солена!
КАто си купим,ако намеря темата,ще се похваля Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 591
Цитат на: БУБА
Уна,благодаря ти много за изчерпателната информация.Значи би трябвало да ме пуснат в склада,поне с такова впечатление оставам.То там ходиш и ровиш явно.Обаче цените са направо смешни.Това пате,тук в магазина на Биг шоп е 16 лева.Баси обирджиите!!!!!! #Sniper
А пък столчето-тясно не тясно,все ще е измислено за детското дупе и едва ли ще има проблем,да не би като го купиш в магазина на премама ли беше.... да е по-широко.Но виж цената ще е доста по-солена!
КАто си купим,ако намеря темата,ще се похваля Grinning

Бубе,склада преставлява едно огрооомно хале,и си влизаш като в магазин.Има си и колички като в Билла за пазаруване,да не ти се откачат ръцете да носиш покупките.Има стоки,които са подредени по вид,но има и много неща нахвърлени на куп в кашони и си ровиш.Това място е идеално за жени,чиийто мъже са електротехници и мераклии.Защо? Защото обикновено дефектите са елементарни,и след малка поправка стават като нови.Но и да не си специалист,ако си сръчен ще се справиш.Ние сме от втория вид.НО!В интерес на истината има и големи боклуци-счупени,изгорени и скъсани неща,които не стават за нищо освен за кофата.Абе майката му е честото ходене,ако искаш да си намираш хубави неща.А за столчето успех-дано намерите и да ви върши работа.Поздрави. Grinning

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Столчета днес нямаше. Имаше 1 кошарка малко скъсана отстрани мрежичката за 32 лв. Хаук. Хубавка.
Покривки за маса мн.готини (за моя вкус) по 5 лв с лекенца или мръсничко тук-там, но излиза - имам такава.
Спални чувалчета зимни детски по 2 лв с развалено ципче и/или малко мръсно.
Детски якета, панталончета с вата и др.
В склада има и читава техника вече, по-подредено е, по като магазин.
Изобщо, иди и виж.

# 70
  • Мнения: 5 622
Искам да помоля пловдивските момичета за още малко инфо и помощ....
Значи тук(Варна) има един магазин,който им се води фирмен,демек,цените са същите.Казах на човека,понеже пратиха столче,но имаше дефект #Sniper  пита дали ще ми го намалят на 14 лева,поради сцепената облегалка,но той като се обадил и му казали,че никога не са имали столче на такава цена!Направо бях бясна,понеже знам,че ИМАТ-нали вие сте ми информационната агенция...Също така като пратиха ново,уж без дефект,нямаше колан.От тази тема пак,знам,че такова струва 14 лева!Но уви,от тук го взехме на 43!!!Сигурна съм,че не човека от тук прави разликата,а нещо от Пловдив май е проблема,незнам какво да си мисля вече. Cry
Обаче го взехме,понеже нямаме избор.Та искам да питам: склада един ли е?Възможно ли е да има и друг?Тези стоки са от склада на кукленско шосе,така пише на етикета,тези столчета от по 14 лева от там ли са?И още нещо-има ли в този склад мебели?НАпример търся едно шкафче,което е като етажерка,но малка,не много високо с чекмедженце най-отгоре?А други мебели за дома?А олекотени завивки?
Ох,много въпроси,но няма кого друг да питам освен вас.Благодаря ви

# 71
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм ходила в склад точно на "Кукленско шосе" в Пловдив - имаше много хубави неща на смешни цени. Обаче пак там насъщата улица имаше и няколко магазина, в които също се продаваха ТСМ-ски стоки по-евтино, отколкото тук.
 
Цитат на: boo
Спални чувалчета зимни детски по 2 лв с развалено ципче и/или малко мръсно.


Буу, тези спални чувалчета с картинка /апликация на снежен човек ли са? Ако, да - същите тук, в най-евтиния ТСМ магазин, който се води фирмен на "Айвън 7" (нали складовете са техни?!), струват 10 лв. Sad  А пак са или с дефектни ципове, или изцапани! Много са хубави.

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Има 2 ТСМ вносителя на Кукленско шосе, като единия продава на по-висока цена независимо, че са със същите дефекти, не знам защо.
Със снежен човек са, същите...
Мебели за дома почти няма (има техника битова обаче - изправна). Олекотени завивки по 15 лв (ако не се лъжа) имаше. Това е инфо от вчера.

# 73
  • Мнения: 934
Цитат на: boo

Със снежен човек са, същите...


Бях в склада в неделя.
Бая ги заглеждах спалните чувалчета, но всички според мен бях употребявани.....някои повече, други по-малко..... Rolling Eyes

# 74
И аз подозирах,че явно има 2 скалада,щом има разминаване в цените.Понеже на пролет се очертава ходене до там,ще минем на всяка цена,но ми се ще да знам как да позная склада с евтините ТСМски неща.На моята кутия пише,че вносителя е на Кукленско шосе 12 и се казва: КВАЗЕР ЕЛ(а не Айвън7) и телефона за връзка е 675 134 и 675 136.Явно трябва да търся по-евтиния склад,пак на Кукленско шосе ли е?А по-конкретен адрес и телефон?
Иначе мерси на Бу за информацията.Иска ми се да купя олекотени завивки,с гъши пух,но тук във Варна са по 150 лева и нагоре, за ТСМските говоря аз( в зависимост от размера)
Уф,дано не ви затруднявам с питанията си...

Общи условия

Активация на акаунт